İnce'nin ekibi ikinci günde kaç imza topladı?

CHP'de olağanüstü kurultay için Muharrem İnce'nin ekibi 466 imzaya ulaştı. CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, umut kurultayı olarak adlandırdıkları kurultay için çalışmaların sürdüğünü söyledi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 19 Adet Yorum
Misafir

al bi şizofren daha :))) yaww he heee

Sarıların Sedat

Adaylara bak :) keMAL ssk yı batırmış, pkk sevici, koltuk sevdalısı gaf kralı bir diktatör, maarrem 4 yıllık üniversiteyi 8 yılda bitirmiş, sapkın şiirler yazan, kendi seçmenine şzofren diyen abaza bir sap. chp nin kalbur üstü bu altını siz hesap edin :)

ZirKonyum

Olağan üstü veya olağan kongre olması birşeyi değiştirmez, CaHaPa kafası nato mermer kafadır. 1940 da kalmış, günümüze gelemeyen çağdışı, yeniliğe kapalı, halk ve değerleri ile kavgalı, ittihat ve terakkinin devamı vesayetçi bir yapının başına kimin oturacağıda çok önemli değildir, sonuç değişmeyecektir, hüsran olacaktır..!

Misafir

seçim gecesi oyları hiç sayamamışlar :-)))

misafir

abdchpkkiyi dikkaaaaaattt millet uyanın

Misafir

Birisi 466 diyor , birisi 120 diyor. Seçim geçeside oyları böyle mi saydınız? Partiyi gençlere bırakın ve gidin. Bu kafa ile siz daha çok seçim kaybedersiniz.

İYİ NİYETLE!....

K.K İYİ BİRİ AMA BAZI ŞEYLERİ TAM BECEREMİYOR VE DE MALUM SEBEPLERDEN OY VERMEYEN VE VERMEYECEK ÇOĞUNLUKTAN DOLAYI K.K'NIN ÇEKİLMESİ HERKESİN VE HER KESİMİN YARARINA OLACAKTIR.YOKSA MEZHEP DENİLEN ŞEY BANA GÖRE BİR GRUPLAŞMADIR VE İSLAMİYETTE YOKTUR,İSLAMİYETİN DOĞUŞUNDAN 250(İKİ YÜZ ELLİ)YIL KADAR SONRA ORTAYA ÇIKMIŞTIR.

Misafir

chp nin kurultay kumpasının arkasında akp ve erdoğan var.ince yi ateşleyip kurultay yapmaya ittiler.şimdi oturup keyifle seyrediyorlar.chp nin eski genel başkanları chp deki bu erdoğan destekli kurultaya çanak tuttular.madem ince,değişim istiyor;değişimi akp de yapsın.erdoğan da değişim demiyor muydu?ince yi akp ye alsın erdoğan.o dedesi istiklal kahramanı diye övdükleri,chp nin içini karıştıran chp vekilini de yanalrına alsınlar.birlikte akp de değişim yapsınlar.erdoğan ve ekibi,2002 de refah partisinden ayrılırken değişim istiyoruz demişti.16 yıllık iktidarı boyunca hep değiştik dedi durdu.hâlâ da değişim diyor.belli ki hâlâ değişim yapamamışlar.ince yi,chp nin o muş vekilini,chp de değişim isteyenelri akp de toplasın erdoğan.hep beraber cümbür cemaat değişsinler.merak etmeyin kimse karışmaz değişmelerine.aklıselimlere saygılar.

Konyalı

klasik CHP işte, bugün imza verir, kurultayda oy vermez. herşey menfaat üzerine kurulu..

keremm

amerikanın Türkiyeyi işgal edeceğine sevinen tuncaydan baskan yardımcısı olursa,vay chp nin haline

osman

adamlar daha 500-600 imzayı sayamıyorlar, sonra kalkıp seçim de kullanılan oy sayılarına laf ediyorlar, çok komik bu chp liler:)

kemal

koltuk sallanıyor kamal bey......

misafir

kara nlık troller türkiyeyi size asla yıktırmayacağız,böyle aciz böyle zavallı böyle satılmış örümcek beyninizle göçüp gideceksiniz .çünkü allah hiç bir haini nankörü sevmez

misafir

kapatın bu partiyi türkiyeye huzursuzluk ve terörden başka getirdiği bir şey yok,bu partiler kapatılmadan meclisten atılmadan boşuna kendinizi kandırmayın ,türkiyenin önüne çomak sokar tehdit eder takoz olurda asla türkiyeye huzur koymazlar

xtr

Yahu adamların ne kadar imza topladıklarını nereden bileceksiniz. Kalkıp 120 imza toplanmış diye beyanda bulunuyorlar. Komik gerçekten

Türk

Yiyin ulan birbirinizi, beter olun.

AKP İktidar Oldu, Böyle Oldu

Aktroller şu insanları aldatmayı bırakmalı. Gerçek yorumları görelim. Editör uyuma!

ekerol

Muammerin 1 kere doğru söylediğini gören varmı, Her zamanki gibi yalan söylüyor.

Misafir

Desene kemalin suyu ısınmaya başladı şimdiden geçmiş olsun kemal beye