Reuters duyurdu bombardıman yine başladı!

Suriye'nin İdlib kentinde bombardıman yine başladı. Bölgeden gelen son dakika habere göre, Rus jetleri ve Suriye rejim güçleri kenti yine vuruyor. Helikopterlerin varil bombaları attığı saldırılarda ise çok sayıda can kaybı var.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR23 Adet Yorum
hasan

Amerika, iranı, esede destek için niye suriyeye soktu.iran artık esede verdiği desteğini çekip, PKK ya karşı savaşmalıdır.

Misafir

Esas terörist ABD Rusyadır on milyonlarca müslümanı katlettiler ve bunları o sivillere terörist deyip yaptılar aynı oyun İdlibde

Misafir

Esed ile temasa geçme vakti gelmedi mi.

Misafir

16 yılda bizim reusin bir şey hallettigine tanık olmadım

Misafir

Ya bu ne pehriz bu ne lahana turşusu Dün putin Erdoğan ve İran lideriyle barış çağrısı yapmıyor muydu. Hani tek Amerika ve Esad vuruyordu idlib iAllah ım sen bizi bağışla ve o masum insanları koru artık senin herşeye gücün yeter.

Ahmet O.

Rusyadan buğday, çinden fasulya, arjantinden ıspanak, abd den kağıt... Mermiler müslümana. Karizmaya bak. Yerlerde.yaziklar olsun bana ki oy verdim ben.. Yılarca. Allah bizleri affetsin bir lider çıkaramadıgınız için.

Misafir

Şimdi de kuzeyde sınır güvenliği zırvasını tekrarlıyor papağanlar. Cami duvarını bulmuşlar madem başlarına geleceklere razı olsunlar.

Nida Gündoğdu

Lanetli Esad! Yine olan masum sivil halka oluyor!

Misafir

Kürt halkı Kuzeyde sınır güvenliğinden sorumlu olmaya devam ediyor!.............

ertürk göktürk

nerede desteci,mhp ve akp?hadi rus temsilciliklerinin önünde neden gösteri yok?tırstınız mı?

Misafir

her yaptığı işin arkasinda durmamak lazımmış demekki.6 milyon olacak Suriyeliler en az.

Misafir

Reisi yapmacık tavırlarından dolayı kimse takmıyor.

Misafir

Sayin baskan 3 milyon multeci daha gelirse halk olarak bestepede misafir etmeni isteriz ve bu ulkemiz icin hic hos olmaz! Anliyacagin Idlib dusmemeli! Bunu ne et nr et basar!

Misafir

Afrine götür diyorlardı bedelliye geçtiler.

osman canca

Kaçanlar Hatay sınırına merdivenle tırmanıp bu tarafa geçiyor.

Misafir

reis hadi düş öne hep beraber idlibe gidelim.

Misafir

bedellilerde ses yok...

misafir

bedelli askerlik yapan vatan seferler .....reis idlibe bizi götür...

OğuzTürk

Yani dünki Tahran'da yapılan üçlü zirve buharmı oldu? İran zaten pek güvenilir değilde,Rusya ile yakınlaşmaya,onca işbirliğine rağmen Tahran mütabakatına buğün ters düşmeleri, Rusya'da güvenilmezliğini ortaya koymuş oluyor.

Misafir

reis bizi idlibe götürsene..

Misafir

Reis senin her yaptığın işin arkasindayim ama bu kadar İnsan neden buraya toplatıp ülkemize sürecekler

NADİM HATİPOĞLU

iran rusya abd avrupa israil ve bazı arap devletleri daha bir çoğu aynı hareket ediyor SADECE MÜSLÜMAN TÜRKİYENİN DURUMUNU DAHADA ZORLAŞTIRMAK İÇİN DEVLETİN YERİNDE OLSAM BU İNSANLIK DÜŞMANI KATİL ESEDLE SON BİR KEZ İNSANLIK ADINA DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE İNSANLIĞIN VE İNSANLARININ ZARAR GÖRMEMESİ İÇİN SON BİR KEZ NEFSİMİ AYAKLAR ALTINA ALIR GÖRÜŞÜRÜM OLDU OLDU OLMADI İSE GERİSİNİ DÜNYA DEVLETLERİ VE ESED DÜŞÜNSÜN ÖLÜMÜNE SAVAŞIR BU İŞİ KÖKÜNDEN HALLEDERİZ.ALLAHCC ÜLKEMİZE VE MİLLETİMİZE DEVLETİMİZE YAR YARDIM EDE. OYUN BÜYÜK.

hamdullah şükür

ne güzel!..bu teröristler inşallah cehnemi boylarlar!..