YSK sonuçlarına göre AA mı Cihan mı haklı çıktı?

Anadolu Ajansı ile Cihan Haber Ajansı'nın ortaya koyduğu seçim sonuçlarındaki çelişkiler YSK'nın resmi sonuçları açıklamasına rağmen devam ediyor...

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 28 Adet Yorum
musttafaa

insanların inançlarını sorgulamak sana mı düştü sen önce kendi imanını sorgula cennet ve cehennemin kimin için olduğuna karar vermek senin ne haddine

CEHENNEM BUNLAR İÇİN

HALA HIRSIZDAN, ARSIZ DAN, YOLSUZ DAN MEDET MEDET UMUP PEŞİNE DÜŞENLER.. SADECE GÜNÜ YAŞAMAK, EMEKSİZ YAŞAMAK, KURU KURU BESMELE ÇEKMEK, İNANCLARI DA ZAYIFTIR.. ÖZDE DEĞİL SÖZDE İNANIRLAR..

ABBASİ

MeHaPe'lilere karışmıyorum. Benim derdim paralecilerle.

Kork Allah\'tan korkmayandan!

Maasallah, matematikte süpersin be Troll! 17.6+26.45=44.05 (MHP+CHP) Ve AKP=43.30 Ikisi bir AKP etmiyor öylemi? Ula, "Bakara-makara" deyip, Kuran-i Kerim sureleri ile dalga gecen siz münafiklardan korkulur! Sizin, iktidar olmak icin yapmayacaginiz oyun yoktur!

Troll adam olmaz

Bakiyorum, MHP'nin oylari arttikca, Troller daha da trollesiyor! Ula, gidin siz oylarinizi AKPKK'ya vermeye devam edin, "troll oy" bize gerekmez, sizden gelen oydan da hayir gelmez! Ak hirsizliga devam, yüce dinimizle dalga gecmeye devam edin eyy münafik takimi!

ORHAN

ortada tek bir gerçek var.30 mart seçimlerinde 17 ve 25 aralık operasyonları,geziciler ve çapulcuların iç savaş çıkarmaya varacak eylemleri,fethullahın birbiri ardına başlayan tapeleri,kasetleri vs..mhp ve chp nin saldırılarına rağmen seçimin tek ve tartışmasız galibi AKP dir.diğer tarfta her kim varsa chp,mhp,fethullahçılar,geziciler,çapulcular,medya patronlarından holdinglerden bankalardan bazılarının patronları bu seçimin MAĞLUPLARIDIRLAR.özellikle chp ve mhp nin oylarını topla bir akp bile etmiyor.gerisini siz düşünün.

ABBASİ

İnanmasan da benim görevim bu. Literatürdeki "Ghostbusters" gibi, paralelsavarlık yapmak. Çok eğleniyorum bu işten.

miço...

islambey sen nerde yaşıysounn:))))yada seçim yorumlasmını hiçmi iç bilmiyosun...chp nin güçlü olduğu yerlerde ,mhp,cemaat yani feto ve ekibi birde chp komple cahp ye çalıdşınız..mhp nin güçlü olduğu yerlerde chp.cemaat yani feto ve ekibi ve mhp çalışdınız..bütün gezicilerde sizlere çalışdı..bu seçimlerde chp-mhp- ve cemaat kardeş oldunuz...ama yinede akp ezdi geçdi..birde kalmışsın diysounki akp kaybetti mhp kaznadıı oha denir bu yorumuna hatta yuhh denir..hatta sende gerçekden beyin varmı diye sorulur..))))ki olmadığı bi gerçek olsa sanırım bu tarz yorum yapmazdın:)))devletin imkanını kullanmışmış:)))len mhp ve chp nin seçim için devllete aldığı parayı biliyosmun sen??mhp chp az parasını kıyıp tv lere ödme yapsaydı reklam yapsaydı veya diğer özel tvlere çıkıp propaganda yapsaydı..he yapsaydı ne olurdu..sonuç aynı olurdu.bunu onlarda bildiği için para harcamaya gerek duymadılar anladınmı islambey kardeşim...beyin bedava..)))

Ders

normalde genel seçimin altına düşmemesi mi gerekirdi. Senin siyasetten, toplumdan haberin yok yorum yazıyorsun. Bu ülkede şimdiye kadar yerel seçimlerde, ak partinin ulaştığı oy oranına ulaşan parti yok, ister büyük şehir sonuçlarını al, istersen diğer belediye seçim sonuçlarını. Biraz arşiv karıştır, ikincisi Ağustostaki cumhurbaşkanlığı seçimini bekle. 30 martta nasıl dersinizi aldıysanız, Ağustostaki cumhurbaşkanlığı seçiminde de dersinizi alacaksınız.

kenan

kendince kendine cok guzel bir gorev bicmisin fakat bizde ona sak sakci derler,klavye vkahramani

emre

aslında cihan haber ajansı haklı.çünki herzaman tüm türkiye bazındaki il genel meclisi oyları ile genel seçim oyları kıyaslanırdı.gerçi günümüzde herkes kendi çıkarına göre bakıyor. tek başına iktidarın normal şartlarda genel seçimde aldığı oyların altına düşmemesi lazımdı.

ABBASİ

Yürü be MHP'li.. Kim tutar seni. Önümüzdeki seçimlerde kesin iktidarsınız.

İSLAMBEY

VİJDAN SAHİBİ OLANLAR MUTLAKA OKUSUNLAR. BU SEÇİMİN TEK KAZANANI VAR MHP...Hökümet bu seçimde örtülü ödenek dahil pek çok devlet fonunu ve yandaş iş adamlarının imkanlarını kullandı...Ayrıca aa, trt, yandaş medya, havuz medyası, toki imkanları, yandaş belediyelerin araç gereç ve imkanları, akp teşkilatı gibi görev yapan valiliklerin, kaymakamlıkların, yandaş yargı ve güvenlik güçlerinin acımasızca kullanıldığı seçimlerde akp nin aldığı %43 oy başarı değildir, bundan önceki seçimde aldığı %49 oydan 6 puan aşağıdadır...Oy oranı oalrak ifade edersek akpnin oyları 2,5 milyon azalmıştır...Mhp nin oyları ise 2,3 milyon artmıştır...EŞİT ŞARTLARDA BİR SEÇİM OLSAYDI MHP BİRİNCİ PARTİ OLURDU...Aksini iddia edene bir örnek vereyim, trt hökümete 43 saat ayırırken muhalafete 1 saat ayırmıştır, trt nin başında da bülent arınç gibi kendini dürüst gösteren bir zat var, UYUMAYIN...

İSLAMBEY

GERÇEKLER ACIDIR... VİJDAN SAHİBİ OLANLAR MUTLAKA OKUSUNLAR. BU SEÇİMİN TEK KAZANANI VAR MHP...Hökümet bu seçimde örtülü ödenek dahil pek çok devlet fonunu ve yandaş iş adamlarının imkanlarını kullandı...Ayrıca aa, trt, yandaş medya, havuz medyası, toki imkanları, yandaş belediyelerin araç gereç ve imkanları, akp teşkilatı gibi görev yapan valiliklerin, kaymakamlıkların, yandaş yargı ve güvenlik güçlerinin acımasızca kullanıldığı seçimlerde akp nin aldığı %43 oy başarı değildir, bundan önceki seçimde aldığı %49 oydan 6 puan aşağıdadır...Oy oranı oalrak ifade edersek akpnin oyları 2,5 milyon azalmıştır...Mhp nin oyları ise 2,3 milyon artmıştır...EŞİT ŞARTLARDA BİR SEÇİM OLSAYDI MHP BİRİNCİ PARTİ OLURDU...Aksini iddia edene bir örnek vereyim, trt hökümete 43 saat ayırırken muhalafete 1 saat ayırmıştır, trt nin başında da bülent arınç gibi kendini dürüst gösteren bir zat var, UYUMAYIN...

İSLAMBEY

BU SEÇİMİN TEK KAZANANI VAR MHP...Hökümet bu seçimde örtülü ödenek dahil pek çok devlet fonunu ve yandaş iş adamlarının imkanlarını kullandı...Ayrıca aa, trt, yandaş medya, havuz medyası, toki imkanları, yandaş belediyelerin araç gereç ve imkanları, akp teşkilatı gibi görev yapan valiliklerin, kaymakamlıkların, yandaş yargı ve güvenlik güçlerinin acımasızca kullanıldığı seçimlerde akp nin aldığı %43 oy başarı değildir, bundan önceki seçimde aldığı %49 oydan 6 puan aşağıdadır...Oy oranı oalrak ifade edersek akpnin oyları 2,5 milyon azalmıştır...Mhp nin oyları ise 2,3 milyon artmıştır...EŞİT ŞARTLARDA BİR SEÇİM OLSAYDI MHP BİRİNCİ PARTİ OLURDU...Aksini iddia edene bir örnek vereyim, trt hökümete 43 saat ayırırken muhalafete 1 saat ayırmıştır, trt nin başında da bülent arınç gibi kendini dürüst gösteren bir zat var, UYUMAYIN...

batu

cumhurbaşkanlığı o kadar saygıdeğer bir yer değil oraya darbeciler dahil herkez oturdu

ABBASİ

Sincanlı rakkase. Paralelci değilsin de nesin? Benim yobaz olduğumu nereden anladın? Benim buradaki görevim, ulu orta küfreden paralel zihniyetli taifeye ayar çekmek. Bunu da zevkle yapıyorum. Sizin paralelci olduğunuzu 100 metre uzaktan anlarım ben. AKP'li değilim ama sizin gibilerin oyununu bozduğu için Erdoğan'ı seviyorum. Hepsi bu.

ABBASİ

Allah'la korkutmak bu işte..! Evladım sizde hiç insaf, izan yok mudur? Cihan-AA savaşının hesabını da mı biz vereceğiz ahirette şaşkın?

asdasdasd

paralel vatandaş demek istedin sanırım

Ali Dayı

İşte Türk Vatandaşı. Helal olsun böyle VATANDAŞ lara. Başım üstünde yerin var Ahmet Bey.

fdgdf

o zaman chp 31.5 oy aldı demi aktroller

Rakkasincan

Sizin gibi yobazlar hala gördünüz rüya nın etkisindesiniz. Nerde paralelci, nerde meridyenci. Gözlerinizi kapamadan hayal görüyorsunuz. Devam edin hayallerinize. Ne demiş şair; İnsan hayal ettiği müddetçe iyi yaşarmış. Sizde öyle devam edin yobazlar.

MİSAFİR

CİHAN HABER AJANSININ VERİLERİNİN DOĞRULUĞU GÜN GİBİ AŞİKAR AMA KABÜLLENMEK ZOR GELİYOR HERALDE ALLAH KATINDA BUNUN HESABINI VERECEKSİNİZ YAKINDIR

ABBASİ

Paralelciler ve destekleyicisi CHP-MHP taifesinin mumu artık söndü, defterleri dürüldü. Kimin haklı olduğunu herkes gördü. Boşuna kıvranmayın.

Mahmut

Yav akıl var, nizam var, başkanlara verilen oy sayılırmı, mhp ankarada yüzde 11 oyu, diğer başkana verdi, belediye meclisinde kendi partisine verdi. YSK böyle bir açıklamayı nasıl yapar. Bukadar yanlışada göz yumulmazki. AKP 43,KÜSÜR, CHP 26,KÜSÜR, MHP, 17,65 OLAY BU. Cihan haber doğru vermiş, gerisi kafa karıştırma.