2016 yılına damga vuran en iyi 23 oyuncu

IMDb, kullanıcılarının oylarıyla 2016'nın en iyi oyuncularını seçti. İşte rol aldıkları film ve dizilerdeki oyunculuklarıyla 2016'ya damgasını vuran en iyi 23 oyuncu.

23. Ryan Reynolds Namı diğer Deadpool. Ünlü Marvel çizgi roman karakteri Deadpool'dan uyarlanan filmde oyunculuğuyla ses getiren Reynolds, bu yıl 'Criminal' (Suçlu) filminde de Kevin Costner ve Gal Gadot'la birlikte rol aldı ve adından çokça bahsettirdi.

22. Evan Rachel Wood 2016 yılına damga vuran 'Westworld' dizisinde Dolores karakterine hayat veren Wood, en son The Wrestler (Şampiyon) filminde bu kadar gündem olmuştu ve çok sevilmişti.

21. Brie Larson 5 yaşındaki oğlu ile küçük bir odaya hapsedilen annenin dramını anlatan 'Room' (Gizli Dünya) filmindeki rolüyle büyük dikkat çeken Larson, 2017 ve 2018 yılında çıkacak Marvel serisinin yeni filmlerinde başrolü çoktan kaptı.

20. Natalia Dyer 1997 doğumlu oyuncu ilk kez Hannah Montana filmiyle oyunculuğa adım attı. 2016 yılının flaş dizisi 'Stranger Things' dizisinde Nancy karakteriyle de sevenlerini arttırdı ve iyi bir oyuncu olma yolunda önemli adımlar attı.