Konsolos Öztürk bey!..

Hulusi Paşa'ya 'Utanmalısın' diyen Öztürk Yılmaz bu ülkede kimlerin utanması gerektiği 24 Haziran'da belgelenmiştir.Üzüntüm seni bu devletin nasıl yetiştirdiğidir!

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR8 Adet Yorum
ne lazım?

Tarihte hiç seçim kazanmamış ama tüm darbeciler kendilerine kol-kanat germiş bir parti olarak onlar her şeylerini darbelere borçludur. Onun için darbeci olmayan askerlere hiç tahammülleri yoktur. Saldırganlıkları biraz da ondandır. Demokrasi oldukça onlara iktidar yüzü yok!

kurt-ay

bu aymazlığın bu hayasız düşünce yapısının pırt diye pırtlamasına neden olan tek gerçek var oda milletvekili dokunulmazlığı dokunulmaz olunca bu vekiller kimseyi takmıyor tanımıyor hakaretler sıralıyor yaptırım yok kaldırın bakalım ne olacak bu kadar cesur yürek ve atarlı oğlan çocuğu olabileceklermi yine

ibrahim adem

Seçimden bu tarafa twitter ve diğer sosyal ağlarda bir AK parti seçmeni olarak Kemal Kılıçdaroğlunu destekleyen sayısız yorumum oldu.Dua Noktasında Bin Yıl yaşayacak denilen 28 Şubat sürecine inat CHP nin başında K.K. kalsın istiyorum.Ne kadar yenersen yen adam kendini galip görüyor ya bitiyorum, hastayım bu adama!

Misafir

Cuma yi niye kullaniyorsun?Dini niye alet ediyorsun?Muharrem Ince Cuma yi kilar kilmaz sana mi soracak?Sen hergun burdan dalkavukluk yapiyorsun sana kimse hakaret ediyor mu?Yapiyorsun dalkavuklugunu parani kapiyorsun.

Erol Baron

Bulunduğunuz şehirde herkes sizden daha zekiyse, o şehri hemen terk ederek budalaların bol olduğu bir şehre taşının diye benim çocuklarıma garip bir tavsiyem vardı ve zaman beni haklı çıkardı..... Neden bunu söyledim...... Çünkü, herkesin sizden zeki olduğu bir yerde iyi yaşarsınız ama arzu edilen zenginliğe ulaşmak imkansızdır..... Göbeğini kaşıyan adam da dedikleri Türkiye'deki insan manzaraları bu deyimin -maalesef- siyaset için de geçerli olduğunu gösteriyor.

gencoglu

çok güzel bir yazı olmuş elinize sağlık sayın yazar

SOYSUZ AKAR

Akar'ın, bakan olacağını önceden yazan Sabah gazetesi yazarı Mahmut Övür ile karşılaşmasını Övür bugün köşesine taşıdı.

Misafir

AKP'li Erdoğan’ın başkanlık kabinesinde Kürt bakan olmaması, başkanlık sistemine dair beklenti içinde olan Kürt sermaye çevrelerinde hayal kırıklığı yarattı.