Ankara'da öğretmene halk otobüsünde tecavüz!

Hürriyet gazetesi yazarı Ayşe Arman, Ankara'da tecavüze uğrayan İngilizce öğretmeni S.'nin yaşadıklarını bugünkü köşesine taşıdı.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 15 Adet Yorum
Misafir

bu adamı direk vuracaksın yada asacaksın buna nefes almayı bırak su bile haram, adalet istiyoruz adalet. idam niye gelmiyor meclise, kendileriyle alakalı herşeyi hemen geçiriyorlar idam nerde, teröre tecavüze idam.

Misafir

be şerefsizlere idam istiyoruz....

emir

ayşe arman haberi. hürriyet. ne beklenirdi ki. tamamen uydurma. zihninde canlandırmış.

Misafir

Bu insanlar 50 cocuk tacizini kapatilar sen daha neyi anlatmaya calisiyorsun. Insalnlar Cenavar olmus heberin yor. Ilk bastan su Hirsizlarin önüne yatanlar geliyor.

şaban

mavi otobüsün resmini koymuşsunuz. Bu otobüs ve şoförleri değil. tecavüzcü beyaz küçük otobüs şoförleri yapmış. özellikle bu otobüs ankaraya hiç yakışmıyor. millet akşam sabahları adeta paket gibi üst üste bindiriyorlar. sincan etimesgut hattında bu otobüsler derhal kaldırılmalı. insanlar perişan durumda, ahlaksız o şerefsizide en büyük ceza ile cezalandırılmalı

Misafir

Kesinlikle özel halk otobüsü şöförlerini en az bir yıllık sertifika eğitiminden geçirmek gerkli.bu adamlar zır cahil eğitim denetimi şart sadece ehliyetle olmuyor.

OZLEM

Allah belasını versin,gözü dönmüş,uçkur düşkünü sapıklar....Nasıl bir toplum olduk,nasıl bir ortam oldu....çocuğumu nasıl koruyacağım derken bir anne olarak kendim korkar oldum sokakta yürürken.Her geçen gün daha beter oluyor HERŞEY ...

Misafir

bu kadının kocası bu adamı şimdi dan diye vursa ceza verirler değil mi.

Misafir

Ensan ne oldu ,Bir kereden bir sey olmaz diyen Bakan aciklama yapsin.

misafir.

Ne diyeceğimi bilemiyorum. Allah belasını versin. Şerefsiz.

Misafir

Allah kahretsin bunları...acil bu suçlara idam cezası gelmesi gerekir.

aaa

Allah belanızı versin köpekler

Misafir

lanet olsun demek istiyorum da yetmez ki

Misafir

Allah o adamın belasaını versin, böylelerini hadım edeceksin, sonrada ona yedireceksin.

Misafir

tüüüüürkiyeeeeee, türk islamidir