Batman'da bir sınıfta 10 TEOG birincisi çıktı

Batman bu yıl TEOG sınavında 60 birinci çıkararak büyük bir başarıya imza attı. Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, MKB Belde Ortaokulu'nda eğitim gördüğünü, okuldaki bir sınıftan da 10 birinci çıktığını söyledi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 24 Adet Yorum
Misafir

Sorular yine birilerine gönderilmeye başladı...Neler oluyor, yeni oluşumların sinyali midir bu, araştırılmalı. Aynı sınıftan 10 öğrenci....yenilecek gibi değil.

eğe

bunun araştırılması gerekir, bir sınıfta on kişinin birinci olması doğru bir hadise değildir, yıllarca o bölgedeki öğretncilere sorular çözdürülerek, Türkiyenin en iyi üniversitelerine girmelerini sağladılar, malüm bunu herkes dillendiriyordu, inşallah, aynısı değildir.

Misafir

bu okulda şaibe olmasın

yasin karabıyık

Sınava da aynı sınıfta mı girmişler araştırılsın. Batıda milletin çocuklarını kıçındaki dona kadar arayarak 10 saniye geç geldin diye sınava almayanlar doğuda da aynı hassasiyeti gösteriyor mu çok merak ediyorum!

günahsız velet

kimbilir hangi cemaat tarafından sorular ellerine verilmiştir. Ya da çocuklara sınavdan önce fark ettirmeden benzer soruları/aynı soruları test şeklinde çözdürtmüşlerdir.

batmanlı

feto ve pkk pislikleri defolunca birinciler devlet okullarından çıkmaya başladı maşallah

ASLI

BU İŞTE BİR BİT YENEĞİ VAR. BU KADAR BAŞARI MÜMKÜN DEĞİLDİR. EĞER HAKLARIYLA ALMIŞLARSA SUPER SUPER BU ÇOCUKLAR. DEVLET BUNLARI ÖZEL OKUTMALI. AMA BİR YANLIŞLIK VARSA DÜZELTİLMELİDİR

recep arslan

maşallah bu gençlerle ne kadar gururlansak azdır.

Misafir

Havada kopya kokusu var..

Desem Ne Olur

Bu konu incelemeye alınmalı. Okul Müdürü veya Sınıf Öğretmeni FETÖ'cü olabilir. Sorular çalınmış olabilir.

Işık

Şaibeli bir durum söz konusu.

miisafir

Milli eğitimin haberi vardır umarım bu sonuçlardan sonra, ya ülkenin diğer liseleri geri zekalı ya o lise kopyacı

İslam sarıtürk

Normal şartlarda bunun mümkün olduğunu varsaymak eşittir salağa yatmaktır.

osmanlı

internethaber, bu kuşkulu bir sonuç değil midir? haberi neden sorgulamıyorsunuz???

Türker Türkoğlutürk

ACABA.soruların cevapları verilmesin.Bundan önce olduğu için insanın kafası karışıyor.Bir sınıfta 10 birinci normal değil araştırılsın bence.Diğer çocukların hakkı yenmesin.

ÜLKEM İÇİN;;;;

Bu işlerde bir anormallikler oluyor gibi. PİSA sonuçları neden çok geri kalıyor. Bu farkındalık bizleri yanıltmasın. Bakanlığımız ve eğitim camiası bu kıyaslamayı çok ciddi düşünmeli ve değerlendirmeli...

Abdullah

Batmanlı hemşerilerimi canı gönülden kutluyorum! Sacma sapan yorum yapan, kafası hep kötüye calışan niyeti bozuk yorumcuları da kınıyorum!!

Misafir

kesinlikle inanmıyorum. araştırılması lazım.

cioo

doğu ve güneydoğuda sınav soru cevap şıkları sınıfa girerken herkesin gözü önünde veriliyor. Daha düne kadar adı açılım içi ihanet şebekelerinin alenen yaptıkları ortada. Ben tabiki doğudaki kardeşimin başarılı olmasını isterim ama acı gerçekler malesef. zaten bu eğitim sistemiyle her sene sınıfta kalıyoruz. Sınava ne gerek var. İsteyen istediği yerde okusun.

ADALETTTTT

BUNLARI ANKARA DA ÖZEL SINAV YAPSINLAR HEPSİ SIFIR ÇEKER ADIM GİBİ EMİNİM BU ÇOCUKLARA KESİN CEVAPLAR VERİLMİŞTİRRR MİLLİEĞİTİM BAKANI ARAŞTIR VE GEREĞİNİ YAP VATANDAŞ OLARAK SESLENİYORUMMMMM

Misafir

bir sınıfın yarısının soruların tamamını yapıyor olması doğa kurallarına aykırıdır.10 birinci 6 öğrenci 119 soruyu 5 i de 118 soruyu cevaplamış diğer öğrencilerde muhtemel bu ayarda soru çözmüştür.batman genelinde 60 birinci.ne diyim ülke gerizekalı onlar zeki demekki.bu durum mercek altına alınacaktır bence.

100 puanlik soru

soru işaretleri var kafamda ????? üniversitelerde bu kadar pkk yandaşı acaba gözetmenlerin yardımıyla girmiş olmasın üniversitelere ? ülke geneli başarı durumunda en sonda bulunan doğu illerinden istanbul izmir ankara üniversitelerine bu kadar pkk yandaşı nasıl giriyor ??? doğru düzgün türkçe bile konuşamayan bu öğrenciler nasıl oluyorda üniversiteleri işgal ediyor ?

anonim

bu cocuklarin anne babalarinin ellerinden opuyorum

Misafir

kasımdaki sonuçlarına da bakmak gerekir