Olay iddia: FETÖ, Elif Şafak'tan mı ilham aldı?

Sabah Gazetesi yazarı Ferhat Ünlü, FETÖ’nün kara para akladığı iddia edilen “Pinhan” adlı restoranın isminin Elif Şafak’ın romanıyla olan bağlantısını ele aldı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 7 Adet Yorum
temiz kagit

kim verecek bunca zulmün hesabini,azicik inanciniz varda vicdan tasiyorsaniz uyuyamiyor olmaniz gerek...

temiz kagit

paranoya da son perde...kimse bana bisey olmaz demesin,,,,,

temiz kagit

ülkede camur atilmadik tek insan var onlarda zaten kendi camur....camura camur atmak....

AMMA TUHAF

ŞİMDİ DE ELİF ŞAFAK MI HEDEFTE ANLAMADIM,EŞİ FETÖ ÜYESİMİYMİŞ ONUDA ANLAMADIM,YANİ HERKEZİN İSTEYECEĞİ GİBİ ANLAYABİLECEĞİ ŞEKİLDE YAZILMIŞ BU HABER.YANILTICI VE KIŞKIRTICI OLMUŞ.TÜRKİYEDE HALEN NE FETÖCÜLER VAR HER GÜN EKRANDALAR.

misafir

600 milyon euro nedir ya? işte bu sebeplerden sağda solda ağlaşan khk mağdurlarıyız diyenlere hiç acımıyorum bu işlerde sizin de suçunuz var.

ümmeti partisi ak parti

doğru demiş süleyman efendi. ümmetin derdi ile dertlenen kim ? chp mi ???? islam müslüman kelimelerini duyunca tüyleri diken diken olanlarmı ümmeti dert edecek ! bu topraklardan dini kazımaya uğraşan chp mi ümmetin partisi olacaktı ! evet ak parti ümmetin partisidir. müslümanın derdi ile dertlenmeyen müslüman değildir ' demiş peygamber. ümmet kurtuluşu erdoğanda görüyor ! buna arap halkları bile dahil. erdoğan müslüman devletlerde parti kurup aday olsa tek başına iktidar olur. yüzde 50 den fazla oy alacak tek parti olur.

Misafir

Süleyman Efendi (Süleyman Hilmi Tunahan) cemaati AKP ümmetin partisidir dedi!