MHP'li Semih Yalçın'dan yeni kabine eleştirilerine yanıt

MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Semih Yalçın, yeni kabinede MHP'nin temsil edilmediği için parti içinde rahatsızlık olduğu iddialarına değinerek "MHP’nin Meclis’te güçlü şekilde temsili, kabinede yer almak kadar önemli" dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 15 Adet Yorum
Misafir

Kabinede olmak önemli değil şekerim,önemli olan İHALEDE olmaktır !Anladın mı Cumhurcuğum.

Misafir

ağızlarına emzik verilmemiş.s.yalçın da, zaten emzik istemiyorduk.biz ,biberon istiyoruz diyor.

Misafir

Şuan Feto ve pkk ile mücadelede en büyük başarı payı MHP nindir Mhp terörle mücadelede olmazsa olmazdir

Mehmet Kardeş

Tebrik Ederim. Ülkenin kalkınması böyle akıllı, milli insanların dik ve kararlı duruşu ile olur.

SA

AÇIKLAMA YORUM: ''BİZİ AKP SAYESİNDE MECLİSE ALMALARI YETER Mİ'' DEMEK İSTİYOR?.. "MHP’nin Meclis’te güçlü şekilde temsili, kabinede yer almak kadar önemli" dedi.

Oğuzhan

Helal olsun,tekrar hoşgeldin MHP...

Misafir

helal olsun MHP.. helal olsun sayın Devlet bahçeli... millet ülkemiz için yaptığınız fedakarlığı asla unutmayacaktir

Misafir

MHP olmasa başkanlık sistemi olmazdı sayın Cumhurbaşkanı sadece akp bin yüzde 42 oyuyla seçilemedi iyi ki varsın Mhp

Misafir

en azından terörsitelere destek vermedi.ikisi de milli ikisi de yerli.peki chp ip nedir;demirtaşın koynundan çıkmayan partiler.

kundemacı

"MHP’nin Meclis’te güçlü şekilde temsili, kabinede yer almak kadar önemli" Semih YALÇIN' ın bu söylemi çok doğru. Aslında MHP Mecliste temsil edilmese de olur. Çünkü MHP' nin desteklediği siyasi parti güçlü bir şekilde temsil edilse MHP' lilere yeter. Hatta fazla bile gelir. Aslında farklı iki parti olmalarına da gerek yok. Kayıt şartsız destek ilhak anlamına gelir.

Misafir

mhpde daha kaliteli görüslüler olmali

dahya

geleceğin başkanı fitnecilerin sözüne lafına bakmadan böyle giderse mhp den olur öyle gibi de cesaret ve maharet li başkanlar la yola devam pısırık hımbıl insanlardan başkan olmaz olamaz gelecekte de öyle olursa TÜRKİYE lider ülke olmaya devam eder

salhor

150 kiloluk bir kokmaz bulaşmaz kişisin Semih Yalçın. Sen, asla iradesiyle karar verip de uygulayacak, ortaya çıkacak tenkid ve tahlilleri göğüsleyebilecek ve hele bir iş yapıp da o yaptığını savunarak bedel ödeyecek yürekte biri değilsin. Çok korkaksın. Çok. Sana her gördüğümde ibretle baktım.

BEYLER BEYİ

VATAN HAİNİ ŞEREFSİZLERİN KIŞKIRTMALARIDA SONUÇ VERMEYECEK.

Misafir

Cumhuriyet yikildi diyorlar,Ataturk donemi bitti diyorlar sayin vekil.Siz milliyetci insansiniz ne diyorsunuz bu duruma???