İdlib'de ortalık karışıyor! Fransa da devreye girdi: Vururuz

Fransa Esad rejiminin İdlib'teki saldırısında kimyasal silah kullanması halinde hedefleri vurmaya hazır olduklarını açıkladı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 7 Adet Yorum
Misafir

Adami neden buruyorsun hemen. Adam kimyasal silah falan kullanmiyor. Orada savasin cikmasini tam cozemesem de, adamin devam ettirmeye niyeti yok. Digerleri devam ettiriyor. Bir de kimi vuruyorsun kardes? Orada suclularin oldugu kadar masum insanlar da var. Bir de ne kadar hain olurlarsa olsunlar senin komsun, ve senin komsun olmaya devam edecekler. Not, hain kelimesini suriyelilerin geneli icin kullandim, evet geneli icin kullandim.

Kerim

Esad in kimyasal silah kullandigini sanmiyorum. Yuzu yikanan cocugu kimyasallardan uzaklastirdiklarini sanan gazeteci pacavrasi, ayni gazeteci kimyasal silahi koklayarak anlayabiliyor, gibi gazeteciler kime hizmet ettikleri bellidir. Fransa da hedefleri vururuz demis. Adamlar daha ortada birsey yokken hedefler belirlemisler kendilerine. Artik ne hikmese hak soyletmis heralde.

kundemacı

İdlib' in terörden temizlenmesi şart, kimse kıvırmasın. Dünyada ülkesinin bir bölümünü etki altına alan teröristlere kim izin vermiş ki Suriye' de versin.

Misafir

Bizde o akıl ve cesaret yok nasıl vurulacağını da bilmiyok sana silahı verelim vurunmu kardaş bizim yerimize hemi

Farabi

Peki,Turkiye neden vurmuyor Esed i ? Herkes vuruyor nasil olsa,kim vurduya gider.

ruzgar67

Ne vuruyosun sen kusmu karsinda zavali libyami var rusya var zavali libyayi hic bir sey yokken bombaladiniz muslumanlari oldurdunuz

Misafir

Bunlar vuracak bahaneleride hazır hemen kimyasal madde kullandılar diyecekler