Muharrem İnce yenilgiyi kabul etti

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 24 Haziran seçimlerinde Erdoğan'ın galibiyetini kabul etti. FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın seçimlerle ilgili sorularını cevaplayan İnce, seçimlerinin galibinin Erdoğan olduğunu söyledi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 89 Adet Yorum
Nazmi Kardelen

Evet yaris adil sartlar altinda olmadi. Cünkü CHP haksizlik ve bölücülük yapti HDPyi Meclise tasidi.Sonra nerde ciktiysa bir kadin cikti ortaya MHP böldü. Bu hatun ve söze milli görüscü Molla takildilar chp nin pesine ve dolayli hdpe. Tabi adil olmadi. Eger chp adil olsaydi bugün hdp baraj alti. AKP ve MHP 450 Milletvekili

Atakan TÜRK

SEÇİM;Kasım 2018 yılında ittifaksız olarak "YENİDEN SEÇİM" diye tekrarlanacak...Beni akıllı falan sanmayın.BU OLACAK;uygun koşullar sağlandıktan sonra!

Atakan TÜRK

Seçimin kazananı sadece bir kişidir;"Keşke Yunan galip gelseydi" diyen Kadir Mısırlıoğludur!Bu seçimin ,tarihi-dinsel-sosyolojik-ideolojik-felsefi tanımı ve simgesi ;Kadir Mısırlıoğludur.Hayırlı olsun.

Misafir

ne videosu hacı 11 milyon fark yemissin sodanı iç canım benim

OLMADI BE MUHARREM SANA YAKIŞMADI

OLMADI BE MUHARREM BU SANA HİÇ YAKIŞMADI.SENDEN BEKLENEN;SONUÇLARA HEMEN İTİRAZ ETMELİYDİN,YSK YI TARAF OLMAKLA SUÇLAMALIYDIN,ANAYASA MAHKEMESİNE KOŞTURMALIYDIN,AKP Yİ OY ÇALMAKLA SUÇLAMALIYDIN,OLMADI MUHARREM SANA HİÇ YAKIŞMADI.CIK CIK CIK.

kemaaaaaallll geliyorum kaçma

bizim tanıdığımız muhhhremm bugün kılıcdaroğluna sms atar ve ne der biliyormusunuz ??? abazz..mmm geliyorum :))

naabeeeer şaaaakir

bisiklete bindin,,, traktöre bindin,, namaz kıldın,,içkini içtin,, hadii yeter artık ağlama al emziğini doğru yatağına,, başka zaman yine oynarsın :)

Misafir

maarem ağa, hergün cuma namazı kılmakta seni kurtaramadı. kılıçdar seni harcadı, şimdi nolacak bekleyip göreceğiz.

Misafir

ÇEKİLEN VİDEOLARI İZLE BAKALIM YÜZÜN KIZARACAK MI?

Misafir

CUMA'YA GİDERKEN ROL YAPMADIĞINI,15 YAŞINDAN BERİ GİTMEDİĞİNİ SÖYLEDİ AMA SEN ANLAMAZSIN.

Misafir

BU SEÇİMDE ÇEKİLEN VİDEOLARI BİR İZLE BAKALIM..

Misafir

BU SEÇİMDE ÇEKİLEN VİDEOLARI BİR İZLE BAKALIM..

Adam

Kuruyan mürekkep hilesi Kanada ve Hidistanda uygulanmış. Tespiti çok kolay. Çok sayıda ülke genelinden torbalar açılır. Mürekkep kurusa da mühürlerin izi görülebilir.

Misafir

ince tek kelimeyle söylemiş zaten ADAM?

ÇIRPINMA ZAMANI!..

HEMEN KIZMAYALIM MUHARREM İNCE'YE AMA CHP'DE KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMELİ GENEL KURUL DELEGESİNDE BAZI İLLERDE 650 OY'A BİR DELEGE DÜŞERKEN BAZI İLLERDE 60.000 OY'A BİR DELEGE DÜŞMESİNİ DÜZENLEMELERİ ŞARTTIR.

ÇIRPINMA ZAMANI!..

HEMEN KIZMAYALIM MUHARREM İNCE'YE AMA CHP'DE KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VERMELİ GENEL KURUL DELEGESİNDE BAZI İLLERDE 650 OY'A BİR DELEGE DÜŞERKEN BAZI İLLERDE 60.000 OY'A BİR DELEGE DÜŞMESİNİ DÜZENLEMELERİ ŞARTTIR.

MİSAFİR

MECBUR KABUL EDECEK ÇIKMIŞSIN YENMİŞ ÇIKMIŞSIN YENMİŞ ADAM DÜNYA LİDERİ EZER GEÇER SİZE SÖYLEMİŞTİK ATIP TUTUYORDUNUZ, CHP HDP YE ÇALIŞTI MECLİSTE KENDİSİNE KANKA GETİRDİ CHP DEN ÇOK TERÖRE ÇALIŞTILAR BAŞARDILAR ,DEMOKRASİ DİYE DİYE ÜLKEMİZİ YIKACAKLAR DEVLET BU OYUNLARI SADECE İZLİYOR BİR ŞEY YAPMIYOR,HEP AYNI EMPERYALİST OYUNLAR MİLLİ DEVLET VE MİLLİ KANUNLAR KOYMAMIZ LAZIM .DEMOKRASİ DİYEREKTEN TERÖR MECLİSE SOKULMAMALI BU TAKOZLAR TÜRKİYENİN ALTINI OYUYOR DİKKAT LÜTFEN

celal

ne yani. bu kafayla mı siyaset yapoıyorsunuz. nasıl bir türlü başarmadığınız analşıldı. ulan bu halk ysk'nın açıklamasını mı bekliyecek. sonra sizin yalanlarınıza mı inanacak.

TAMAM DEMEYLE TAMAM OLMUYOR İŞTE

MEVHİBE İNAL YARINI BEKLEME ÖMRÜN YETMEZ. OLAY SİSTEM DEYİL. SİSTEMSİZ MUHALEFET BAŞKANLIGINI ELİNE GEÇİREN EMELLERİ UGRUNA CAHİLCE BAŞKALARININ KONTUROLÜ ALTINDAKİ BEYİNLERDİR ARTIK SİZDE VEHAMETİ ANLAYIN ÇAMURA YATAMAYIN FİKİRLERİNİ BİLİYORUZ BAŞKALARININ VEHAMETİNİ BEKLEMEYİN ARTIK KENDİ VEHAMETİNİZE BAKIN NEREDE YANLIŞ YAPIYORUZ DİYİN .

ahmed

biz sana kk nin tuzagına düşme demedikmi müerem gel buraya müerem ken git bakalım müeremen oldun

ONA GÖRE

KUYRUĞUNU KIVIRDIN YENİLDİK DEDİN. GELMİŞSİN SENİDE YENMİŞ KK YENMİŞTE YENMİŞ. ŞİMDİ SANA SELLO FETÖ KAZIGI ATAN KK İLE KOZLARINIZI PAYLAŞIN ETRAFA ÇAMUR ATMADAN ÇAMURA YATMADAN

AZERİOĞLU

MERAL DEVAMMI IIH TAMAM.İNCE DEVAMMI IIH TAMAM,TEMEL DEVAMMI IIH TAMAM.SELO DEVAMMI IIH TAMAM.KEMAL DEVAMMI IIH TAMAM.KORAY DEVAMMI IIH TAMAM.PORTAKAL VE İSMAİL TAMAM MI IIH TAMAM.NAH ULAN TAMAM DEVAM ULAM DEVAM.HAYDİ HALAY BAŞINA DEVAM.

Sami Erdim

Tabi adil degildi. Cünkü CHP hdp yi meclise tasidi. Bölücü Aksener oylari böldü.

Misafir

neden olacak? chp seçmeni pkkyı meclise taşımak ve silhoyu hapisten çıkara bilmek için oylarını kaydırdılar hepsi bu..

Misafir

Türkiyede bir muhalefetin olduguna inaniyormusunuz?