BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

18 yaşındaki kızı sokak arasına çekip tecavüz etti! Yarım saat elle...

İngiltere'nin başkenti Londra'da deheşete düşüren bir tecavüz olayı yaşandı. PriceWaterhouseCooper (Pwc) şirketinde danışman olarak çalışan 28 yaşındaki evli Sanjay Naker, 18 yaşındaki genç kıza tecavüz etti. Olayın detayları ise korkunç...

Korkunç olay İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşandı. Londra köprüsü yakınlarında bir gece kulübünden aşırı alkollü olduğu gerekçesiyle kovulduğu iddia edilen genç kız, sokakta PriceWaterhouseCooper (Pwc) şirketinde danışman olarak çalışan 28 yaşındaki evli Sanjay Naker'la karşılaştı.

YARIM SAAT ELLE TACİZ ETTİ: Genç kızın iddiasına göre Naker kıza küfür ederek, omuzlarından tutup kızı bir sokak arasına çekti ve yarım saat boyunca elle taciz etti. Zanlı daha sonra kıza tecavüz etti. Geçen yıl 11 Mart'ta meydana gelen olay Naker'ın olay yerinden ayrılırken yakalanmasıyla ortaya çıktı.

FERMUARINI KAPATIRKEN POLİSE YAKALANDI: Polis kayıtarına göre fermuarını kapatırken yakalanan adamın yakınlarında genç kız yerde, bilinci kapalı ve yarı çıplak halde bulundu. Polis kayıtlarına göre kız altına idrarını yapmıştı ve üzerine kusmuştu.

'BANA SEKS İÇİN YALVARDI': Polis sorgusunda Naker tecavüz iddialarını reddetti ve 'kızın seks için yalvardığını ve aşırı azgın' olduğunu öne sürdü. Öte yandan kızın iddiasına göre tek hatırladığı kuzeniyle birlikte gece kulübünün önünde sigara içtiğiydi.