2030'dan geldi anlattıkları olay yarattı! Yeni kurulacak ülkenin isminin açıkladı

2030'dan geldiğini iddia eden Noah isimli gencin anlattıkları olay yarattı. Yeni bir ülke kurulacağını söyleyen sözde zaman yolcusu İngiltere ile ilgili söyledikleri ise dikkat çekici. Zaman yolcusu ayrıca küresel ısınma ile ilgili şoke eden detaylar iddia etti.

Zamanda yolculuk yaptığını iddia eden Noah isimli genç, açtığı sosyal medya hesabından gelecek yıllarda yaşanacağını iddia ettiği olayları anlatıyor. Hesabından videolar ve görüntüler paylaşan Noah isimli gencin özellikle İngiltere ile ilgili söyledikleri dikkat çekti. Küresel ısınma hakkında bilgiler de veren Noah yeni bir ülkenin kurulacağını da açıkladı. İşte detaylar...

2030 yılından geldiğini öne süren zaman yolcusu Noah'ın yeni açıklamaları şaşırttı. Noah şu günlerde Brexit sebebiyle sıkıntılı günler yaşayan İngiltere ve Avrupa ile ilgili konuştu.

Noah'ın iddialarına göre İngiltere 2030 yılına kadar son derece şoke edici birtakım olaylarla yüzleşecek. Noah, 29 Mart 2019'da AB'den ayrılacağını duyuran İngiltere'nin 2030 yılında tekrar Avrupa Birliği'ne katılacağını öne sürdü.

Noah, İngiltere'nin gelecekte kurulan Avrupa Süper Devleti'nin bir parçası olacağını söyledi. Noah, Avrupa Süper Devleti'ni, Avrupa Birliği'ne üye ülkelerin oluşturduğu tek bir devlet olarak niteledi.