Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ı kızdıracak 15 Temmuz iddiası

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimlerin ardından kamuya açık yapılan ilk parti grubunda konuşmasında Erdoğan'ı hedef aldı. Kontrollü darbe iddiasını yineleyen Kılıçdaroğlu, "Erdoğan da darbenin olacağını biliyordu. Niye Marmaris'te saklanıyor?" dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR47 Adet Yorum
Misafir

Sizde akıl olsa klavye kahramanlığı yapacağınıza adam olurdunuz.

Memhmet Tan

Evet zamanı geliyor artık, o kadar insan gözaltına alınıp tutuklandı. Birilerinin milletin karşısına çıkıp bunları arz etmesi gerekiyor. Vatani görevlerinden birisi bu, art niyet var mı yok mu ona millet karar versin.

Misafir

Ihmali olanlar yokmu? Ihmalden dolayi sorguya cekilmesi gereken kisiler? Hicmi akli olan yok?

zmc

yazık dağ da bayır da terörist arıyoruz oysa burnumuzun ucunda neredeyse gözümüzü oyacaklar bir şey yapamıyoruz. Bu memleketin ekmeği haram olsun size.

Misafir

kaybetmis elaleme cerez olmus bir baskanin konusmalari. geciniz efenim.

Misafir

binali yıldırım daha geçen gün 15 temmuza proje dedi hemde tüm türkiyenin gözleri önünde....kapişş.

Misafir

tayyip başörtüsünü kullandıysa, başörtüsü yasağı kalkınca neden chp olarak anayasa mahkemesine başvurdunuz?meral:'seçimde abdullah gülü chp,hdp,saadet ve iyiparti olarak ortak aday göstermemizi söylediler.onlar razı olmuşlardı ben razı olmadım' dediğinde neden yok öyle bir şey deyemedin kılıçdaroğlu? sen pis işlerin neresindesin?

Misafir

BAY KK YA DOKUNMAYIN.O ARTIK AK PARTİ İÇİN ÇEREZ BİLE DEĞİL..

Misafir

tayyip baş örtüsünü kullandıysa chp olarak neden anayasa mahkemesine koştunuz da tayyipe malzeme verdiniz kılıçdaroğlu? meral:' chp hdp saadet ve iyi partiye abdullah gülü ortak koşmamızı söylediler, onlar razıydı ben razı olmadım' derken neden merale yok öyle birşey deyemedin kılıçdaroğlu?siz bu pis işlerin neresindesiniz?

şef 54

Vah By Kemal vah sen hala oradamı kaldın Adam çıkmışsın yenmiş çıkmışsın yenmiş yenmişte yenmiş git artık avanelerini de al ve git

Misafir

doğrunun kimi acıttğına bakılmaz doğru doğrudur allahın huzuruna çıktığında millet istedi bende astım kestim milletin iradesi mi diyeceksiniz bre densizler doğruyu saklayabilirsiniz ama yok edemezsiniz..

Misafir

tek parti olazamaz ..tek vatan tek millet tek bayrak .nokta..

hjhj

tayyip diktatör olsaydı sen bunları konuşamazdın,tayyip kontrollü darbe yapsaydı sen o hava alanından çıkamazdın,tayyip dini kullansaydı muharrem gibi sadece seçim zamanı namaz kılardı veya meral gibi sadece mitingde başını örterdi.gezi olayları,17-25 aralıklar,kobani olayları,hendek kazmalar,suriye olayları,pkk nın eylemlerinin artması, cb seçiminde 367 krizi bunlar sana yapılmadı kılıçdaroğlu, bunların hepsi tayyipin düzmecesiyse sen neden hdp yi destekledin, neden 360 krizini desteklediniz?erbakanın medya ve asker algılarıyla nasıl indirdiğinizi bu millet gördü artık yoğurdu üfleyerek yiyoruz. ne zaman tayyipe itibar edeceksiniz menderes gibi asılınca mı özal gibi zehirlenince mi, erbakan gibi yasaklanınca mı?

göktürk

hopcim hopcim helal bravo sana kemal.

Astr

Reis sayesinde darbe onleniyor KK fırsata çevirdi diyor... Yani hoşuna gitmemiş sanırım...

Kocaeli Türk

Hahahah bilirkişi seni muharrem geliyo oyun bitti game ower

Misafir

Lutufla gelmisti ya hani.

Misafir

Herseye bir kulp buluyorsun. Her secimde akp. Kaybetti diyorsun ama ulkenin baskani erdogan dihyorsun.

Arif Köksal

Zavalli Kemal bakti koltuk inceye gidiyor. Simdi basladi yine saldirmaya. Behey gafil, eger kontrollü darbe olsaydi sen o tankklarin arasinda zor kacardin yada simdi ikinci yildönümüne helva yapardik

Misafir

Artık inandırıcı değilsin kılıçdaroğlu. CHP de Koltuk sevdası olamaz diyip de o koltuktan kalkmadığın sürece insanlar seni dikkate almayacaktır.

Misafir

Tamam kisa zamanda chp tutuklanir. Devlete karsi geldi? Sistem degisti chp neyin muhalefetini yapiyor? Tek bayrak millet vatan parti?

Misafir

sen çok güzel sorgulamıssın kızanım hemen sözcüye başvur medyada yaz canım benim bol sodalı günler mor mor suratınla

d21

ilk defa kemal beye katılıyorum...

Misafir

Enisteye saygisizlik. Cumhur Enistemden duydum diyor

baha

Bir çok vatandaşımız hayatını kaybetti hiç olmazsa onlara saygı duymak gerek. Bu tür açıklamalar teröristlere cesaret verir.