MHP Genel Başkan Yardımcısı Kalaycı'dan 'af' çıkışı

MHP Konya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen programda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, af konusunda dikkat çeken bir açıklama yaptı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 Adet Yorum
Misafir

kimsin sen kimsin sen bee terazi hepten bozulmuş af çıkartanı önce meydanda falakaya yatırmalı sonra asmalı

Misafir

Çocuklarını şehit verenler hep bu ülkenin garibanları.Bir tane bürokrat,politikacı,general,iş adamı olan şehit babası var mı?21 gün 42 gün askerlik zaten askerlik sayılmaz ama gitsin yapsın o başka.Erdoğan mitingde kalabalıktan bi çocuğu yanına çağırıyor başını okşayıp ''İNŞALLAH ŞEHİT OLURSUN'' diyor kalabalık alkış kıyamet koparıyor.Ama ailesinden ne bir asker ne de bir şehit var.Muhtemelen ileride de olmayacak.Ama o''İNSANLAR ÇOCUKLARI GAZİ OLSUN ŞEHİT OLSUN DİYE BEKLİYOR'' şeklinde açıklamalar yapabiliyor.Çıkarın artık şu at gözlüklerinizi.

Misafir

Af kesinlikle çıkmamalı, Türkiye'nin evlatları suçluların arasında dolaşmadan güven içinde yaşamalı.

kemal

milliyetçiyim diyen insanın türkiyenin araplaşıp suriyeleşmesine sesi çıkmıyor.afla uğraşacağına suriyelileri göndermekle uğraş. cezaevinden gazeteci tehdit eden mafya babası için af istiyor..

Misafir

mhp nin bir sözüde askerlikteki günleri ücretsiz ssk sayacaktı ama unuttu .

Misafir

o cezaevine niye girilir...sebepsiz yere giriliyorsa tamam haklısın sebebi varsa o sebebi bende işlersem dışarı salarmısınız beni.....ayreten cezaevi koşullarını rahatlatmak devletin görevi orasını terör eğitim yuvasına çevirende devletin ta kendisi...kapişşş

Misafir

İşin en acısı nedir bilirmisiniz; Milliyetçiyim diyen partinin parası bile dövizde çıkıyor ve bir Allahın kulu da hayıflamıyor, ben Müslümanı geçtim göklerde bir hayalmiş, insanı geçtim mazide bir beşermiş, ya kardeşim milliyetçi bir insan bunu yaparsa söylenecek söz mü var, kelimeler eskilerden bir masalmış. Kardeşim bunu toplumda bir vatandaş yaparda bir nebze anlarım, yok be kardeşim yok anlamıyorum, Rabbim aklımı ve fıtratımı affetsin, üzülüyorum, yıkılıyorum Vallahi kahroluyorum. Selam ve esenlik Müslümanların üzerine olsun.

Misafir

Cahiller siz hiç o cezaevinde girip içerdeki atmosferi gördünüzmü içerde pırıl pırıl gençler çocuk lar var bu vatandaşlar hep düşük gelirli fakir ailelerin çocukları sizlerin tuzunuz kuru insanlarız şereflerine ve namuslarına leke getirecek suc (kadın cinayeti taciz tecavüz siyasi) işlenmediği sürece reabilite edilmelidir ceza sadece cezaevinde cekilmez sizi yobazlar. DİK DUR EĞİLME ÜLKÜCÜ GENÇLİK SİZİNLE. DEVLETİN BAŞINA DEVLET GELDI.

Ender

Misafir; askerliği bedelli yapıp 21 güne ihtiras ediyorsun. Ondan sonra da burada ahkam kesiyorsun Konuşacak kelime bırakmadın, sen hangi kafayı yaşıyorsun derler adama. İnsanlar çocuklarını şehit verirken 21 güne ihtiraz .... sus konuşma ayıp

KAMİL ÖĞRETMEN

HE HE BAŞKA İŞ KALMADI DA SIRA AFFA GELDİ...KİMİN ADINA KİMİ AFFEDİYORSUNUZ?!!..MİLLETE SORDUNUZ MU?!..ECEVİT'İN RAHŞAN AFFINDA HAPİSTEN ÇIKANLARIN NE KADAR MASUMU SOYDUKLARINI VE KANLARINA GİRDİKLERİNİ HALA UNUTMADIK!..GÜZEL GÜZEL GİDİYORSUN SAYIN BAHÇELİ,GİRME MİLLETİN KANINA,VEBALİNİ KALDIRAMAZSIN SONRA!!..

Misafir

Mhp sen ilk önce bedelli de 21 günü kaldırma sözünü tut millet senden af mi istedi

ahmet

af terör, cinsel suç ve kadın cinayetini kapsamayacak diyor.. peki gasp, hırsızlık, adam öldürmek, adam yaralamak, rüşvet almak, uyuşturucu satmak, dolandırıcılık yapmak, mafya, çete basit suç mu.. oldu olacak suçlulara bir de ödül verelim..

Misafir

Öncelik dur olabilir afsa memura basit suçlardan verilen sicil affı olabilir mahkumlar içinse genel af filan değil çok iyi incelenmiş kısmi bir af olabilir herkese ikinci şans verilmeli ama bunu hak etmeyen ler olduğu da ayiklanmalidir

anektod

Af konusu konuşulurken kimlerin hangi suçların affından bahsediliyor? Kendi adamlarınızı mı dışarı çıkartacaksınız ortalık zaten it kopuktan geçilmiyor masum insanların hakkından bahsedin cezası kesinleşmiş suç işlemiş olanlara hediye niteliğinde hadi af çıkaralım olmaz bu kafada olursak mahkemeleri kaldıralım isteyen istediği suçu işlesin var mı böyle saçmalık af çıkmamalı

Misafir

BAHÇELİ KENDİNİ HÜKÜMET SANMAYA BAŞLADI..YOKSA AKP LİLER Mİ AF DİYE KONUŞ DA AF GETİREK Mİ DİYORLAR HER ŞEY MUAMMA

Misafir

De. Devlet borçları af ederken sesi çıkmayanlar şimdi söyleniyorlar .ceza evlerinde 3038 çocuk anneleri ile ceza cekiyor.insanlar nöbetleşe uyuyor .Unutmayin herkes ikinci bir şansı hak eder.Af cinsel suçlar,kadına karşı ve çocuklara karşı gibi suçları kapsamıyacak

RIDVAN

MHP ANCAK KENDİ HAKKINI AFFEDEBİLİR.KENDİNE AİT OLMAYAN BAŞKASININ HAKKINI AFFEDEMEZ.ALLAH SORAR.BU BİR KUL HAKKIDIR.ALLAH DA KUL HAKKINI AFFETMİYOR.

Misafir

Bende dışardakilerle ilgili bir şeyler yaparlar diye ümit etmiştim. İşleri güçleri boş işler.

Misafir

EYYY MHP SENİN AMACIN NEDİR--TOPLUMU KARIŞTIRMAK İÇİNMİ UĞRAŞMAKTASIN..AMACIN NEY BAHÇELİ..