''Fatih Camii'ni bombalayacaktı'' denilen komutana yeni görev

Balyoz Davası'nda, Fatih, Beyazıt, Eyüp ve İsmailağa camilerini bombalayacağı öne sürülen ve 3 yıl hapis yatan Tuğgeneral Ali Demir, Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye Askeri Ataşe/İçişleri Müşaviri olarak tayin edildi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 Adet Yorum
Misafir

neden fetönün siyasi bağlarıda tutuklanmıyor? gerçek adalet olsa hükümette yukardan aşağıya kimse kalmaz kapatılır aslında ama ...ama ülke 50 yılm geriye gitimştirve toparlanmak epey zaman alır. inşallah kenan evren sonunda ölmeden yargılandı, sizde ölmeden adaletin karşısında diz çökersiniz.

Misafir

olaya tarafsız bakarsak ,rtenin el sıkıştığı kişilerin işi rast gitmiyorki... bakın özilin baüşı derrtte ve takımdanda oldu

Misafir

bu ne perhiz bu ne lahana ??? bu camileri bombalayacak diyen iftiracılar kimdi ki??? bu askeri üç yıl iftira ile ömrünü hapseden şeytanlar kimdi?? bu askere madem masumdu o zaamn dün neden arka çıkmadınızda orduyu fetöcülerin talanınnıa seyirci kaldınrız? dün iftira atanl fetöcüler imanamı geldide görev verdi?

REIS

Burada bir alman finosu yorum yaziyor arastirin kesin ajandir.

Misafir

Alman Milli Futbolcunun Seçimler için propagandaya alet olmak RTE ile fotoğraf çektirmek milli midir?.....

ASSİVAS

FETO ALÇAĞI PİSLİĞİNİN YÜZÜNDEN YÜZLERCE İNSAN İŞİNDEN GÜCÜNDEN AİLESİNDE CANINDAN OLDU, ERGENEKON İSMİNİ DE ALÇAK SOYSUZ TÜRKLİĞE HAKARET OLARAK ORTAYA ATTI, BU ARADA MUHAFAZAKAR KESİMDE BUNLARI DESTEKLEDİ HİÇBİR ZAMAN İNANMADIM BU ALÇAK MENDEBUR ABD TASMALI ALÇAĞA, GÜZEL OLMUŞ SEVİNDİM BU ATAMA YA?

Misafir

"Türkiye IMF’den yardım isteme noktasına geldi"Die Welt gazetesi ekonomi editörü Holger Zschaepitz, Türk bankaları ve şirketlerinin bir yılda 182 milyar dolar dış borç ödemesi gerektiğini, bunu tek başına sağlamasının mümkün olmadığını söyledi.

Fikirci Fkri

Bu olay yargının bağımsız ve tarafsız olmasının önemini vurgulamaktadır. Ama ders almıyoruz.