Şimdi böyle mi olduk Tatanka'm?

Uzun aradan sonra dün gece ekrandaydı Muharrem İnce. Belki söyleyecek yeni bir sözü, halkın umudu olacak yeni bir vaadi vardır diye umut ettim.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 18 Adet Yorum
Mustafa sıtkı Arslan

Adını ince koymakla olmuyor işte Kafası kalın olmuş BİRKERE Napsan boş Nakti kafa nakti mermer

sancar

süleyman bey, suriyelilerle ilgili "Aramızdaki Suriyeliler için yaptırım şart" başlıklı 10/9/18 tarihli yazınız niye internethaberde yayınlanmadı. kendi kendinize sansür mü?

Misafir

Doğru söylüyorsun 16 yıldır ülkeyi fetö ile el ele diz dize kucak kucağa cehape yönetiyor...

asf

Yazarın İnce ile kanka tatanka olması manidar gibi.

Erol Baron

Herkes gibi M.Ince'yi de eleştirebiliriz ama kuantum hesabı sayesinde adam FETÖ'ye ne paçayı kaptırmış ne kafayı. Bunu da unutmamak lazım.

yunaklı

Türkiye deki bütün sorunların temelinde chp teşkilatı vardır.

Nusret Pehlivan

Sayın yazar komik olduğunuzu sanıyorsunuz fakat olamıyorsunuz

🌑 🌑 Şarapçı Şükrü

🌑 🌑 Eğer ülkede batmış bir ekonomi, beceriksiz, Yeteneksiz bir iktidar varsa suçlusu hazır!_______ CHP!..

Misafir

Vah Vaaaah... Yazık... Enflasyon hortladı faiz patladı Senin Beynine habis bir CHP virüsü yapışmış!............Gözün başka hiçbir şey görmüyor.

mniksek

İFLAS EDEN BAKKAL ESKİ DEFTERLERİ KARIŞTIRIRMIŞ, HERGELE HALA ESKİ DEFTER ARIYOR KARIŞTIRMAK İÇİN, BULABULA TATANKA İNCEYİ BULMUŞ, BİRBİRLERİNİ İYİ AĞIRLADILAR, GAZETECEİ OLARAK HERGELEDENDE SİYASETEÇİ OLARAK İNCEDENDE BİR CACIK OLMAZ, İSTANBUL B.ŞEHİR BLD.BAŞKAN ADAYI OLURSA KESİN KAZANIRMIŞ, BAŞKANLIĞI KAZANAN CUMHURBAŞKANLIĞINIDA KAZANIRMIŞ, KAFAYA BAK,

xtr

Sn yazar, yazınıza bakılırsa programı oturmuş izlemişsiniz. Peki neden işinize gelen kısımları yazı konusu yapıyorsunuz? Ne demişti Muharrem İnce o programda? "Herkes susarken ben eğer seçim gecesi konuşsaydım, herkes benim konuşmamın bir kısmını CIMBIZ'la seçip eleştirecekti". Aynen şuan sizin yaptığınız gibi. İyiki sessiz kalmış Muharrem İnce. Malzemesiz kaldınız. Ve çıka çıka şimdi bir program ile eleştirmeye kalktınız. Yine CIMBIZ'la kelime seçerek. Ayıp, ayıp...

Misafir

Erdoğan bunun siyasetini yapmıyor...Millet o yüzden oy veriyor...Her zaman diyorum...Bu CHP üst kesim değilde oy veren kesim siyasetin S sinden anlamıyor.

Misafir

Türk halkını alt grup üst grup diye ayırt ettiğin an işin bitmiştir.

Misafir

herkes işine baksın artık dolar hala yükseklerde işsizlik artıyor emekli zor durumda bunları yaz

Misafir

Sizinkiler gibi inkar etmiyor hiç değilse ...

Misafir

Sen kimsin bir partiye topyekun hakaret edebiliyorsun bu kadar rahat!!!

Misafir

CHP yi sil baştan rest atmalı fabrika ayarlarına geri dönsün yani ATATÜRK ün CHP düşünce ve icraatlarına geri dönmesi için resetlemek gerek.

Misafir

yıldızlar hata yaparsa dokunulur