BIST 1.176
DOLAR 8,06
EURO 9,53
ALTIN 493,34

Youtube fenomeni olmak için sevgilisini 'yanlışlıkla' öldürdü

ABD'de 19 yaşındaki Monaliza Perez, YouTube'da takipçi elde etmek için çektikleri videoda erkek arkadaşı 22 yaşındaki Pedro Luiz'i silahla vurarak öldürdü.

ABD'de 19 yaşındaki Monaliza Perez, YouTube'da takipçi elde etmek için çektikleri videoda erkek arkadaşı 22 yaşındaki Pedro Luiz'i silahla vurarak öldürdü. Olayı duyan kimse anlam veremedi. Ruiz’in halası, bunu sosyal medyadaki takipçi sayılarını arttırmak için yaptıklarını söyledi.

ABD’nin Minnesota eyaletinde 19 yaşındaki Monaliza Perez adlı kadın, YouTube’da yayınlamak üzere çektikleri videoda, erkek arkadaşını ‘yanlışlıkla’ öldürdü. Mermiyi durduracağını sanarak göğsünde kalın bir kitap tutan 22 yaşındaki Pedro Ruiz’i öldüren sevgilisi tutuklandı.

Perez’in erkek arkadaşı Pedro Ruiz’in göğsüne ateş ettiği olayı, çiftin üç yaşındaki çocuğuyla birlikte 30 kişi daha izledi. Ruiz’in halası, bunu sosyal medyadaki takipçi sayılarını arttırmak için yaptıklarını söyledi.

Claudia Ruiz, yeğeninin “daha çok izleyicimiz olsun, ünlü olmak istiyoruz” diyerek böyle bir video çekmek istediğini belirtti ve “Bana bu fikrini söylediğinde ‘Yapma. Niye bir silah kullanıyorsun?’ diye sordum” dediğini anlattı.