18 Nisan 2017 reyting sonuçları Eşkıya mı Anne mi Survivor mı?

18 Nisan 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Anne mi yoksa Survivor mı geceden galip çıktı? İşte 18 Nisan 2017 Salı reyting sonuçları haberimizde.

18 Nisan 2017 Salı günü reyting sonuçları ne oldu? Salı akşamlarını yıkıp geçen Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz mı, Star'ın izleyiciyi ekrana kilitleyen yapımı Anne mi yoksa kıyasıya mücadelenin sergilendiği dünyanın en zor yarışması olan Survivor mı geceden galip çıktı? Yayınlandığı her akşam zirveyi kimseye kaptırmayan Survivor bu yarıştan yine alının akıyla çıktı mı? İşte 19 Nisan 2017 Salı günü reyting sonuçları internethaber'de.

19 Nisan 2017 Salı günü reyting sonuçları belli oldu. TOTAL ve AB sıralamasına göre gecenin birincisi kim oldu?

19 Nisan 2017 Salıgünü reyting sonuçlarına göre gecenin birincisi Eşkıya Dünyay Hükümdar Olmaz oldu. Eşkıya Dünyaya hükümdar olmaz'ı Survivor ve Anne izledi.

Binbir tehlikeli planla masaya getirilmeye çalışılan Rüstem nihayet Türkiye'ye ayak basar. Hızır yalanların saklanmasını daha fazla sağlayamayacağından endişelidir. Bu yüzden Rüstem ve Avni'nin bir an önce masada yok edilmesini ister. Davut ise bu konuda acele davranılmaması taraftarıdır çünkü O'nun savaşı ve planları daha büyüktür. Serkan'ın eylemlerinde ona yardımcı olmaları için ceza evinden çıkarıp ortalığa saldığı adamlar Hızır'ın gazabından nasiplerini alırlar. Buna karşılık olarak Serkan da ona ayak bağı olan Hızır'ı yakınlarıyla tehdit eder. Ünal'ın Ceylan ile aynı evde kalması Hızır'a oldukça rahatsızlık vermektedir. Son dönemde etrafında oynanan oyunlardan bunalan Meryem ise isyan eder. Esra ve İlyas'ın da büyük günü gelip çatmıştır. Tüm aile boşanmaya mani olmaya çalışırken İlyas tehlikeli sularda yüzmeye devam eder. Boğulması ise an meselesidir.