İsrail'den şok açıklama! Rusya ile savaşabiliriz

ABD ve Rusya arasında büyük bir gerginlik yaşanırken İsrail'den korkutan bir açıklama geldi. İsrail'in istihbarat servisi Mossad'ın eski başkanlarından Efraim Halevy, İsrail ile Rusya arasında askeri çatışma olasılığının arttığını söyledi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR26 Adet Yorum
vurkan

İnşallah israille savaşan herkesin yanındayız

Misafir

ABD agabeyi olmasa birak rusyayi filistinliler islerini bitirir..

Misafir

sen içinde TÜRK milletinin kırık bir şeyi mi var "Misafir"

Misafir

nein hesabındasın afrinde ne hesap kaldı ne kitap daha yazıyorsunuz dangalakça

Misafir

SİZİ KARADA ÖYLE BİR YENDİK Kİ, HENDEKLERDE BOYUNUZUN ÖLÇÜSÜNÜ ALDINIZ. TÜRK ASKERİNİ GÖRÜNCE FİSTAN GİYİP, DANSÖZLÜK YAPAN SİZ DEĞİL MİSİNİZ? AFRİNDE, FIRAT KALKANINDA AĞABABALARINIZI DA YENDİK SİZİ DE.

k.k.k

Rusya ile savaşı göze alıyorsanız, İsrail'in haritadan silinmesi olasılığını iyi düşünmelisiniz ! Rusya sizi 2 günde 10.000 kişiye düşürür ! Yeter ki bütün silahlarını kullansın. Hatta biraz daha ileri gidiyorum. Topunuz saldırın Rusya'ya. Emin olun hepinizi yok edecek kadar nükleer gücü var ! Dünya'nın sonunu getirebilecek kadar hatta !!!

GÖKTÜRK

İYİ KURBAN KENDİ AYAĞIYLA GELİR, İNŞALLAH ÖYLE BİR ŞEY OLUR DA İSRAİL YERLE BİR OLUR. MÜSLÜMANLAR KURTULUR.

MİSAFİR

BU ÇİBAN BAŞI OLAN İSRAİL BİR GÜN KENDİ BAŞINI YİYECEK..NE DERLER ? KUDURAN KÖPEK -KENDİ BAŞINI YERMİŞ .DÜNYANIN EN LANETLİ BİR MİLLETİ İSRAİL BENCE..

at

ortalığı karıştırıp, kutsal topraklara mı kavuşacaksın... yuh sana... katil israil..

Mem

Afrinde kalleş adım atıp hava sahasını atan bu Rusları gömün Kürtler size destek verir TC karada yenemedi yendiyse uçak sayesinde

Misafir

Putin ezikti demeeek...Ama Putin Erdoğana ''önce benden özür dileyeceksin'' dedi.Erdoğan esti gürledi ama sonunda özür diledi de asıl sendeki bu İsrail sevgisi nereden geliyor ?

Farabi

Kuzey den gelecek dusmanlari yoksa Ruslarmi acaba? Hani Tevrat ta yaziyormus ya.Insallah bu yahudiler Ruslarla savasir

kemal

Tarafım suriye, müslüman kardeşlerimle.Kahrol yerin dibine bat israil.

nerdeeee

keşke öyle bir şey olsa da rusya silse sizi haritadan

Misafir

konuşmakla iş mi olur. ama sana teslim ol deseler hemen teslim olucan demek. ezik sensin

Misafir

putin,erdoğan karşısında ezikti.israil karşısında da ezik olduğu ortaya çıktı.ezik putin,dünya lideri pozu takınarak ancak rus seçmenlerini kandırabiliyormuş meğer.8 milyonluk nüfuslu israil,145 milyonluk nüfuslu rusya yı takmıyor.putin in ,rusya yı getirdiği hale bakın?asrın lideri geğil,pabucumun putini!israil i tebrik ediyorum.dünyanın süper güçlerinden rusya ya karşı;kahramanca davranıyor ve dik durabiliyor.

hjakkı aydın bulut karacanlı

hadi rusya sana selam olsun islam ülkelerinin yapamadığını yap ve israili haritadan sil

ttt58

Gelişmelere bakıyorum ne Rusya ne esed ne kimyasal silah ABD sopayı Türkiye’ye gösteriyor. Kızım sana söylüyorum gelim sen anla

ses

ABD yanında nasıl olsa kükre dur. Hiç umutlanma,ABD ve Rusya Kendi topraklarında değil, müslüman ülke topraklarında karşılıklı silah gösterisi ile müslüman öldürürler. Gösteriş yaparlar. Olan da müslümana olur.Müslüman birlik olmaz. Müslüman ilim yapmaz ise olacağıda bu idi.Ver tepelerine bombayı. Hele yanına da müslümanı al ve haklıyız demeye de getirin

vvvvvvv

İsrail de Yunanistan gibi kafayı sıyırdı bunlar normal değil herhalde içip içip konuşuyorlar

MİSAFİR

İSRAİL KÖPEĞİ ABD Yİ İNGİLİZİ ARKASINA ALMIŞ HAVLIYOR BİRLEŞMİŞ MİLLETLERDE ABD YE KARDEŞİM 10 BİN KİLOMETRE UZAKTA SURİYEDE NE İŞİNİZ VAR BÜTÜN TARAFLAR IŞİDİ PKK Yİ BÜTÜN TERÖRİSTLERİ TEMİZLESİN ÇIKSIN ORDAN SURİYE SURİYELİLERİN OLSUN DEMİYOR ÇÜNKÜ CİNS AYNI İT CİNSİ

ecemnur

Ağzım gözüm deyemeden kendini ateşler içinde bulursun Efraim efendi.Baban ABD de sadece karşıdan seyreder seni.Rusların nasıl bir taktik delisi olduklarını bilmen lazım.Adamlar füzelerini dağlarda gezdiriyor.Sabit bile tutmuyor.Sen daha füzeni ateşlerken onlarınki atmosferden çıkacak kadar hızlı.

NACİ

ABD NIN YÖNETİMİ İSRAİL DE OLDUĞUNU BİLİYORUZ. DÜNYA İSRAİL TARAFINDAN YÖNETİLDİĞİNİ SANIYORLAR. İSRAİL ABD Yİ KENDİLERİNİ KORUYACAK BİR PİTBUL OLARAK GÖRÜYOR. AMA UNUTULMAMALIDIR Kİ ABD KİMİNLE ORATAKLIK YAPARSA O TARAF KAYBEDİYOR.

MİSAFİR

BİRLEŞMİŞ MİLLETLERDE UYUYOR ,UYUMUYORDA UYUYOR GÖRÜNÜYOR OYUN ÇOK BÜYÜK HEM AMERİKAYA HEM RUSYAYA ORADAN ÇIKIN SORUN KENDİLİĞİNDEN ÇÖZÜLÜR DEMİYOR .DÜNYAYA DALAVEREDEN DEMOKRASİ İNSAN HAKLARI DERSLERİ VERİYORLAR ARDINDAN İSLAM ÜLKELERİNİ İŞGAL EDİP KATLİAM YAPIYORLAR ESEDDE KENDİ ÜLKESİNE DEĞİL BU ALÇAKLARA ÇALIŞIYOR OLAN MÜSLÜMANLARA OLUYOR SADDAMADA KİMYASAL SİLAH VAR DEMİŞLERDİ ÜLKEYİ YIKTILAR SONRA ARAŞTIRDIK KİMYASAL SİLAH YOKMUŞ YANLIŞ YAPTIK DEYİP PETROLLERİN BAŞINA KÖPEKLERİNİ KOYUP GİTTİLER

Akif

Eksik bir tespit, Şu yönden Onunla savaşırsan yok olursunuz.ABD gelene kadar senin işini bitirir.