BIST 1.542
DOLAR 7,52
EURO 8,97
ALTIN 412,93
MEDYA

Zemheri 7. bölüm 2. fragmanı

Zemheri dizisi 7. yeni bölümüyle 26 Şubat 2020 Çarşamba akşamı Show TV'de olacak. Zemheri'nin bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Zemheri 7. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Zemheri'nin yeni bölümünde neler olacak? Zemheri 26 Şubat 2020 Çarşamba akşamı Show TV'de...

Firuze ve Ayaz... İki güzel yürek, iki aile yükü taşıyan çocuk. Kaderin bir araya getirdiği yollarını saf, tertemiz aşklarıyla döşemektir tek dertleri.

Taşımak zorunda oldukları yükleri, birbirlerine duydukları sevgiden aldıkları güçle omuzlarlar. Tüm bu zorlukların içinde küçücük, kendilerine ait bir geleceğin umudunu yeşerttiler. Ta ki kader fikrini değiştirip yolundan dönene kadar…

Ayaz öyle bir yol ayrımında kalır ki; merkezinde Firuze’nin taht kurduğu hayatından, hayallerinden, geleceğinden vazgeçmek zorunda kalır. Kalbini istemese de Berrak’a teslim eder. Bu feda annesi uğrunadır. Ancak arkasında acı ve hayal kırıklığı içinde bıraktığı Firuze’nin yüreği taşlaşır. İlk ve son defa inanmıştır, artık kalbinin kapıları inanmaya sonsuza dek kapalıdır.

Fakat hayat yine bildiği gibi yazar hikâyeyi, bir kördüğüm noktasında denk getirir herkesi. Firuze babasının suçsuzluğunu ispatlamak her şeyini ortaya koyduğu anda beklemediği bir sınavdan geçmek zorunda kalır. Kalbini kıran adamı, babasının özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalacağı Ertan’ın yanında bulur. Hayat bu dörtlü çıkmazda Firuze’ye ne getirecektir?

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Can Ataklı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a skandal hitap
60 saniyede bugün (25 Şubat 2020)
Bakan Süleyman Soylu'dan koronavirüs açıklaması!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Aliyev'e tespih hediye etti
İran Sağlık Bakanı Yardımcısı Harirçi, korona virüsüne yakalandı
Demet Akalın'dan Okan Kurt itirafı: 13 aydır yalnız yatıyorum
Candaş Tolga Işık: Ali Koç 810 milyon TL koydu
Serdar Ali Çelikler: Fenerbahçe'ye yabancı hoca gelecek
Serdar Ali Çelikler'den Ali Koç'a çağrı
Serdar Ali Çelikler: Utanmanız lazım