Erdoğan'dan flaş Euro 2024 açıklaması: Adil bir değerlendirme bekliyoruz

UEFA 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahipliği yapacak takımı yarın saat 14.00'te açıklayacak. Türkiye ile Almanya'nın yarıştığı ev sahipliği için Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Adil bir değerlendirme bekliyoruz." dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 9 Adet Yorum
Misafir

Konuşmasaydın alabilirdik uefa ya ne yapması gerektiği konusunda akıl vermis.adamların akıla ihtiyacı yok.2028 e müracaat edelim.

Başkan El Mağduro

UEFA da zaten uyuyordu, uyandılar. Bir TFF'ye bir de başındaki tüpçüye baktım. 2014'ü bize vermeleri zor dedim.

Misafir

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF) dosyasının insan hakları alanında bir eylem planı bulunmamasının "endişe konusu" olduğu belirtildi.

Misafir

Türkiyenin iyiliğini düşünen bir tane bile avrupa ülkesi yok onun için aha yazıyorum türkiyedeki stadlar uzay gemisi bile olsa verilmez bu bir rüya yarın göreceksiniz. Almanya alacak ve rüyadan bi kez daha uyanıp yarın uefaya koro halinde sövecez. Artık anlayın bunu herkes düşman bize. Arabı almanı fransızı rusu amerikalısı herkes düşman.Bi de içimizde ki düşmanlar var onları hiç söylemeyeyim yarın görürsünüz onları.

Misafir

uefa 2024 maçalarının türkiye de olmasına karar verilirse, adil karar olacak.türkiye de olmayacak akrarı verilirse, adil olmayacak.erdoğan ın adaletten anladığı,nalıcı keseri gibi hep kedinlerine yontmaktan ibaret.

Misafir

Bizde bu kez aldık hadi hadii...

Misafir

Türkiye olmaz inşaallah..

Misafir

HAYAL SADECE BU KONUDA ÇOK PASİF ZAYIF BİR TFF VAR ÜLKE FUFBOLUNUN İÇİNDE BULUNDUĞU DURUM ORTADA ZATEN

Misafir

vermezler bize boşuna heves etmeyin bu işler lobi işidir çok güçlü ilişkilerinizin ve lobinizin olması gerekir bu tff onu hiç göremedik görmedik uluslararsı arenada federasyonlarda kurumlarda adamın olması gerek lobinizin iyi olması gerekmekte buda işi bilmek çalışmakla oluyor lüsk otellerde viski içip gelmekle değil beyler