Bir Akademisyene Katliam Yaptıran Atmosfer ve Motivasyon

Erdemli insan yetiştirme üzerine çalışan akademisyenden katliama..

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR4 Adet Yorum
korkunç tohumlar yazılsın

bize polisiye olaylar yazacaksan biz onları zaten her yerde buluyoruz bize bilimsel olayları yazmanı bekliyorum özellikle hiç yazılmayan yazılanlarında bilimsel olmadığı korkunç tohumları yazarsanız sevinirim

Bay Ram

"Ekmek, su, aş bulmak gecikebilirTemele taş bulmak gecikebilirDevlete baş bulmak gecikebilirAdalet gecikmez tez verilmeli.""Devletin dini adalettir" demiş Hz. Ali. Adalet ve liyakat esas alınmayan bir devlet ayakta kalabilir mi?Suçluya hak ettiği cezayı ver(e)meyen; haklıya hakkını teslim etmeyen; sınavda, yükselmede, atamada... birilerini kollayan bir sistem yaşayabilirmi? Bunları yapanlar/ sebep olanlar (isimleri, ünvanları ne olursa olsun) Hakk'ın divanında hesap verebilir mi?

Yardımcı Doçent

Şerefsiz FETÖcüler YÖKte ve üniversitelerde kol geziyor. İstediği gibi yasa çıkardılar ve dürüst yardımcı doçentleri cezalandırdılar. Namussuz insanları alkışlamak, namuslu insanları cezalandırmaktır. İşte bunun en bariz örneği dürüst yardımcı doçentleri tenzil-i rütbe yapan ve Cumhurbaşkanımız önünde imzayı bekleyen son yasa. FETÖcülerin hepsi yarın döneceklerini düşünüyorlar ki o yüzden yardımcı doçentlerin yükselmesini engellediler. Yoksa yabancı dil, mabancı dil hepsi hikaye. Zira yabancı dili parayla, rüşvetle yabancı dilden geçenler veya FETÖnün soru çalarak yahut kıytırık yurt dışı üniversitelerinden doçent unvanı alıp doçent, prof. olanlar iki cümleyi kullanabilecek kadar yabancı dili zaten bilmiyorlar. Sadece dil KANDIRMACASI yaşıyoruz. Üniversitelerde dil sınavını geçen doçent, prof. o kadar çok ki ama yurt dışında okuyanlar hariç, yabancı dili bilen nedense hiç yok.

dünyada benzeri var mı

öğrencilerin okul basıp öldürdüğünü hep duyduk ama hoca nın bu işi yaptığını ilk defa duyduk