Kırgın mısın?

Aşağıda bahsini ettiğim isimler, kırıldıkları, incindikleri gerekçesiyle senin gibi davransalardı ülkenin sonu ne olurdu hiç düşündün mü peki?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 46 Adet Yorum
Hakan

28 Şubat’ta hapishanelere atılan hala cezaevinde olanlar demişsin. Ya arkadaş 16 yıldır ülkeyi yönetenler niye adaleti tesis etmiyorlar da adamları çürütüyorlar o zaman? Dağ başında şehit edilen Muhsin yazıcıoğlu kimin zamanında öldürüldü bir düşün bakalım? Neden davası sonuçlanmadı üstü kapatıldı peki? Kim iktidardı? Kusura bakma ama yazının neresini tutsam hep gördüm ki akp iktidarında olan biten herşey. Yani nasıl bu kadar mağduru oynayabiliyorsunuz anlamış değilim?

Misafir

Başka adam yok muharremde öyle dedi 'ADAM KAZANDI' Dedi

m.e.a

bu yazyı yazanları,yayınlıyanlar tebrik ederim,tek bunu sormak isterim geçmişini unutanlar,geleceğinde kan kusarlar,çok şey yzmak isterim,sadece bir örnek vereyim,ben margarini,çayı,suyu,elektiriği saymıyorum,bir kilo şeker almak için rüşvet verdiğimi unutmadım,tüp bula bilmek için tüpçünün kapısında yatığımı unutmadım,günde bir saat suyun aktığını unutmadım,

Misafir

Müttefiklerimizi unutma!

mevhibe inal

Sistem kalıcı, kul fanidir. Tek Adam Sistemi yanlıştır.

mevhibe inal

Kırgınım, Suriye'yi harap eden, Kudüs'ü İsrail'in başkenti yapan, keyfine göre sınır ve rejimleri değiştirmeye kalkan vicdansızlarla müttefik olduğumuz için.

mevhibe inal

Güle oynaya! Kapitalist Azınlık Oligarşisi, Başkanlık Sistemine geçtiğimiz için kırgınım.

hakkı

spliler sizin sayenizde chp hiç millet vekililği çıkaramağı yerlerden 11 tane vekillik aldı. sandıklardan muhharrem inceye çıkan her üç oyun içinden 1 tane hdp oyu çıktı. chpnin genel müdürü splilere deseydiki hadi oylar hdpkkya verilecek vermezdiniz değil mi? ama chp gitti hdpkkya meclise girecek kadar oy verirken, ip, sp ve dp oyları sayesinde vekil çıkaramadığı bilgelerden 11 vekil çıkardı. gözünüzü erdoğan düşmanlığı o kadar bürümüşki vatan hainleri ile aynı safa geçtiniz ve bende tekrar diyorumki RABBİM KİMİN YANINDAYSANIZ SİZİ ONLARLA HAŞRETSİN...

Misafir

Galiba insanın fani olduğunu unuttun. İstemediğin biri Başkan olsun, görürsün.

mehmett

İNSANOĞLU PEK NANKÖRDÜR. BUNU DİYEN İNSANOĞLUNU YARADAN ALLAH. YARATAN YARATTIĞINI BİLMEZMİ. DOLAYISIYLA ERDOĞAN TÜRKİYEYİ DÜNYA LİDERİDE YAPSA, EN ZENGİN ÜLKEDE YAPSA, EN ADİL ÜLKEDE YAPSA, NANKÖRLERİN SOYU TÜKENMEZ.

Erol baron

MHP seçmenine kırgınım hatta öfkeliyim çünkü seçim sonuçları AKP %42.28, cumhur ittifakı %42.28 olmalıydı..... Yani seçim kampanyası yarışında hiç adil/dürüst olmayan, TV'lere ipotek koyan ve FETÖ'nin siyasi ayağına hiç dokunmayan/dokunamayan bir RTE'ye oy vermeye hiç bir MHP'linin eli varamamalıydı, doğrusu da buydu..... Buyurun, şimdi ayıkla pirincin taşını, tabi ayıklayabilirsen.

Erdoğan adam gibi adamdır.

Ama siz( özışıklar)asla güvenilecek insanlar değilsiniz !

Misafir

sizin gibi yazarlar yüzünden bu ülke kandırılıyor size hakkımızı helal etmiyoruz

Misafir

abdülhamit han faizi ve tefeciliği bu ülkeye getiren adamdır, ermeniyi rumu zenginleştiren osmanlıyı soyan adamdır, osmanlının en çok toprak kaybettiği dönemin padişahıdır. abdülhamite tapanlar ya zır cahildir ya da art niyetli vatan hainleridir

Misafir

Evet, dürüstlük kimsenin umurunda değil.

Misafir

Ne hakkın var ki helal etmiyorsun?

İSO

Adı Mlayim kendisi mülayimlikle alakası olmayan yorumcu. Bu ülkede din ve başörtüsü sömürüsü yapan daha doğrusu yapmak isteyen birileri varsa o da tamam diyenler. İnanmadıkları halde biz yaparız ederiz diyen sonra da her trlü engeli çıkaranlardır. AK parti gibi insanlara inandğı gibi yaşamanın önündeki engelleri kaldıranlara, bir inancı olan ve bunu savunanlara da inanç sömürüyor denmez olduğu gibi görünen şahsiyet ve karakter sahipleri denir.

Misafir

Misafir 24 Haziran 2018 11:38 İşe alınmamış olmanız sebebiyle özellikle de işi yapmaya liyakat sahibi iseniz kırgın olmanızı anlarım. Ama iki husus da size katılmıyorum birincisi torpil sadece bu iktidarın sorunu değil Türkiyenin kurulduğu günden bu zamana sorunu olmuştur. İktidar değişsse değişecek mi zannediyorsunuz? Hayır daha kötü olacak. İkincisi de esas 15 Temmuzdan sonra referans gerekiyor. Aksi taktirde kripto FETÖcüleri nasıl bileceksiniz? evet bana katılmadığını söylemişiniz sizce güvenlik soruşturmaları referanla mı alınmalı yılarsa referans olayının zararları çekilmiş ve çekilmekte işi ehline vermeli liyakat olmalı kişini suçlu olupğ olmadığını yine hükümetler tarafından oluşturulan güvenlik soruşturmasıyla çözülmeli

Mülayim

T A M A M, din ile başörtüsü ile milleti sömürdüğünüz yeter. Kırgınız, Kızgınız, Öfkeliyiz. Haklarımızı da helal etmiyoruz. İnşallah bu iş T A M A M!

Misafir

Ha şöyle çıkar ağzındaki baklayı derdim din de dindarlık de. bak bakalım arkanda kaç kişi kalıyor. Evet İMAM seçiyoruz. İMAM demek önder demektir. Biz de ülkemizin İMAMını yani önderimizi seçiyoruz.

Erol Baron

Hep din iman, hep din iman..... Din iman diye diye ülkede dürüstlük kalmamış ama kimsenin umurunda değil.....Kardeşim İMAM mı seçiyoruz?.... İMAM seçiyorsak, Diyanet İşleri Başkanı da dahil, din konusunda RTE'yi aşacak binlerce dindar var bu ülkede ama onların RTE gibi CB olmak diye bir iddiası yok, olamaz da.

Misafir

bundan bu manayımı çıkardın benim tek önderim var oda efendimiz(sav) bu zoruna gidiyosa misafir kardeş senin bileceğin iş(ahmed)

ramazan iyiada

"o hain, bu hain" diye diye memlekette adam bırakmadınız süleyman bey. lütfen şiddete bulaşmadığı sürece farklı fikirlere saygılı olun ve insanımızı artık kutuplaştırmayın. gerçekten yeter, siz de bunu yapıyorsunuz, yazınızdan belli.slmlar

Misafir

Türkiye bir Arap ülkesi değildir ama MÜSLÜMAN ülkedir. Müslümanlığın emirlerinde bu kadar rahatsız olup sonra da ağzınıza Allah kelimesini almak size hiç yakışmıoyr. Bir fransız hayranı olarak senin Dieu Dieu demen lazım.

Misafir

28 şubat mağdurlarını hapse atanlar öyle bir maddeden hapse attılar ki 28 şubat mağdurlarını hapisten çıkarmak aynuı maddeden hapse giren gerçekten suçlu olanlarında hapisten çıkmasına sebep olacağı için çıkartılamıyorlar.