2 Mayıs reyting sonuçları Eşkiya mı Anne mi?

2 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı yoksa Anne mi reytinglerde birinci oldu? 2 Mayıs 2017 reyting sonuçları haberimizde.

2 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Salı akşamları Anne, Survivor ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz büyük bir reyting mücadelesi veriyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümlerle birinci kim oldu? Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Anne ve Eşkıya'nın macerası dün akşam bir diziye final yaptırdı. FOX TV'de ekrana gelen O Hayat Benim dün son bölümüyle ekrana geldi. Peki reyting sonuçları ne oldu? 2 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları internethaber'de.

2 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB sıralamasına göre reytinglerde birinci kim oldu?

2 Mayıs 2017 Salı günü reyting sonuçlarına göre gecenin birincisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oldu.

EŞKIYA SON BÖLÜM NELER YAŞANDI? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Henüz Rüstem'in kardeşini öldürmesinin şokunu atlatamayan masa üyeleri, Ünal Kaplan'ı karşılarında gördüklerinde bir kere daha sarsılırlar. Hızır'ın planları yaşanan beklenmedik gelişmeler sebebiyle sekteye uğramıştır. Yeni plan Rüstem'i hayatta bırakıp arkasındakilerin kim olduğunu ve haklarında neler bildiklerini öğrenmek doğrultusunda olacaktır. Davut'un planları ise gayet yolundadır. Masada bir dehşet dengesi kurarak, üç büyük gücü birbirleriyle uzlaşmadan iş yapamaz hale getirmeyi başarmıştır.