Apple kullananlara kötü haber! Trump açıkladı

ABD Başkanı Trump, “Apple ürünlerinin fiyatları Çin’e getirebileceğimiz devasa tarifeler nedeniyle artabilir. Bunun sıfır vergili hatta vergi teşvikli kolay bir çözümü var. Ürünlerinizi Çin yerine ABD’de üretin." dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 6 Adet Yorum
Ahmet Yilmaz

Iphone kullananlarin aklindan şüphe etmek lazım. Bi sürü marka varken iphone ısrarı beyinlerinin uyuştuğunu kullanamadığını gösterir. Hele bir Muslumanin ve Türk 'ün abd nin bu kadar düşmanlık beslediği ortamda kesinlikle alınmamalıdır . Bi tane telefon satacaksin dunyanin en degerli sirketi olacaksın. Var mi böyle birsey. Bu tamamen bu markayi kullananlarin küçük beyinli oldugunun göstergesidir.

Misafir

Yahu altı ustu bir cihaz , çokta hayati bir önemi yok banane kardeşim iphoneden isterse 1 milyon yap fiyatları afedersiniz ama eşek tepsin iPhone su değil ekmek değil ya hey Allahım ne günlere kaldık ya...

Misafir

8 bin tl veriyorlar şu telefonlara hele hele çalışmayan kişiler baba parasıyla veriyor ya bu kadar para.borcu bitmeden telefon ölüyor

bbbbb

hiç inandırıcı değil amerika bu telefonları kime satacak

Misafir

Çok önemli değil bizde ıphone almayız geçti artık güvensiz bir firma. Dünya haritasından Türkiye yi çıkartan ıphone telefonlarının burada satışı saçma oldupunkadar alınmasıda ayrı bir mantıksızlıktır. Gösteriş senin ülkenden daha değerli değildir.

Asagilayan

Sen üzülme cinli kardeş. Biz her seyi sizden ithalata başlarız.