Muharrem İnce'nin sesini kim kıstı?

Muharrem İnce'nin ses kısıklığı gibi bir sorun yaşadığı bana pek inandırıcı gelmedi. Zira, 24 Haziran'a daha 33 gün var. Bir kaç mitingle CHP'nin Cumhurbaşkanı adayının sesi şimdiden kısılacaksa, vay ki ne vay!

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 60 Adet Yorum
misafir

bu haber hala ısıtılıp okuyucunun gözü önünde olsun diyorlar ise bu iş bitmiştir güle güle tamam

Misafir

Türkiye nin sorunları herzaman vardı ve var olacaktır. yeterki vatanımız ve dinimiz ,kimliğimiz tehlikede olmasın

Misafir

Biraz vicdanin varsa, ulke gerceklerini yazarsiniz artik. Ulke batmis, doviz almis basini gidiyor, tl ful olmus ama siz hala ses kisma yok su yok bu diye algi yonetimi yapiyorsun. Ekonomik ne onlem alacaklarsa onlari gundeme getirsen. yeterrrrrr

cafer yılmaz

barış yarkadaş ve eren erdeme methiyeler düzerek ,çok üzülmüşsün.!?

Emekli Memur

Neden Baskın seçim Türkiye zorlu bir sürece girdi......... Ekonomik iflasa gidiyor!........... O halde… Böyle bir zamanda bu başkanlık seçimi neden halka dayatıldı?

ali

Muharremi bırak Ekonomiyi nasıl batırdığınızı yaz Muharremi bırak durdurulamayan doların yükselişini yaz Muharremi bırak memleketi nereye getirdiğinizi yaz yazabilirsen tabi

Misafir

Bir yanda IŞİD terörü, diğer yanda ağır bir ekonomik kriz var...O halde, başkanlık sistemiyle “güçlü devlet” nasıl yapılacak? Erdoğan bu amaçla bugün neyi yapamıyor da, yarın onu yapabilecek?

Misafir

taraflı bir yazar olarak dikkat edin bizler sizleri okuyor ve yapılan yorumlara ve beğenilere göre sizleri tartabiliyoruz.... görünen o ki cumhur ittifakı çöküşte ve millet ittifakı da hızla yükseliyor ......bence yazılarınızı biraz daha hırçınlaştırın ki ne olacağı daha net olsun......Allah sizden razı olsun yazılarınıza yapılan yorumlar ile millet ittifakının yükseldiğini görebiliyoruz yoksa o çakma anketlere kanacak millet.

devrim özder

hadi bey, siz baya tutuşmuşsunuz. eeee yandaş olmak kolay değil

Misafir

sizde o yazılımı yapın elinizi tutan mı var eee nasılsa kazanamıyacak uğraşmaya masrafa gerek yok diyorsanız ...

zeki

"Eren Erdem" ve "doğru düzgün siyaset" sözcüklerini nasıl bir araya getirebildiniz?

Misafir

Muharrem İncenin sesi kısılmadı .Çok merak ediyorsan Halk TV yi aç Bartındaki konuşmasını izleyebilirsin. Muharrem incenin sesini yaptığı mitingleri yayınlamayan yandaş medya kısabilir kısıyorda.

Misafir

3.cü dönem diye birsey var canim ögrende gel

ecemnur

Erdoğanın sesinin kısıldığı ve kısık sesini işleyerek sese çeviren özel bir yazılımla sesinin duyurlduğu zamanları biliriz telaş yapmayın..

Misafir

evet kavga olur.çünkü biatçı değiller.dediğim dedik tavrını kabul etmez chpliler.bir kişinin dediğinde gitmiyorlar Ak Parti gibi.

Misafir

13.04...Ekmek,et,süt,yağ,yumurta,benzin alırken daha çok lira vereceğim için bunları daha az alabiliyorum da...Anladın mı?

Misafir

NİYE OKADAR DERT TASA YAPIYORSUN DOLAR BORCUNMU VAR YADA SİZİN ORDA EKMEK DOLAR LA MI

doğrucu

akp de 200 vekilin listelerde olmayacağından bahsediliyor.. bu vekillerin neden listede yer almadığını da yazarsın artık...

Misafir

KİM OLACAK SORMANIZ HATA KK KISTI TABİ SONUÇTA BU BİR TASFİYE HAREKETİ

höööööögggg

ya yazar arkadaş sen kıstın ne cabuk unutun

TACETTİN

VALLA HOCAM HİÇ GEÇMİŞ OLMASIN İYİ OLMUŞ ZATEN HAİNLER TOPLULUĞUYDU

Misafir

Muharrem İnce'nin sesini kim kıstı? CEVAP HADİ KISTI BİLMEYECEK NE VAR

mniksek

CHP DE İLK DEFA OLMUYOR BU OLAYLAR, HER SEÇİMDE CHP DE LİSTE KAVGASI OLUR, BU SEFER İNCEYE AYIP ETMİŞLER BU KASITLI YAPILMIŞ, EN AZINDAN İNCEYİ DESTEKLEYEN 5 KİŞİ LİSTEYE GİRSE GENE YETERDİ AMA HEPSİNİ ÇİZMİŞLER...

Halit

Bu durum sadece chp'ye özgü bir durum değil ki,tüm partiler aynı değil mi?

Misafir

adam akp den ekmek yiyor, nasıl yazsın senin dediklerini