O bakan Fetöcü mü?

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Jülide Sarıeroğlu, kabinenin ikinci kadın bakanı oldu. Peki Sarıeroğlu Fetöcü mü?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 44 Adet Yorum
Hasan okur

Erdoğanın talihsizliği. Ne Arınç dan nede Tuğrul dan bir şey olmaz. Ben ikisini de değil bakan milletvekili bile yapmazdım. Maalesef bir gazeteci olarak bunları nasıl Sayın Erdoğan a uygun buluyorsunuz? Anlayamadım kısaca. Başkaları da var ama. Şimdilik bu kadarını söylüyorum. Bunları ne kaybeden ağlar ne bulan sevinir iplerdir. Biri hele ki babasının gönül verip kurduğu ülkünün sadece manevi değil maddi değerlerini kendi şevheti yolunda yiyen biri. Ama Sayın Erdoğanın talihsizliği. Bu gibi insanlara bile muhtaç oldu.

hakan

bugün osman develioğlu ve bursayı yazacaktınız?

Misafir

Cesur Abi su 17/25 Hirsizlarida yazda görelim.

vatandaş

yav kardeşim gerçekler ortada.kör olun gerçekleri görmeyin diyorsunuz.bence siz gerçekleri görün artık.birilerini kurtarayım derken kendinizi batırmayın.

sefa

veysi kaynak hakkında tek kelime yazmamışsınız, referandumda hayır dediği söyleniyor o sebebdenmi gitti acaba

Kemal Narin

Aaaaaaaaa Akapede fetöcü mü var?Hadi canım sende...

Misafir

Bu bakanları aklamışsın...Gerçekte de öyledir... Ancak ileriki dönemlerde,şu anda fetöcü olduğunu bilip de adını söylemediğin,görevden ayrıldığında ise o şahsın fetöcü olduğunu açıklamaya kalkışırsan sen bir hiçsin!

Misafir

taşeron yine aç desenize

YKAAN

Bugün için Bursa BŞB'yi yazacaktınız bekledik yok ne oldu?????

ali bayrak

bakanın açıklamalarını duymadınız galiba siz.bu yazıyla kimleri kandırabileceğinizi düşünüyorsunuz çok merak ettim.uyduralım bir şeyler nasıl olsa inanıyorlar diyorsunuz herhalde.

Misafir

Senin anlattiklarina kim inanir? sadece: Kadir...

fetres

Senin Aksini Söyleme gibi bir şansın yok ki Süleyman. Senin değil, Başkanın bile yok. Cumhurbaşkanı kimi uygun görürse o, bakan olur. Başbakan açıklamakla, sen de tasdik ve övmekle yükümlüsün. Bu gerçek asala değişmez. Onun için kendini müneccim gibi gösterme gayretinden vazgeç.

Misafir

ne kadarda güzel yazmışsınız, hemen inanıverdim !!

gencoglu

bu konuda size katılmıyorum sayın Özışık niye derseniz sayın bakan tedbirli olmalıydı böyle basit hata yapmaya hakkı yok sosyal medya danışmanına hesap açması talimatı veriyor sosyal medya danışmanı tembellik edip hesap açmıyor hadi hazır takipçisi ola hesabı alıyor diyelim bu sefer hesabın neler paylaştığını kontrol etmiyor ya müstehcen paylaşımlar yapmış olsaydı ya suç unsuru olan paylaşımlar yapmış olsaydı sosyal medya danışmanı ya sayın bakana oyun oynamış yada sosyal medya danışmanı tembel işini iyi yapmıyor derhal görevinden alınmalı böyle bir hataya düşme lüksü yok sayın bakanın

biraz muğlak ve tuhaf

CHP de olsaydı bunlar üzerine atlayıp bakanı parçalamıştınız bile!!

Misafir

Yorumlardan da anliyorsun ki,okur aptal degil.Yaptigin ikilikciligi,soylediklerinin birbirini tutmadigini,yag cekegim derken donup dolasip kendi cikmaza soktugunu okurlar yorumlariyla cok guzel tespit etmis.

TEVHİD

DÜNKÜ YAZINIZIN DEVAMINI EN YAKIN ZAMANDA YAZMANIZI BEKLİYORUZ.UNUTMADIK

Misafir

Referandum kampanyası sürecinde “mağduriyet üzerinden oy avcılığı” yapmak için başta Almanya ve Avusturya olmak üzere Avrupa ülkelerinde kriz çıkaran isimlerin kabinedeki yerlerini korumaları da dikkati çekti. Çavuşoğlu ve Kadın ve tesettürlü Fatma Betül , ödülünü aldılar.

Misafir

Saray Kabine değişikliği yaparken, “tek adam” yönetimini kurumsallaştıran anayasa değişikliği sürecinin baş aktörlerini de ödüllendirdi. Abdülhamit Gül’ün Adalet'e getirilmesi anlamlı bulundu.

Misafir

ben demedim mi ya Hadi ya Süleyman ikisinden biri kurtarma yazısı yazacak diye :)

selim akay

Hepsi fetcü, sen de fetö cüsün.

Misafir

Üstadım, sizden ricam: Ak Parti Taşra teşkilatının pasifliği, Ak Parti Politikalarına uygun çalışmaları, işlerin ehline verilip verilmediği, 15 yıldır uygulanan Tarım Politikalarının eksiklikleri? kırsal alanda yaşayanların sorunları? Tarım Bakanlığının başına hiç işin ehli bir bakan getirilmiş mi? bir değerlendirme yapmanızı rica ediyorum. saygılar

Misafir

Süleyman efendi kim fetöcü kim değil hepsini bildiğine göre gereğini yapsana....

Hakan

evet tabi evet evet ohhhhhhhhh

WER

YAĞ, YAĞ, YAĞ MAŞALLAH.