Operasyon için düğmeye basıldı! Çok sayıda gözaltı kararı var

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ'nün TSK yapılanmasına yönelik soruşturmada 6'sı muvazzaf 50 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi. Adana merkezli 20 ilde FETÖ/PDY'ye yönelik operasyonda 42'si muvazzaf 52 asker hakkında gözaltı kararı verildi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 5 Adet Yorum
cafer

siyasi ayağına da operasyon yapılmadığı takdirde ,artık bende şüphelenmeye başladım TUSKON.da sn Reis size karşı konuşmaları alkışlayan o siyasi ve iş adamları hani neden dokunulmuyor.görevden alma sadece aldatmacadan ibaret.siz milleti malmı sandınız

TAM TEMİZLİK VE STERİLİZASYON GEREKLİ..

HER DELİKTEN FETÖCÜ ÇIKMAYA DEVAM EDİYOR AMA ÇALINAN SORULARLA HALA KADROLARDA SİNSİCE BEKLEYENLER ÇOK.FETÖ;SINAV ÖNCESİ KAMPA ALIP,KURAN ÜZERİNE YEMİN ETTİRDİKLERİ BİNLERCE KİŞİ HALA KRİPTO OLARAK KADROLARI İŞGAL ETMEYE DEVAM EDİYOR.EMNİYET VE ASKERİYENİN DIŞINDA PEK KİMSE BULUNAMIYOR HER HALDE?

misafir

tsk bitti bilerek yapılıyor bir ülkeyi işgalden önce ilkin ordusu yok dilir

salhor

Benim çoluk çocuğuma, 1990lı yılların başlarında üniversite okudukları halde, hiç bir cemaatçi gelip de "Aramıza katıl, sana yardım edelim" demediler. Çünkü çocuklarım, özel ilgi ve kollanmanın en basitinden HAK ÇİĞNEME olduğunu bilirlerdi.Ayrıca ebeveynleriyle yaşıyorlardı ve akşam ezanlarını hep hanelerinde dinlediler. Ama özellikle kültür seviyesi düşük komşularım, mütemadiyen çocuklarının ABİlerinden, ABLAlarından söz ederlerdi. Ağızlarının suyu akardı anlatırken. Yumuşak üslubla ikaz ederdim. Çünkü sert şekilde men, "Bizi kıskanıyor" dedirtebilirdi. Karşındakiler ikinci sınıf olma kompleksini aşmaya çalışıyorsa, onların hamlelerini tukaka edemezsin. l5 Temmuzdan itibaren birer ikişer kelleleri kopartıldı. Keşke vatandaş,kendisini T.C.nin has teb'ası sanacak muameleyle yetişmiş olsaydı! İte kopuğa tabasbus etmeseydi! İşte,mürid bile değil, kul olmuşlar şerefsize.Ama masumları da Allah kurtarsın!

ahmet43

fetö devletin içine girmemiş devlet fetönün içine girmiş ya. gözaltına al al bitmiyor mikroplar...