Kızılay Başkanı Kerem Kınık'ın dolar aşkı!

Peki millet Erdoğan'ı dinlerken, dövizle iş yapan kurumlar neden söz dinlemiyor? Kızılay'a ait AVM'nin dükkanlarını dolar karşılığında kiraya veren Başkan Kerem Kınık niye ayak sürüyor hâlâ?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 35 Adet Yorum
ahmet özkan

Arkadaşlık ilişkilerini gazetecilikte çıkar amaçlı kullanma .KIZILAY yazınla gerceği yansıtmadığın ortaya çıktı,arkadaşım değil dediğin kişi ile fotorafın da çıktı yazılarını zevkle okuyordum ama yazık etmişim.İtibarın SIFIRA indi.

hasan ali

bütün samimiyetimle söylüyorum, dünyada doların sonu yakındır. çünkü değerli metal karşılığı olmayan sadece sömürü amacıyla kullanılan bir kağıt parçasından başka bir şey değildir.zulüm bir yere kadar. Allah her şeyi görüyor. yeter ki Allaha inanıp güvenelim.

Misafir

acilen bu zati muhterem bu görevden alınıp çatladıkapı da görev verilmeli

Misafir

Hadi zanginleştitilmiş, dolar karşılığı yol, köprü ihalesi almışlara yazamaz bunu. Onlar talimat gerektirir. O kızılay başkanına kafayı takmış.Kalem ve köşesi var ya beyfendinin..

EROL ÖZDEMİR

TEKNOKENT LERİ DE UYARAN BİR YAZI KALEME ALSANIZ avm LER GİBİ EURO OLARAK KİRA FATURASI DÜZENLİYORLAR HALA ...

Misafir

tekrar indirebilecek mi 590 TL. ye? Madem 590 TL. yetmiyor kurban bedeli olarak ,erken ödeme yapıp 590 TL. ödeyenlerin farkını Kızılay bütçesinden mi karşılayacak ? Bunları da sorun lütfen

Misafir

Hayırdır hadi kızılay bayram harçlığını ödemememiş anlaşılan sende başkana inat saldırayamı geçtin

Erol Baron

Bu dolar silahı beni de vurdu fakat, bu silaha karşı kalıcı bir çözüm üzerinde çalışmak lazım.

atasoy

ellerinize sağlık.sıkıştırın dolar zenginlerini.

Misafir

Peki, Abd'nin ekonomik saldırısının ikinci gününde Kızılay'ın dolar kurndaki yükseklikten dolayı; "Kurban Bedeli: 750 TL" olmuştur duyurusuna ne demeli. Dolar düştü ama...Ne olacak şimdi...

nick yock

Ha bire ödenek isteyen, NASA dan fazla bütçe ayrılan 'Diyanet İşleri' nin TL aşkı hakkında ne düşünüyorsun Haaadi beyy?hiç bir şey mi?

arife

Yurt dışında kurban daha ucuz, dernekler, cemaatler, vakıflar kurban ücreti diye dolar alıp, finans yapıyor. kızılay dahil hiçbir kurum dolar fiyatı kullanmamalı. Reis bunu acilen düzeltmelidir.

Misafir

seninki de laf mı şimdi ?

Kerim

Boyle seylere duzenleme getirilmeli, dolar ibaresi kira kontratinda bile gecmemelidir. Kira kontrati da yasalarla belirli bir duzen halinde zam yapilmasina musade etmelidir. Ornegin yillik en fazla 5% gibi.

Misafir

YİYESUN NANE GURİSİ :) "Sen Ne Akıllı Adamsın Öyle" :)))))))

Misafir

kayseri gibi bir çok şehire kiralar ve alım satımlar dolar yada diğer para birimleri ile yapılıyor .bunlar yasaklansın derim.

avatar

Bu işler de biraz da üniversitelerin finans hocalaraından görüş alınsın. Bir hocanın dediği gibi, TL dışında bir para birimiyle yapılan işlemler dava konusu olamaz diye bir kanun çıkarsınlar. Bak nasıl patır patır TL'ye dönüyorlar. Dolarizasyon sorunu var hocalara kulak verilsin.

Misafir

Bu ülkede dış ticaret haricinde dolar kullananlar paraya tapanlardır. Başka söze gerek yok

adem

Sayın Mustafa Başoğlu, herşeye yasa çıkarmaya gerek mi var, toplumun genel menfaati kişisel menfaatin üstünde olmalı,

Mustafa Başoğlu

Hadiii; Kızılay başkanına özel bir talebin oldu da geri mi çevrildi..nedir bu kinin. Adam diyor ki; Yasal olarak AVM kirqlamalarında dolarla kiralama i,şin yasaklayın bir süreliğine ben de tabiki ülkemin kanun ve kurallarına uyacağım severek.Bir sıkıntın mı var bu adamla senin..

Selam ve Dua ile

Hadi Bey Selamlar, Herkes kendinden fedakarlık yapıyor. Ben de. Ancak Kızılayı fedakarlık yapması demek, bağışçının, yetimin, mazlumun, aç açıkta kalanın hakkından fedakarlık yapması demek. Fedakarlık yapmalı mı? Cevabı gerçekten zor. Kerem bey şahsi malılarından eminim bu fedakarlığı yapmıştır. Kızılay olunca süreç sıkıntılı..

İzmitli

Sayım yazar birde Diyanet işleri başkanlığını da uyarsanız. Hac ve umre ziyaretlerinin tamamı dolar üzerinden üstelik yolcuları THY taşıdığı halde.

Misafir

Eee? iyi işte ne güzel. Allah razı olsun kendisinden :))

doğrucu davut

THY Fiyatları TL gösteriyor ama dolar kuruna göre çevirerek satıyor.

doğrucu davut

THY internet sitesinden girip yurtdışı uçak bileti fiyatlarını incelemenizi tavsiye ederim.