Kız arkadaşını doğum günü sürprizi yapan polisin boğazını kestiler

Polis memuru Ahmet Faruk Ağır (25) önceki akşam doğum günü olan kız arkadaşı A.T ile Beşiktaş'ta buluştu. Kutlamanın ardından eve dönen genç polis memuru önünü kesen tinerciler tarafından şişe kırığıyla boynundan yaralandı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 20 Adet Yorum
Misafir

böyle insanları devlet toplayıp bakım, tedavi,barınma gibi ihtiyaçlarını karşılaması gerek. sokağa bırakmanın tehlikelerini her zaman görüyoruz. ülkemizde yaklaşık 4 milyon yabancıya bakıyoruz da sayıları bir kaç bin olan bu insanlarımıza bakamıyoruz.

astr

bu kadar sabıkası olan adamlar sokakta nasıl geziyor? var mı böyle bir dünya... direk idam edilmeliler yada maden ocagında gönderin gitsin...

ilyas kara

Sesimizi kimseye duyuramıyoruz.beşiktaş gibi bir yerde can güvenliğiniz sıfır.Ne yapalım tinerci bunlar deyip milleti doğratıyorsunuz.NERDE BU DEVLET .NERDE BU MİLLET..

Misafir

10 sene önce SAS komandosunu öldürdü tinerciler de polisimi öldüremeyecek.

Gül

Polis kendisini savunamıyor ise bu nasıl polisliktir? Yok mu elinde elektrikli zimbirtin ya da silahın? Bu tiplere karşı polis caydırıcı olmadığı sürece bu olaylar sürekli tekrarlanacaktır. Bunu anlamak zor olmasa gerek.

Mehmet Soylu

Adalet adamları bunları 1 gün yatırmaz

sokaklar ı bilmiyorlar

bunlar devamlı olarak halka zarar verdiği halde bazı devlet görevlileri halkı suçlayarak bunları koruyor bunlar ayakta bile zor duruyor size nasıl zarar verir diyerek bizi yalancılıkla suçluyorlar.

ruzgar67

Simdi buraya bir sey yazsam tınercılerı uyusturucu ıcenler satanlar savunan onlarda ınsan dıye bır cok tepkı alırım. Zararlı varlık bunlar oldurun dıtsın nekadar varsa

ALİ

Tinerciler tamam hayatın sillesini yemiş aileleri mağdur etmiş ezilmişler .... çokta umrumda devlet bunları iğneyle uyutmalı polisin silah kullanma yetkileri kendilerine bu tür saldırı ihtimaline karşı artmalı burda polis tereddüt etmeden 3 ünede ateş edebilmeliydi

Mert

Direk kafasına sıkacaksın. Tinerci köpeğin ne faydası var. Sokaktaki köpek bile faydalıdır.

Hazar

Catismada vurun gitsin bunlar olene kadar calismaz insan gibi yasamaya cabalamaz .. Vurun gitsin sevaba girersiniz belki birkac masumun da hayatini kurtarirsiniz bu mahluklardan ..

Ata

Üçüncüde ayağından vuracaktı, bunlara ders niteliğinde ceza verilmeli. İt sürüsü gibi 3 kişi saldırmışlar birde.Kimse demogojı yapmasın herkesin bir hayatı varsa yaşaması gereken haklı olandır.Haklı ölmek, ölenede geride bıraktıklarından zulümdür.

D21

Bu mal gibi kanunlar kanunları yerine getirmeye çalışan güvenlik görevlilerine bile takoz!

Doktor baba

Yarın serbest kalır. Ceza meza almaz. Olan da gencecik polise olur. Çok üzüldüm.

Misafir

Allah polisimize rahmet eylesin. Bu adamların ilk suçları değil. Hapse atmak için illa canmı almaları lazımdı. Adalet sistemi ve kanunları uygulamayan hakimleri bir incelemeli. Artık bu canlar gitmesin.

Haydar

Polis bile kendini koruyamıyor bu ulkede normal vatandaş ne yapsın sokaklar 50 100 suc kaydı insanlarla dolu

Esener Çetin

Polis vurmalıydı. Polisin ilk görevi kendini korumasıdır.

vatandaş

Böyleleri toplumun mikroplarıdır!Bunlar toplumdan temizlenmedikçe masum vatandaşlara rahat yoktur!Dosyaları kabarıksa neden elini kolunu sallayarak dışarıda geziyorlar?

Gerçekler

Sabıkası kabarıkmış. Yakalayıp salarsanız en son bunu da yapar. Cezalarımız caydırıcı değil. Hırsız uğursuz kormuyor

aliihsan polat

idam gelsin artık suça verilen cezanın caydırıcılığı yok bu alçaklar 3 ila 5 sene içinde tekrar dışarda olacak sizce akıllanacaklarmı olan ölen gencecik bedene oldu