Erdoğan AK Parti'de düğmeye bastı en az yarısı değişecek

AK Parti'de 18 Ağustos'ta yapılacak olağan kongrede, parti vitrini yeniden şekillenecek. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kongreye sunacağı MKYK listesiyle, parti yönetiminde de geniş çaplı bir değişime gideceği ve gençlere ağırlık verileceği konuşulmaya başlandı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 16 Adet Yorum
Misafir

Sürekli bir düğmeye basma eylemi var. Sayın Cumhurbaşkanım bir düğmeye bassa da şu hayat pahalılığı ve işsizlikte yok olsa. 16 senedir onun düğmesi bulunamadı galiba.

Misafir

afrikaya gitmeden şu hayvan yasasını kadını koruyan yasayı, ağaç kıyımına karşı koyacak yasayı neden ele almadın neden nedeeen, git hemen afrikaya orda çok fetöcü varmişta filan bu yasaları oyalamayın adam gibi ağır kararlar içersin koftiden olmasın sonra okuyup üflerim ALLAH şahidim olsun kitlenir kalırsınız inşallah

Fikirci Fikri

AKP diye bir oluşum yoktur. RTE gerçeği vardır. O nedenle AKP'de değişiklik yapılıp yapılmaması kimsenin umurunda değildir kanaatindeyim.

Misafir

basbayağı fetöcü yorumu

kundemacı

"MKYK listesiyle, parti yönetiminde de geniş çaplı bir değişime gideceği ve gençlere ağırlık verileceği konuşulmaya başlandı." Çok güzel bir uygulama. Bu arada İnşallah kendi doğum tarihini de hatırlama fırsatı bulur. Yeter demesini de bilmek çok iyi bir meziyettir.

D.

Gençler daha enerjik daha heyecanlı ama İdealist,milliyetçi halkını ve ülkesini düşünen gençlerden olsun.

Lkn

anadolu ; bütüüüün belediyeler yatışta.

Misafir

partinin kurucu unsutlerı dışlanıp eskiden partiye sövenlerin girdiği parti oldu akp --ne diyelim bize karışmak düşmez kendileri eder kendileri bulur ..hadi hayırlısı..

Misafir

Sarı ampüllerin büyük bir kısmı beyaz oldu. Yani renkler değiştide kimsenin haberi yok gibi.

Recep Domra

Biraz da gençler keseyi doldursun.

Misafir

Zaten damat olması sebebiyle uluslararası finans çevrelerinde tartışılan Berat Efendi ile ekonomimizin düzelmesi imkansız!... Bankaların Saygınlığa ihtiyacı vardır.... Berat Değiştirilmelidir!........ …

İSTANBUL

ALLAHAŞKINA ŞU BEKİR BOZDAĞ HER DÖNEM BİR YERLERE GELMESİ ÇOKMU ÖNEMLİ ARTIK YENİ SURATLAR YENİ YÜZLER GÖRMEK İSTİYOR BU SEÇMEN. BIRAKIN BUNLARI YA.

Misafir

erdoğan birilerini akp den atar,seçilmişlerin görevlerini son verir,bakanlıktan veya başbakanlıktan atar,belediye veya vekillik görevlerine aday göstermezse adı; değişim,yenileşme,fetö ile mücadele oluyor.aynısını sayın kılçdaroğlu yaparsa ;adı diktatör kılıçdaroğlu oluyor.ikiyüzlü, kirli siyasetiniz batsın emi,ey akp liler!?..

Mustafa

Bolu belediye başkanını da değiştirin lütfennnnn...

Misafir

bazı uşakların son kullanma tarihi doldu demekki

yyyyyy

çıkar örgütleri ne : Her Belediye Biat ediyor. Her yönetim, Çıkar Örgütlerine Embed leniyor. Çünkü çıkar örgütleri, TECRÜBELİ, BELEDİYE KAYNAKLARI NASIL ÇALINIR İYİ BİLİYORLAR.