BIST 1.061
DOLAR 7,29
EURO 8,53
ALTIN 477,15

Bozdağ'dan sivil katliam iddialarına sert cevap

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Suriyeli mülteciler için sınırlarına tel çekenler 3,5 milyon mülteciye kucak açan Türkiye'yi sivil katliamla suçlayamazlar diye konuştu.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 9 Adet Yorum
ihsan

sivil diyenler pkklıpyd li ler destekçi,leri canları cehenneme

Misafir

salhor efendi sen kılıçdaroğlunu eleştireceğine vatan haini damadınından hesap ver

Vicdanlara Sesleniş

Sayın Bozdağ, Türk kelimesine tahammül edemeyen bir zihniyetin Türkler hakkında açıklama yapması açıkçası vicdanlara ters geliyor. Ve inanın hiç inandırıcılığı kalmamıştır. Bu saatten sonra ancak Kadir İnanır.

salhor

Şimdi TV'de alt yazı olarak okudum.Kılıçtaroğlu buyurmuş: AFRİN'E GİRİLİRSE ORASI KAN GÖLÜ OLUR. Yâ Rabbî bu adamı sen ıslah et! Bir de GEZİCİ OĞLUYLA GURUR DUYDUGUNU SÖYLEYEN MERAL HANIM'I. Bu ikisi meczub mu, mecnun mu, müfsid mi, mürted mi anlayamadım.

Misafir

Türkiyenin kalbi afrin oldu.. Bitecekse bitirin konusmayin artik. Moral bozuyor. SECIM OY FALAN ISE MILLET UYANIN

bir Türk dünyaya bedeldir

sivil ayıralım derken dün gammazlandık işte,acımayacaksın acırsan acınacak hale düşersin,zaten şimdiye kadar kaçan kaçmıştır,orada kalan en azından sempatizandır.hiç afrine girmeden şehrin taş üstüne taş bırakmamalıyız, bunlar bu dilden anlıyorlar...

Misafir

Mültecilerin bir kısmını Avrupa'ya gönderelim akılları başlarına gelsin bizim kadar insaflı millet yok bu arada eli silah tutan Suriyeliler de ülkeleri için savaşın ya da sinir dişi edilsin

Şakir BARIŞ

Bravo bakana.Allah doğruların yanındadır,mahçup etmez.

Misafir

23 günde 3 Kilometre~!... İşimiz zor!