Medine'de bir Allah dostu

Bundan bir kaç ay öncesinde, bir ay kadar bir müddet Medine-i Münevvere'de kalmıştım.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 9 Adet Yorum
Misafir

Allah sizden razı olsun çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz

Misafir

asıl zavallı sensin şimdiye kadar b,lal, habeşiyi tanıyamadığın için

Misafir

Adam gibi anlatsan ya? Bu da nedir böyle? Ayrıca adam yaşarken köle, öldükten sonra da hazreti olmuş, sağlığında görememiş zavallı.

Misafir

Anlatılanlar güzel olsa da Türkçe dil bilgisi kurallarını bile tam olarak bilmediği, düşüncelereini ortaokul çocuklarının anlattığı basit ve yetersiz cümlelerle açıklayabildiği yazısından açıkça anlaşılan birisine köşe yazısı yazdırmak din istismarının son noktası olsa gerek. İnsanlar nasihata ihtiyaç duymuyor. İslamı gerçekten yaşayan çalmayan, yetim hakkı yemeyen, dünyaya tenezzül etmeyen gerçek müslümanlar görmek istiyor. Bunun haricinde söylenenler boş laf.

Misafir

viktör inanmayailirsin ama dil uzatamazsın biz senin dinine dil uzatıyozmu

Misafir

bilal bir köleydi ve köle de tırnak ucuyla dahi kapıyı çalamazdı din taciri yobazlar... köleliği kaldırmayan bir din neyi savunur ki

VICTOR

İşi çözdüler.. Din tacirliğinde para var.. Babaları ve ağabeylerinin izinde yol almaya devam.. Gelsin paracıklar.. Ne de olsa dünyada mekan, ahirette iman..

eyfel hoca

din para ile pazarlanmaya başladığına göre kıyamet yakındır .. babası yetip artıyordu birde bu yavrusu mu çıktı , ikisi fazla gelir bu ülkeye birini arap ülkelerine göndermek lazım bunların ,bu arada yazısını okumadım ama kesin saçma sapan yalan dolan hadislerdir.

Misafir

Din allah namaz kuran muhammed ve SOYGUNLAR!______________ Çevre Bakanı Bayraktar, "Gidebilirler mi" tartışmaları sürerken ABD’ye gitti. Bayraktar dönüşünde, "Bir işim için Amerika’ya gittim ve hiçbir şey olmadan döndüm. Savcı Bharara, mahkemeye 91 kişilik bir isim listesi verdi. Ben o listede yokum" diyerek diğer üç bakandan kendisini ayırdı.