Dünya iki manyaktan daha masumdur

Karşı taraflar dediğim Deli Tramp ve Tilki Putin, ikisinin de ipiyle kuyuya inilmez ama Türkiye’nin evi maalesef iki mahallenin tam ortasında.

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 7 Adet Yorum
mevhibe inal

Deliye bak oyunu oynanırken.. Provokasyonlarla hedef şaşırtan, Böl-Yönet ustası İngiltere ve 2 oynayıp, kaybetmeyen Sahte Bayrak ustası İsrail'i yabana atma!

Misafir

Recep'i Unuttun!....................... Baskın seçim sürecinde Adalet, İçişleri Haberleşme bakanları ile Cumhurbaşkanı görevi bırakmalı......... meydanlarda zıplayan Partili Cumhurbaşkanı olmaz!... Olamaz!.

Misafir

O zaman tek seçenek kalıyor, çok güçlü bir Türkiye lazım, onu da çoğalttığınız imam hatipler de Deist yetiştirerek değil, meslek liselerinde ve üniversitelerde bilimsel çağdaş eğitimle sağlayabilirsiniz. Dünyanın en kötü eğitim sistemine sahip olup birde, güçlü ülke olmaya kalkarsanız gülünç olursunuz. nokta...

Misafir

taraf olunacak ne var,zaten herkes bitaraf,çıkarın tarafı

vatandaş

sayın yazar yazmış '' Dünyanın en kötü eğitim sistemine sahip olup birde, güçlü ülke olmaya kalkarsanız gülünç olursunuz.'' görüyorsunuz konuşmaya gerek yok

mustafa sarı

Üçüncü güç olmsını düşündüğünüz yada hayal ettiğiniz gurup umut verici değil

Erol Baron

Bu kadar öldürücü silahların bir gün kafadan çatlak mahalle manyaklarının eline geçeceği belliydi. ABD ve Rusya karşısında yeni ve dengeleyici 3. bir güç daha lazım ve nükleer sayesinde inşallah bu güç biz oluruz.