HDP'den Kandil operasyonu çağrısı!

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Türkiye'nin operasyon yapmaya hazırlandığı Kandil için skandal niteliğini taşıyan ifadeler kullandı. Buldan'a göre Türk halkı bu operasyona onay vermemiş!

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 48 Adet Yorum
Misafir

hainlerin alayına idam verilsin. vatan hainliğine idam getirilsin.

Turgut Şentürk

Bana göre beyin bulunmayan kafalarınız omuzlarınıza yüktür. Devlet devlet olmalı ihanete ve teröre hizmet eden başları omuz üzerinden alıp yere koymalıdır.

Misafir

Türk halkı olarak biz onay verdik merak etme. Senin ordaki hewallerinin kellerini senin ve senin gibi vatan hainlerinin önlerine atana kadar da durmayacağız. Dağlar bittiğinde sıra size gelecek işte o zaman vatana düşman olan ne kadar senin gibi şehir faresi varsa yaptığınız ihanetlerin hesabını verip bedelini de ödeyeceksiniz

Turgut Şentürk

Çağrıyı CHP li kardeşlerine yapıyorlar. Özgür özel denen dangalak Afrin de olduğu gibi Kandile Türk askeri gitmesin diye çağrı yapmıştı. Birbirleriyle paslaşıyorlar.

Turgut Şentürk

Taş üstünde taş, omuz üzerinde baş kalmasın. Mehmedim vursun teröristler ve işbirlikçileri kan kussun. Allah askerimi polisimi korusun. Amin.

Misafir

Onay vermemiş mi? Dur o zaman onay veriyoruz: Taş üstünde taş baş üstünde baş kalmasın!!!

T ışık

Ben halk olarak onay veriyorum hatta sonuna kadar arkasındayım

Coşkun akgündüz

Bütün kalbimle onay veriyorum hatta sizide birlikte gomsunler kenan evren gülten kisanakta jop denerken sesiniz çıkmıyordu yani çıkamıyordu şimdi köpek gibi her yerde havliyorsunuz sonrada ülkede diktatör var diyorsunuz.türk halkının sizler hakkında çok güzel fantezileri var eminim benimde var siz dua edin sizleri bize teslim etmesinler.

Akdenizli.

it ürür kervan yürür.. siz havlamaya devam edin, biz de PKK denen o terör örgütünü yok etmeye devam edelim.. sıra size de gelecek ,,o CHP iş birliğiniz de sizi kurtarmayacak.

H

Kapatıcı Terörist parti çoğaldı

HALK

ONAY MI İSTİYON EY KATİL, ONAY VERİYORUM. TSK BİNSİN TEPELERİNE

hakkı

valla ben bu operasyona; amerikadaki papaza tapan maklubeciler, hdpkklılar, chpliler ve ipsiz iplilerden başkasının itiraz ettiğini duymadım. özellikle terör bölgesinde silahların gölgesinde yaşamak zorunda kalan kürt kardeşlerimiz böyle haber geldikçe mutluluktan davul zurna çaldırıyorlar.

Misafir

ne oldu buldan arkanızı dayadığınız yerlere operasyon yapılınca rahatsız oldunuz 30 yıldır lağım çukuru kandilden türkiye topraklırına geçip katliyam yapıyorlardı şimdi kuyruklarını kıstırıp irana doğru kaçmaya başladılar şimdi milli irade eskisi gieli kolu bağlı duruyordu terörist ülke abd nin himayesinde teröristler ve elabaşları kandilin güvenli bir yer olmayacağını anlayacaklar bu soysuz kanı bozuklar yaşadıkları ülkele hep ihanet etmişlerdir türkiye iran ırak ve suriye bu bir tesaduf değil bu soyun ne kafar aşağılık bir soy ve insan toplulu olduğunu gösteriyor bu kanız bozuklar bu topraklarda etkisini kaybedince yakında avrupa topraklarında terör estirmeye başlar pkk terör örgütü

misafir

eroni teze yine konuşmuş ya

Burdayiz.

Yusuf yusuf, e halka baskı kuracak güçleri yok oluyor ve bu faşistlerde bitecek.

adnan

ben halktan biri olarak onay veriyorun hain buldan

Atayolu

Istenmeyen pkk nın sizin gibi adamları.terorustleri.

dadaş

Yanılıyorsun Buldan Hanım! Büyük Türk Milleti sonuna kadar askerinin ve ordusunun arkasındadır. Afrini de, El Bab'ı da, Kandil'i de köküne kadar destekliyoruz. Senin desteklediğin o it yığınları varya, yığın şeklinde geberip gidecekler. Azıcık yüreğin yetiyorsa Kandildeki itlerine silah bırakıp teslim olun çağrısı yapsana.

Atayolu

Türk Milleti ordusunu canı pahasına destekliyor. Üstemdenler senin gibi pkk yı destrkleyenlerdir.

Misafir

bu yamuk yumuk kadınları nerden buluyor hdp. şom ağızlarınızı kapatın sizin çığırtkanlıklarınızla gelecek barışı ben istemiyorum. sen figen yuksekdağ vs vs gibilerini görmek istemiyorum...

Avşar oğlu

Kandildeki silahlı adamlar kim Madem Barıştan bahsediyorsun Silahları bırakın çağrısı yapsana? Türk milleti ordusunun arkasında Kandil temizlenmeli ve temizlenecek.

REİS

BU TERÖRİST PARTİ KAPATILMALI

ÜLKÜM- ÜLKEM

Keşke TSK Kandil harekatı öncesi alayınız oraya çıksanız' da hepinizi oraya gömsek, alayınızdan kurtulurduk böylece. Vatanımda pislik kalmazdı Vatan haini pislikler hep ülkemde maaş alıp hemde düşmanlık edeceksiniz, köpekler bile sizden sadık, en azından yediği kapıya saldırmıyor. Kim Vatanıma ihanet içindeyse Kim Bayrağıma saygı göstermiyorsa. Kim Dinime dil uzatıyorsa, nesilleri kesilsin kahru perişan olsun inşallah.

Misafir

Yahu bi git işine... Bunlara güvenilmez wc ye bile gidilmez bunlarla varmısınız demşsin birde... onlara ölüm bile kurtuluş.

Bozkurt

Sonrada sıkışınca bızım pkk ile hiç alakamız YÖK bunları konusturmayın