Haydar Baş’ın “Hoş Geldin Atatürk” kitabı çıktı.

Atatürk ve Ehli Beyt çıkışları ile çok konuşulan Prof.Dr. Haydar Baş’ın yeni kitabı ”Hoş geldin Atatürk” raflardaki yerini aldı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 10 Adet Yorum
Misafir

müslüman türk olmayanlar kendin hemen belli ediyor

Yeğenağa

ALLAH razı olsun HAYDAR HOCA dan

Yeğenağa

ALLAH razı olsun HAYDAR HOCA dan hak ve hakikatleri dile getirdiyi için

Misafir

haydar bas degil haydar kelle.

Adanalı

Ben kitabı aldım okumaya başladım çok güzel. Kaynaklara dayanıyor. Bu güne kadar Atatürk’ün bilinmeyen yönlerine değinmiş. Tebrik ediyorum Sayın Haydar beyi.

Mustafa

Haydar Baş uzun süredir anlattığı şeyleri bu kitapta toplamış. Kitap tamamen belgelerle oluşmuş mükemmel bir akademik çalışma. Tebrikler... Ancak dili çok sade ve çok rahat okunuyor...

Misafir

Hakikati bütün gerçekliği ile anlatan belgelendiren başka bir lider yok helal olsun Haydar Baş hocam..

Peker

Bence yerinde ve zamanında yapılmış bir eser. Çamur at izi kalsın mantığıyla yorum yapanlar kendi çamurlarında oynasınlar. Sağlam bir esere benziyor. Teşekkürler emeği geçen herkese.

Nuri Enver

Seçimde binde bir civarında falan oy alınca... Önce bi ehl-i beyt sevdalısı oldu.. Baktı o da yetmiyor.. Saf atatürkçülere göz kırpıyor.. Ama bu sefer oyları % 100 artar bence.. yaklaşık binde 2 oy alır.. İyi yatırım.

Misafir

ATATÜRK MEZARINDAN KALKSAYDI ŞOK GEÇİRİRDİ HALA GÜNDEMDE BEN Mİ VARIM 100 SENE GEÇTİ BAŞKA İŞİNİZ GÜCÜNÜZ YOK MU SİZİN DERDİ BÜYÜK İHTİMALLE