Saadet Partisi'nden yok artık dedirten açıklama!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Bursa'nın Gemlik ilçesinde partisinin genel kurul toplantısında konuştu. SP Lideri'nin açıklamaları şaşırttı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 25 Adet Yorum
Misafir

beyefendi tamamen taraflı davranıyorsunuz. karamollaoğlu nun açıklalamalrını ya yanlış anlamışsınız yada bilerek çarpıtıyorsunuz. lütfen bu tarz davranışlardan uzak durn. taraf olmayın tarafsız olmayı deneyin

Misafir

saadet çiler % 0,6 oyunuz ile hala siz kendinizi bu ülke siyasetinde sözsahibi mi sanıyorsunuz HADİ ORDANNNN

beyler beyi

bunakları böyle partilerin başına getirip kime hizmet ediyorlarsa.

adem kılıçcı

%2 den az oyu olan önemsiz bir parti ise neden tırsıyorsunuz.

TİMUÇİN OĞUZ

BOŞ KONUŞMALAR, BOŞA HARCANAN ZAMANLAR.

iyildiz

Adam, gereksiz yatırım adı altındaki inşaatları durdururum,asıl üretime geçerim diyor, saptırmayın...

kktcuc

ben hep diyorum bunamışlığa care istifa yada el çektirme..ciddiye alınır tarafı yok..bunlar cümle malkolik olmuşlar..bir lider düşününki yaşatmak yerine hayatı durdursun..yatırımları durdursun..teroristle aynı kafada olup bize terorıst diyorlar demek akıl tutulması..seni sivastan tanıyoruz.o gün bugundür zaten .....

kulak kuscu

Sayın Mollaoğlu haklı. Türkiye üretimden çıkıp kentsel dönüşümle israfa dönüşmüştür. Bugün kurbanlık koçunu ithal eden, saman ithal eden, elindeki bütün varlıkları yabancılara kaptıran bir ülke olduk. Sigorta firmalarının tamamı yabancıların, bankaların yarısından fazlası yabancıların, sanayii saymıyorum, yerli diye bildikleriniz, hepsi yabancıların. Türkiyede yaşayıp başkalarınının amelesi olarak yaşıyoruz. Saygılar.

BİR TEMEL FIKRASI DAHA

TEMEL BİRGÜN BİR AÇIKLAMA YAPMIŞ.HERKES GÜLMEKTEN ÖLMÜŞ.BU ADAM TAM KOMEDİ YAV...

Sivasli

Kimsenin Inancini Tartismam Herkesin kendi sorunu ama Karamollaoglu Türk Müslümanlarla ayni Kani tasimiyor.

Sivasli

Türkiyeye Ihanet edenleri Millet iyi taniyor Topragima yazikki senin gibi birini besleyip büyütmüs Topraklarim Titriyor Agliyordur.

dahya

tam bir gezici tam bir ingiliz ajanı gibi konuşuyor yani görevini mertçe yapıyor onun için brova kılıçdaroğlu gibi eğip bükmüyor ya hu demezleri insana yatırımları sen durduracanda sen ne iş yapcan bu millete bu vatana diye sormazlarmı heeeee sen ne yapcan onu söyle yapacağını söyle

Erol Baron

Hah, tamam işte.... Bir dincinin hakkından başka bir dinci gelir.

Emre

Türkiyeye yatırım yapılmasından rahatsız olan hayırcı hayırsız.

Ediz

Hayırcı takozlara rağmen Evet diyen kahraman, vatansever yurttaşlarımız sayesinde Türkiye büyümeye ve güçlenmeye devam edecek inşallah

AD SOYAD

Söylediklerinin hepsi doğru lakin bu dede de iyi biliyor ki bir ülke ayağa kalkabilmek için tutanacak bir destek bulmak zorunda ve bu da aranarak bulunacak bir destek değil öyle elini bir can havli ile attığında denk gelip onun desteği ile ayağa kalkabileceğin bir şey olmalı. İşte inşaat sektörü de bu desteği temsil ediyor. Mesala inşaat sektörü yerine gidip motor yapalım deseydik hem o motoru üretecek yatırım kaynağını bulamayacak hemde ortaya çıksa dahi pazara kabul ettiremeden son kurşunumuzu da atmış olacaktık. Artık Türkiye ayağa kalktı sen şimdi olacakları izle dedecim.

Ediz

Hayır diyenler Türkiye'ye yapılan yatırımları durduracağız diyor. Bu ne demek? O yatırımlarda çalışan on binlerce insanın işsiz kalması demek. O yatırımlar bitince orada çalışacak on binlerce insanın ekmeğiyle oynamak demek. İşte hayırcı zekası, hayırcı mantığı bu.

kundemacı

"Referandum psikolojik baskı altında yapılmış" dedi. sizce nasıl yapıldı? Yoksa siz ekonomik ve devlet gücünü de kullanarak vatandaşa baskı yapıldığını söylüyorsunuz?

Misafir

Haberi veriş tarzınızla insanları yönlendiriyorsunuz. Bu, habercilik değildir. Adam "Emlak sektörünü arka plana alıp üretime yöneleceğiz." diyor. Absürt bir durum yok hatta gayet mantıklı bir yaklaşım. Siz gazeteci olarak "Hangi imkanlarla, nasıl?" yapacağını sormanız lazım ki ama işiniz bu değil. Emlak işinin ülkeye katma değeri çook çoook düşük. Üretim olmadığından Rusya'ya domates satıp dolar alamadığımız için (250 milyon dolar) 80 milyon iç geçiriyoruz.

baltacı

adam haklı da söylemeyi beceremiyor..bütün üretim yerlerini kapatsanız al-sat işine girseniz cari açık ta sıfırlanır,işsizlik te..(yahudi modeli)..turizmde de dünya lideri oluruz tabii ki Türk parası kullanımı vasat seviyeye iner..iktidara gelince biz inşllah bu modeli uygulayacağız..

Misafir

baban kondomu keşfetmiş olsaydı keşke

ALİ

İŞTE...AMERİKANIN.....TÜRKİYENİN...BAŞINA...GETİRMEK...İSTEDİGİ...ADAM...SAADET...PARTİSİ

ALİ

İŞTE...AMERİKANIN.....TÜRKİYENİN...BAŞINA...GETİRMEK...İSTEDİGİ...ADAM...SAADET...PARTİSİ

ALİ

AMERİKA...ERDOGANIN...YERİNE...SAADET...PARTİSİNİ....GETİRCEKMİŞ.

xyz

içine fetö kaçmıştır