Meclis'te oda kapma yarışı erken başladı!

TBMM Başkanlığı için oylamalar devam ederken, MHP'li Koray Aydın'ın Meclis Başkanvekilliği için odasını seçerek ismini yapıştırması büyük şaşkınlık yarattı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 29 Adet Yorum
Salih

Koltuk cok tatli geldi

hür

anayasa mahkemesi ulusalcılar ve MHP lilerden oluşuyordu. haşim kılıçda MHP yakın...neyi kimi yargılıyacak

karar kedi

Mhp nin olduğu yerde kavga vardır koray aydını bilenlere ne kadar kavgacı olduğunu bilmektedirler

haso

o yunanistan ı önce dindarlar batırınca millet de tersine oy verdi. burayla ne alakası var ayrıca buraya yazmıssın.

fato

yunanistan basinda bir dinsiz var o ulkenin bereketi olurmu sizce soruyorum

Murat Usta

Vay utanmaz vay ! önce AKP'liler seçer yerleşir, ardından CHP'liler sonra HDP'liler yerleşir yer kalırsa dış kapının mandalına MHP'liler yerleşir. Bunu haber yapan zihniyetin taaaaaa

erdoğanbey

türgev den mi bahsediyorsun? Oraya mı bağış zorunlu??

Gerçekçi

Koray Aydın Anayasa Mahkemesine gönderildiğinde iktidarda tek başına Ak Parti vardı Hür... İsteseler bal gibi de süründürürlerdi adamı, ayrıca Takozun söylediklerine de katılıyorum.

vatandaş

akp liler kapar diye önce davranmiş galiba

Takoz

Kardeş o dediğin 17-30 değil 17-25 Aralıktır. Olayın taraflarından birine göre; "rüşvet ve yolsuzluk operasyonudur" diğer tarafa göre ise "darbe girişimi" dir. Ben ce % 90 rüşvet ve yolsuzluk operasyonu, % 10 darbe girişimidir.

Takoz

Kardeş haklısın da... Bu dediklerini rüşvet ve yolsuzluk zanlısı 4 eski bakan niye yapamadı. Tek parti döneminizde 19 kişilik Anayasa Mahkemesi'nin 12 üyesi AKP'li idi. Buna rağmen Yücedivan'a gidemediniz. Demek ki ortada suç olarak görülen eylemler var değil mi!

hür

koray aydın a savcı 777 yıl istemişti...o gün anayasa mahkemesi ulusalcı ve MHP lilerden oluşuyordu...sonuç. berat... MHP li milletvekili asker kaçağından yakalandı. hüküm giydi..paralı askerliği sahte çıktı.milletvekilliği yasal olarak yok sayıldı. adam MHP milletvekili...

Burdayiz.

Koray Aydını aklı serin bilirdik ama, bu herkes den daha kinci çıktı, ilginç, şu CHP ile birleşselerde gerçek yüzlerini bir görsek, fark yok zaten.

tuncay şanlı

Deprem evlerini soyandan örnek davranış ,zaten sadık ta kendisi gibi ülkücü,yakışır :)

Kerem mavi

Nerde ceza aldı bir araştır bakalım sen akp li sandın herhalde sayın Koray Aydın'ı

haydar

Tipik Mhp li talan mafya kültürü devletin sivil kontra gücü her yol var bunlarda

hepsi ayni

Al birini vur bahceliye. Arkadaş MHP zihniyetini anlamış değilim. Sanki meclis özel şirket. Halkı düşünen birine rastlamak çok zor.

MHP lilerde bağış Makbuzları Zorunludur

Bu adamın kişiliği neyse MHP lilerin de kişiliği aynıdır.MHP liler muhalefette olduklarından avantalara uzak olduklarından namuslu numaraları yaptığına bakmayın...17-30 bilmem ney? hikayedir..MHP de azıcık bir devlete yakınlaşabilse halkın devlet dairesine işi düşenlerin altın dişlerini bile sökerler..MHP koalisyonu zamanında devlet dairelerine işi düşenler MHP ye ve ilgili kuruluşa bağış makbuzu(ödemeden) kesilmeden işi görülmezdi..Bir bağış makbuzu MHP ye bir bağış makbuzu da ilgili kuruluşa kesilirdi..13 Yıllık Ak-Parti hükümetlerin de kamu kuruluşlarında bağış makbuzu ödeyen varsa cevap yazsın!..

poyaraz

Bahçeli ve Koray aydın oyunları.Koray aydın bundan bir öncesi mhp kongresinde aday oldu.tabanda koraya aydın yiğit bir adam imajı oluştu şahsen mhpli olmama rağmen ben bile koraya aydını canı gönülden destekledim. ancak seçimden bir hafta önce kendisine bahçeliyi soran muhabire bahçeliden övgülerle bahsederek yüceltirken şunu sordu birçok ülkücü. birader bahçeli bu kadar iyiydi devlet adamıydıydıda sen ne demeye aday oldun.bu ne turşu bu ne lahana çorbası...diye sordu alenen.parti içi demokrasi oyunu oynanıyordu bize göre.Ardından seçim olur bahçeli 750 gibi bir rakam, koraya aydın, 550 gibi bir rakam ve enteresan oyları bölmeye adapte olmuş izmirli eski ocak başkanı denilen arkadaşımız 250 oy alıyor ve Bahçeli demokratik bir şekilde göreve geliyor :) bahçelinin ülke batırma seçim kazananama, sol ile ittifak yapma, başarısızlığa rağmen koltukta kalma başarılarının karşılığıydı bu seçim.geçenki kongrede ise tek aday çıkan bahçeli karşısına çıkmayan koraya yanında vip koltuk vererk ödüll

Ozan

Şu muhalefet partilerini görünce Ak Parti'ye şükretmemek elde değil, şu yaptıkları şahsi hesaplara bakın yahu, bunlar iktidar olsa halkı filan tanımazlar.

poyaraz

3. sınıf siyasetçi. oda meraklısı koltuk meraklısı.bahçelininn gölgesinde bir hayat.

emekçi

Adam kap kaçta tecrübeli, biliyorsunuz daha önce düzce deprem paralarını kaptığı için yargılandı ve ceza aldı.

şafak05

ana sol m nin kuzuları şimdi güya kurt olduk demeye geliyor ama çakallardan kurt olmaz olamaz. sizin hakkınızdan Rahşan gelir rahşan

zafer

o odada milleti daha iyi temsil ediyormuşlar :D hala anlamadınızmı bunların amacı vatana millete hayırlı olmak değil koltuk davası ;)

Takoz

Balık baştan kokar. Anayasayı çiğneyen bir Cb, tanımayan bir İçişleri bakanı gördük. Koray bey de bugüne kadar uygulanagelen usule uymuştur.