Gaziantep saldırısı ölü sayısı arttı yaralıların kimlikleri

GAZİANTEP saldırısıyla ilgili son dakika acı bir haber geldi. Terör saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısı 54'e yükseldi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 8 Adet Yorum
Sabri

Allah sabır versin...

Misafir

Adamin umrunda degil nasil olsa ölenlerin hepsi kürt,ISID zaten AKP nin yan örgütüdür,isidi besliyen silahlandiran,tedavi ettiren,sinirda gecislerine kolaylik sagliyan kendisidir ayrica beyinde isid dan farkli bir sey düsünmüyorki,peki neden yüzülsünki?????????

bir basit vatandaş

BÜYÜK ORTA DOĞU BOP PROJESİ EŞ BAŞKANI, BİZİM ÜLKEMİZİDE ORTA DOĞU BATAKLIĞINA ÇEVİRDİ.HER ŞEYİ ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI.

oguzhan

Umarim acili aileler bir provakosyan gelmez,gercekleri görüp pkknin oyununa gelmez.

Misafir

canlı bombacının kimliği üzerinden kirli siyaset yapmayı bırakın.ışid e destek olanları eleştirin.erdoğan ve katar emirliği ışid in hamileridir.

Misafir

Yahu asil Katil bunlardir,isid sadece masadir,bu sokak köpekleri bu ülkeyi süriyeye cevirecekklerdir

haydo

Bunu yapanlar din kardesi görülüyor ise ve yerleri eninde sonunda cennet imis ise! Ben almayim o dini ben cehennemde yasayim.

haydo

EY siz bazi din ile uyutulmus Milliyetci zihin! ölenlerin Kürt olmasi icinizi ferahlattimi? öyledir! iste kafaniz ancak o kadar basabiliyor. Beyinlerini kullanmayi bilmedikleri icin baskasina teslim etmis acimi söförler sizi! O tuttugunuz soför sarhosluktan ucurumdan ucunca sizde beraber telef olacaksiniz!