Cemaatten Ergenekon avukatına teklif

Cemaat operasyonunda tutuklanan şüpheliler Ergenekon ve Balyoz sanıklarını savunan avukat Celal Ülgen'e 'bizi savun' teklifinde bulundu.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 19 Adet Yorum
herküloğlu

Bunları savunacak avukat yoktur.olamazda.neyini savunacak hangi yüzle,mesleğinde bir onuru var yahu.abd den avukat getirsinler.

Misafir

Cemaat Nasreddin Hoca gibi düşünüyor.Hani hoca damdan düştüğünde "hocam seni doktora götürelim"diyenlere ,bana "doktor değil,damdan düşmüş bir adam getirin"demişti ya .O hesap.Paralelciler hep idda makamında oldukları için savunma yönleri hiç gelişmedi.

kıwanç doğru

ben anlamadım şimdi!!!BU CEMAAT kp YLE BİR OLUP ERGENEKON DİYE BİR UYDURUK SUŞTAN Bİ SÜRÜ GENERAL YADA ALBAY SUBAY İNSANI EN AZINA 5 YIL HAPİS TATIRTMADILARMIDA hatta DAWAYA BAKAN HAKİM SAWCILAR ŞUAN HAPİSTE DEĞİLMİ!!!bşu cemaatinkide ne yüzsüzlük canıım!!!

veli

Kendi avukatlarına ne oldu. Hani Halil İbrahim KOCA gibi avukatları nereye kayboldu????

Hainler kahrolsun

Avukat kalmamış mı ki ey ahali leş mi oldunuz

Biri

Yanlış yaparlar yanlış

cemaaten olmuş dönek avukatlarda

bunlardan daha neler çıkacak aman yarabbim çıkar için bu kadarmı olurya bumudur ya dahakimlerle iş birlikleri çıkacak kimleri kullanacaklar ya çok küçüklermiş yazık bunlara verdigimiz emege degere yazık

KAZIM MUTLU

Talimatla iş yapanlardan iyidir herhalde.

Turgay

Bir çetecinin bir çeteyi savunması normal.

EFE

bu avukat akp ye teşekkür ederken geçen cemaat medyasında birden taraf değiştirmişti demek bundanmış bol para vermiş olmalılar ayrı konuda cemaatin onca öz avukatı işe yaramıyormu yoksa medyatik mi değiller. AMA BENCE BU SÖZDE TARAFSIZ OLAN VE SÖZDE MERKEZ MEDYADA ÇOK SOPA YEDİLER BU AVUKATIN BURADAKİ KREDİBİLİTESİNİ KULLNACAKLAR SİZİ GİDİ SİZİ UYANIKLAR

eskişehirli

Hakan şüküre nedemeli kimlere hizmet ettiğini bilmiyormu. Gülen için babam gibi diyen zat şimdide vatan hainleriyle birlik olmuş hükümete saldırıyor tühhh senin kalıbına yazıklar olsun.

Efendi

iftira ve hakareti Kendine şiar edinenler Avukat tutmak da mı suç. Kafanızı kaldırın da Cizre'ye bakın. iftira hakaret ve gıybetterle ahiretinizi berbat etmeyin.

faruk

perinçekle yan yana olmaktan iyidir

şener

Farklı kulvarlardan olsada emir büyük yerden oldumu gerisi teferruattır.Ağa aynı ağaysa.Neticede aynı nizama hizmet

farakan

nerde karanlık yapı var orda celal ülgen var.karanlık işlerin avukatı demekki adam.

HKM YLD

YA İLAHİ BİZE NELER GÖSTERDİN SANA ŞÜKÜR GEÇ DE OLSA GERÇEKLER SU ÜSTÜNE ÇIKIYOR,BİRBİRLERİNE YAKIŞIYORLAR YOKSA BU TEZGAHI BİRLİKTE Mİ KURDU BALYOZ-AYIŞIĞI -PARALEL?

haşhaşiavcısı

haşhaşiler denize düştü yılana sarılıyor

Hataylı

Haramzade olmayan her avukat cemaati savunabilir.Problem ne ? Zorunuza mı gitti?

entelektüel hamsi

adamın fikriyatı önemli değil.mesleği avukatlık,cemaati de,ergenekonu'da savunabilir.cemaatin onu istemesi de özellikle makul,çünki adam senelerce paralelin pislikleri hususunda çalıştı,paralel konusunda en bilgili ve tecrübeli avukatlardan biridir.paraleli en iyi savunabilecek adam da odur.