Büyükşehir dünyanın ilk ve tek fıstık müzesini açıyor

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, fıstığın nasıl yetiştiğini aşama aşama gösteren Dünya’nın ilk ve tek Fıstık Müzesi’ni açacak. Fıstığın anavatanı Gaziantep, önemli bir çalışmayı daha hayata geçirecek.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 5 Adet Yorum
ENGELLİ

Hakkı bey şu ana kadar akp den başka partiye oy vermedim. Laf olsun diye konuşmayın. Hizmetten, vatandaşa hizmetten bahsediyoruz. Bu kim olursa olsun, yapamıyorsa başka bir yol arkadaşına devredecek. Ayıp değil.şahinbey, Şehitkamil belediyelerine bişey söyledimmi? Allah var adamlar çok güzel çalışıyorlar. Ancak büyükşehir öyle değil, yol kaldırım çalışmalarına büyükşehir bakıyor. Ha beni ne zaman anlar takdir edersin, engelli bı yakınını hergün gezdirmek, rehabilitasyonlara, hastanelere götürmek zorunda kalırsanız, bunun için toplu taşıma araçlarını, kaldırımları kullandığınız zaman. Allah kimseye vermesin. Ama ben buna layığım, hayatımdan memnunum diyorsan, söyleyecek bişeyim yok size. Vesselam.

Misafir

Çok samimiyetsiz bir kadın. Hep reklam

hakkı

siz ve sizin gibilere ağzıyla kuş tutsa yaranamaz. vetendeş antebin tanıtımı için elinden geleni yapıyor. ha duuur sizi sorununuzu biliyorum eğer sayın başkan elinde şaşarp kadehi ile poz verseydi severdiniz veya 1992 yılında 10 milyar tl harcayarak açtığı genelev gibi bir genelev yapsaydı gene severdiniz. (Not: 1992 yılı brüt asgari ücreti; 807.000 tel 10.000.000,00 / 807.000,00 = 12392 adet işçi maaşı bu günki değere vurursak 1.940,00 X 12392 =24.040.480,00 tl bir para işte chp zihniyeti bu. siz busunuz hizmet anlayışın bu kadar. onun içinde vatandaş sizi iktidar yapmıyor.

Vatandaş İnsan

FANTAZİ. BEN GARİBANIN YİYEMEDİĞİ BAKLAVAYI YEMEM.

ENGELLİ

Anca fıstık çıtlatıp, müze açarsın. Gaziantep'in trafik çilesinden, kaldırımların düzensizliğinden, engelli vatandaşların çilesinden haberin yok. Sen bol bol fıstık, baklava festivali düzenle.antep mutfağının reklamını yap. Düztepe, karşıyaka mahalleleri, merkezdeki bütün kavşaklar rezil durumda. Yahu Allah aşkına defalarca yazdım bu kadının haberlerine, hiçmi ulaştırılmadı buna. AİLE BAKANLIĞI yapmış birisin, ENGELLİLER diyorum, aloooo, kaldırımlarda gidemiyoruz diyorlar. Yakında engelliler müzeside açarsın bu gidişle. Allah aşkına bakın Allah'ın adını verdim, sayın Fatma Şahin, 1 gününüde engellilere ayır, ne yap biliyormusun. Bir tane akülü sandalyeye oturdu, cumhuriyet, Düztepe, karşıyaka, onlarıda geçtim, tıp fakültesinin önünden Binevler tramvay durağına kadar git. Bakalım kaç metre kaldırımdan gidebileceksin. Bu dediğim yerde yeni kaldırım çalışması yapılan yer. Ben Gaziantep'in adını "VARLIK İÇİNDE YOKLUK ÇEKEN ŞEHİR" diye tanımladım.