Diyarbakır'da operasyon! Eşbaşkanlara gözaltı

DİYARBAKIR 'ın Sur ilçesinde Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) ve Sur Belediyesi Eşbaşkanları gözaltına alındı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 31 Adet Yorum
Hayırdır admin

Boş konuşuyorsun takma adlı:Esas sen sen boş konuşuyorsun, verdiğin bilgilerin tümü yalan. Türkiyede kaçak elektrik kullanımının miktar olarak da oran olarak da en büyük olduğu iki bölge DEDAŞ (Dicle yani Diyarbakır yöresi) ve VEDAŞ bölgeleridir (Van ve komşu iller). Karadenizde de İzmitte de kaçak oranı da miktarı da çok daha düşüktür bu bölgelerden. Üstelik Batıdaki kaçak kullanıma baktığında da maalesef hemen tamamı güneydoğu kaynaklı, bu net (şirket patronu veya hane sahibi güneydoğu kökenli). Uyuşturucu, şeker ve mazot kaçaköılığında bir numara her zaman güneydoğudur. Altın hilalden Marsiyaya veya İtalyaya akan uyuşturucunun tamamı pkknın kontrolünde, neden bahsediyorsun sen. Daha geçen gün İstanbulda anlaşmazlık yaşadıkları kişiyi işkence etmek ve infaz etmek için araba bagajında Yüksekovaya götürürken yakalandı uyuşturucu satıcıları, Malatyada trafik kontrolünde farkedildi durum. El insaf

Millet

Şu anda elektrik suya para vermeyip, milletin canını kıyan devletin malına zarar verenler milletn hakkını yiyenler öbür dünyada hakkımızı nasıl ödeyeceksiniz.Birde islam dininden bahsediyorsunuz.Bunları yapanları Allah 'ın affedeceğinimi sanıyorsunz.

Kamil

Şu anda bütün hakların verilmiş, benden daha fazla hakka sahipsin, daha ne istiyorsun yokda dış güçleremi hizmet ediyorsun, onlar seni 100 yıldır satıyorlar, yine satarlar onlara güvenme, ülkene sahip çık.

Bu durumdan sende suçlusun

Türkiye sizden lillah dedi ama sen hala haktan bahsediyorsun. OYSA biz senin güneydoğu'na bile gidemiyoruz. Demek ki sende de çok kabahat var.

islam düşmanlığı fiille olur

asıl islam düşmanı 100 yıldır kürtlere yasal hak vermeyen tc rejimidir.

boş konuşuyorsun

türkiyede ençok elektirk kaçağının olduğu yer izmit bölümüdür sanayi bölgeleridir. doğunun 1000 katı kaçak var... türkiyede en çok kaçakçılık da rakamlara bakarsan karadeniz bölgesidir...tc tarihinin kaçak sigara rekoru 1 ay önce 5 tır 3 milyon paket sigara ile kırıldı...

cengah

Lan siz kürtler ne rejimi alacaksınız. Daha elektriğinizi ödemiyorsunuz. Rejim olsa siz sanıyor musunuz ki artık beleş elektriğiniz olacak ya da vergi ödemeden yaşayacaksınız. Ah geri kafalı arkadaşım. Sen ve senin gibileri alacak güneydoğuya koyacaksın, sonra alın sizin olsun diyeceksin. AMAAAA elektriği daha vermeyeceksin, (bizden ayrı olduğunuza göre artık), hastaneleri ve memurları ve kurumları da geri çekeceksin. Ondan sonra sen o 70 oyluk ailen acına ölürken sizi görücem "DEVLET BİZE BAHHHMİ" laflarınızı. Acına ölecek duruma gelirsiniz inşAllah da şu devletin kıymetini anlarsınız.

SEYFULLAH YANIK

TAMAM GÖZ ALTINA ALDINIZ DA PEKİ BUNLARIN PARALEL ABİLERİ (HAKİMLER) BIRAKIR YARIN HEPSİNİ.EY MHP GÖR BUNU GÖR.GÖZÜN KÖR MÜ SENİN?EY KILIÇDAROĞLU'PARALEL HAKİ,MLERİN BUNLARIN TEKRAR BIRAKIP DEVLTİN DİRENCİNİ AZALTTIKLARINI GÖRÜN:ESAS KRİZ BUDUR.POLİS , ASKER YAKALIYOR,PARALEL HAKİMLER SERBEST BIRAKIYOR.DEVLETTE KRİZ VAR BENCE.İKİ DEVLET VAR ORTADA.YAKALAYANLAR VE BIRAKANLAR.

tasss

hdp apaçık islam düşmanı. sen görmezden gelebilirsin. ama mahşerde sorulacak. Allah'tan korkan bu adamlara oy vermez.

İmkansız Döngüden Çıkış

hdp ne yaparsa yapsın...islama karşı açık ve fiili tavır almadıktan sonra... pkk çatışmalarından dolayı ben müslüman kürt olarak oyumu çekmem..70 oyum var artık hep hdp... rejim kürtlere hak vermemek için kürt ordusu pkk yı tahrik ediyor... sen adamın evine silahla gidersen o da seni öldürür.. adamlar dağlarda bomba yağdırıyorsun, masum polis ve askeri üzerine gönderiyorsun.. erdoğan kendin en önde git

UYARI!

YOKSA SEN VE SENİN GİBİLİER BU VEBALİN ALTINDAN KALKAMAZ DİKKATLİ OL

UYARI!

BU ÜLKEYİ VE İNSANLARINI FİTNE İLE FÜCUR İLE KARIŞTIMAK NİYETİNİ DEĞİŞTİR BENCE

UYARI!

SEN APAÇIK ÜLKEMİZİN KARIŞMASINI İSTEYEN ZİHNİYETE HİZMET EDİYORSUN

UYARI!

Ülkeyi karıştırmak san bir şey kazandırmaz hele Cemaatine hiç bir şey kazandırmaz

ARSLAN

SENİN BABAN ERMENİ HERHALDE

entelektüel hamsi

dediğin gibi olması beklenir ama ben emin değilim.100 yıldan beri devlet ilk kez kürtlerin insan ve bu devletin vatandaşı olduğunu hatırladı.çözüm süreci akp hükümetlerinin iradesi ve türklerin büyük desteği ile yürüdü.ama o bölgede nasıl bir propaganda yapıldı ise adamlar yapılanları pkk söke söke yaptırdı şeklinde anladı.hastalık bulaşıcı çıktı,verilen ilaç zehir oldu.eskiden o gölgenin gayr-ı müslümlerinin ve kürtlerin ateist,komünist tayfasının desteklediği örgütü artık bizim,gay,lezbiyen,feminist vs ve malesef kürtlerin ehl-i kıblesi de destekliyor.ben anlayamıyorum,ama topluluk psikolojisi böyle,hergün aynı şeyleri duyan konuşan insanlar zamanla en büyük saçmalıklara inanabiliyor.

kurd

cesur kurt halkina hic kimse ilisemez bu turklerin sonu olacaktir

Vatansever

Niye fazla uğraşıyorlar. Kafasına bir kurşun, eline bir bıçak sıkıştırın, oldu bitti. Birde teröristleri hadım edip, fistan giydirin...

mesut

bölge halkı da artık doğruları görüyor. huzurunu kaçıran teröre prim vermiyor. bu operasyonlar eğer 3-4 yıl önce, yani çözüm sürecinden önce olsaydı halk sokaklara dökülürdü. şimdi en azından sessiz kalarak devlete desteğini gösteriyor. onun için çözüm süreci hedefine ulaşmıştır. herkesin gerçek niyeti açıkça görülmüştür.

badem bıyık

meclistekilerinde infaz edilmelerini istiyoruz

erdoğanbey

dün sınırda davulla zurnayla karşılayıp uyduruk mahkemeyle 5 dakikada akladıklarını bugün yaka paça içeri alıyolar. 400 vekil almış olsalardı apo bile dışarıdaydı şimdi.

erdoğanbey

akp li arkadaşlar...nasıl da inanmıştınız, yeni osmanlı geliyordu, türkiye dünya gücü oluyordu, balkanlardan libyaya bla bla bla vb. masallara...bak daha diyarbakırı elinde zar zor tutuyorsun...içi boş sloganlarla, hoş ama boş laflarla buraya kadarmış öyle değil mi?

erdoğanbey

MHP yi zamanında dinleseydiniz bunlar olmayacaktı, hep kendi bildiğinizi yaptınız al sana ihanet işte gör

erdoğanbey

KCK'lılar içeride iken hiç bunlar olmuyordu.. ama ne zaman cemaate kızıp KCK'lıları bıraktılar o zaman işler patladı.. Bülent Arınç kulakların çınlasın..

erdoğanbey

yeni genelkurmay başkanından daha cesur hamleler bekliyoruz. 20 yaşında çocukların "asker" diye teröristlerin önüne dikilmesiyle profesyonellik olmaz. gerçek profesyonel orduya sahip olmalıyız...terör suçunun cezası da idam olmalı, boşverin ab'yi. selahattin demirtaştan başlayarak bütün hdp'li teröristleri apoyla beraber asın ki geride kalanlar Türk'ün gücünü öğrensin...