Dilipak'tan muhafazakar camiaya tokat gibi sözler!

Yeni Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü köşesinden çok sert ifadelerin yer aldığı bir özeleştiri yazısı kaleme aldı. Dilipak'ın eleştirilerinin hedefi ise muhafazakar camiaydı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 20 Adet Yorum
Misafir

SEYTANIN ÖNDE GIDENlerinden biri SENSIN...NELERI YAZDIGINI DESTEK VERDIGINI ve SIMDI ? NEDEN BIR ANDA SANA KORKU´MU GELDI??

farabi

Arslan sürüsünü birbirine düşüren av değil leştir

misafir

birde arap zenginleri olan krallar ne kralı ise onlardan bahset şıhlardanda bahset bunların hepsi kendini birşey zanneden bozuntular

What's your trouble?

Aşk derdinde olan kişi baş derdinde değildir.

(1) MAARİF MÜFETTİŞİ

Hocam Allah Razı Olsun Yıl 2001-2002 dindar olan bir arkadaşım AKP kuruluşundan sonra bana "bak göreceksin zalimler gidecek zulüm bitecek" dedi Ben de kendisine "Zulüm bitmez ama dünya bu dünya ise sadece zalimler ile mağdurlar yer değiştirir demiştim" Şimdi bu sözümün doğruluğunu siz de onayladınız Teşekkür ediyorum 28 Şubat'ta zalimlerin yanında olmadım, Görevim gereği yasal gerekeni yaptım Şimdi de güç sahibinin yanında değilim ve sadece yasal görevimin gereğini yapıyorum

(2) MAARİF MÜFETTİŞİ

Kimim Ben önce insan sonra insan yetiştiren öğretmenim, Öğretmenler arasından seçildim, üniversitede eğitim öğretim aldım İlköğretim Müfettiş yardımcısı oldum 3 yıl, sınava girdim, Sırası ile unvanlarım İlköğretim Müfettişi, Eğitim Müfettişi, Eğitim Denetmeni ve Maarif Müfettişi oldu Yasalar değiştirildi Bakanlıktaki Meslektaşlarımız aşağıya gönderildi Teftiş Kurulu Başkanlığı kapatıldı şimdi yeniden açıldı ve sadece gösterimlik mülakat hamlesi ile mesleğin en yetersizleri ve haklarında birçok atıfta bulunulan kesime gel BAKANLIK MAARİF MÜFETTİŞİ oldun dendi Seçen ve seçilen aynı kurstan müfettiş olunca mesleğin yetkinleri dışlandı Sözün kısası hak yendi haksızlık yapıldı Yapan kim Kime yakınmalı Allah biliyor ZULÜM GERÇEK VE DEVAM EDİYOR Biz yine zalimden değil yasaların emrini uygulayan ve mazlumları zulümden kurtarmaya çalışanların yanındayız Ömrünüz sağlıklı ve uzun olsun

Hakkı GÜL

Erbakan düşmanlarının laflarının benim nazarımda hiç bir kıymeti harbiyesi yoktur.

doğrular ne zaman söylenecek

Özellikle cemaatler dikkatle izlenmeli ,hepsi ranta yöneldiler,bu işin sonu hayırlı değil,müslüman uyuma ,cemaatlerin oyunlarına kapılma,unutmayalım ki,Allah ile kul arasına hiçbir hoca ve cemaat girmemelidir.

misafir

kürt düsmanlığını unuttunuz galiba ALLAH bunun hesabını soracak sözde süslümanlar

İsmail Gündüz

Saçmalamış... "Dün veriyorduk, bugün alıyoruz" demiş. Asıl bugün veriyoruz bütün dünya mazlumlarına... Dilipak'ın kafası karışık, tam oturmamış ve oturtamamış veya oturak bulamamış.

Misafir

ilginç bir çıkış. hayırdır inşallah. ama durun.... çıkışı yapan dilipakdı değil mi? eh o zaman pek de hayra alamet değil bence.

Misafir

şımartanlarla şımaranlar aynı kefede teraziye konur.hiçbiri de asla yırtamaz.

Fırat Ali

İnsanlar kişisel olarak hata edebilirler, devlet içerisinde bu hataları en aza indirmek ve milletin kul hakkına girmemek için adam kayırmanın bitirilmesi gerekmekte, halihazırda tüm devlet kurumlarında işin ehline verilmesi konusunda ciddi sıkıntı var. Bunun yanında şefaflık ve sıkı denetim sağlanırsa sıkıntılarımız büyük oranda giderilir.

üğür

evet bay yazar bız on yıldır bunu süylıyorüz gün aydın yenımı aklınıza geldı bence işişten geştı dünüşü ımkansız artık ve hep beraber kayb etık allah sonumuzu hayır etsın

Misafir

Akit Gazetesinin görevi belli, Laikçiler iktidardayken din elden gidiyor vesvesi yaymak, dini bütün insan başa geçince farklı söylemler söylemek. Yeni Akit 'in sahibi dışarda. Ülkede her zaman kaos çıkaracak haberleri manşete taşımak. Danıştay saldırırsı planlanmıştı, Akit'in görevi Danıştay üyelerini manşete taşıyıp, ertesi gün vurulmasını sağlamaktı.

haydar haydar

Az bile söylemiş olmaz denilen ne varsa oldurdular. Yahudilerle kanka oldular Allahın emirlerini hiçe saydılar zinayı domuz etini serbest bıraktılar faizi meşrulaştırdılar kamu malı ile kendi zenginlerini yarattılar yetimin garibin hakkını millete küfredenlere yedirdiler devletin borcunu 4 e katladılar ecnebilere tarihin en büyük toprak satışlarını yaptılar kıbrısı gözden çıkardılar egede kaç tane adacığımızı yunanan peşkeş çektiler suriyeyi parçaladılar milyonlarca müslümanın kanının akmasına yerinden yurdundan edilmesine sebep oldular fakir milletin parasıyla saltanat sürdüler halada sürüyorlar.

Eniklerin Yolu_________________

Abd alenen teröre yardım ve yataklık yapmaktadır.Türkiyedeki Gezen tavuklar misali organik/doğal olduğunu sananlar da bunu hiç görmediği gibi gördükleri halüsinasyonları gerçek gibi zannedip internet sitelerinden yaymaktadırlar..Çünkü sırada olduklarını biliyorlar!....Zaten Avrupa, insan hakları dersinden artık sınıfta kalmıştır ve ellerinde koskoca bir HİÇ DOSYASI vardır!..

Batur M.

Halk sadakalarla narkozlanırken, Din iman allah sömürüsü ile iç ettiler, götürdüler malları, mülkleri… villalarda, deniz kenarlarında,havuzlu konaklarda saltanat sürdüler. Milyarlık yüzükler taktılar parmaklarına!..

Gezi Yolu_______________--

Türkiye'deki seriatçı diktatör mursi ile aynı kafadaki Dinci beslemeler yaygaraya kalktı... Çünkü Tayyip sırada biliyorlar!..... Zaten Avrupa insan hakları komisyonunda dosyası var!...

İPSİZ KALMIŞLAR!!!

Ha şunu bileydin para,para ,para,lüks,ve güç,sınandınız kaybettiniz,Allah ipinizi bıraktıYsa bilinki tutmayacaktır.