Emlak Konut projelerine akın var

Türkiye'nin konut üretmekteki en yetkin markası Emlak Konut GYO, ‘Türkiye İçin Kazanç Vakti’ kampanyasına marka projelerindeki 12 bin konutla katıldı. Kampanya dahilindeki dairelerine büyük talep olan Emlak Konut, taleplere anında cevap veriyor...

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 Adet Yorum
misafir

Emlak konuta hücum tükenmek üzere!... Hakikaten milletle dalga geçiliyor. Fiyatlar en az 750.000 tl . vatandaşda bu para olsa 7 tane daire alır be.

Misafir

Nida.park.kayaşehir.fiyat.listesi.

DAİRELERİN FİYATI MİLYON .ULAN KİM ALIR BUNLARIZENGİN ZATEN ZENGİN.

Farabi

Guya bu kentsel donusumle ulke modernlesecek amma,hecde oyle bir durum yok.Bu seferde apartman gecekondusu doldu tasti heryer.Turkiye deki apartman modeli,dunyanin hic bir ulkesinde yok herhalde.Banal,

Misafir

Diyer konut alcaklar nolcak dar gelirli şu an alamıyor tüm konut faizleri indirilse

reiss

doğru olduğunu da kesin değil. kur patlamış bu hengamade kim eve alır hemde kredi ile.enflasyonun nerede duracağı mechul..

Misafir

Siz Emlak Konut ya da herhangi bir inşaat firmasının reklamını mı yapıyorsunuz yoksa, habercilik adı altında algı opersayonu mu yapıyorsunuz.Lütfen biraz ciddiyet.

Misafir

emlak konutun satışa sunduğu evlerin en düşük fiyatı ne kadar ilk önce onu yayınlasınlar.Şu ihtiyaç sahibi olmayan godamanların alması için indirim yapıyorlar sonra sanki dar gelirlinin işine yaramış gibi gösteriyorlar ya insanı fitil ediyorlar.Gücü olmayana indirim yapın ev zincirlerine bir yenisini daha katacak olanlara değil.

D21

Tamamiyle kazık ! Gittim gördüm ki söylüyorum...

Hasan

Emlak konut hissesine 133 000 dolar bozdurup yatırım yatırım yaptım, şirket kar yapmasına rağmen 65 000 dolar zarardayim. Eskiden İslami holdingler milletin parasını soyardi şimdi emlak konut. 450000 TL beni zarara soktu. Avrupa'da yıllarca bekliyoruz ki kazancımız olsun memlekete dönelim ama malesef soyuluyoruz.

efe

dolar ve altin istifleyen yurdumun insani patlama yapmis konut aliminda.bu haberi okuyan asgari icretlim ne sevinmistir

OFLU BABA

BEN BIR EV ALACAKSAM ONCE COCUKLARISMI DUSUNURUM BIR COCUKLARIN OYNAYABILECEGI PARKLAR SPOR YAPABILECEGI SALONLAR VARMI ETRAFTA COCUKLARIMIN GIDEBILECEGI BIRINCI SINIF OKULLAR VARMI BUNLAR VARSA EV ALIRIM BUNLAR YOKSA O EVLERE TUKURMEM BILE

Hakkı DAYI

reklam kokuyor bu haber ne akını biz 200 bin tl degerindeki daireleri satamıyoruz..

BILAL ÇEVIK

MEDEM AKIN VAR NIYE YENI KAMPANYA YAPILIYOR.BIRAZCIK AKIL.

ev almayı bekleyen cift

dalga mı geçiyorsunuz? emlak konut evleri ankara 1 milyon tl'den başlıyor. mahallemizdeki 300-400 binlik konutları almak istiyoruz. Şöyle bir çelişki var; kriz dönemlerinde birikim yapılır, israftan kaçınılır. Vatandaşın 1 milyon tl üzerinde ev almasını bekliyorsunuz.