Altan Tan'dan Cumhurbaşkanı'na sert sözler!

BDP Diyarbakır Milletvekili Altan Tan Meclis'te düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 20 Adet Yorum
Amedli

Gel diyarbakıra bak kim baskı yapıyor ben bunu iddia ediyorum cvp yaz bana adresimi vereyim seçimde gel buraya misafir ederim seni

baltacı mehmet

..PTT, emeklinin kapıda ödenmesi gereken maaşını 4 gün bekletebilir mi uşaklar..kime şikayet edek şimdi,Cumhurbaşkanına değil mi..O ne yapacak,hadi yallahhhh PTT ye,şikayet ettiğimiz yere..bööle devlet denetlemesi olur mu uşaklar..

SEMİN

BAKKAL SAFFETE ANLATACAN DAHA ÖGRENEMEDİN Mİ HAKİM VARMIŞŞŞŞŞŞŞŞŞ DOGRUDUR BELKİDE SAYIN TAN

VATANDAŞ

ADAM HAKLI KARDEŞİM CUMHURBAŞKANI NE ZAMAN BU GİDİŞE DUR DİYECEK MERAK EDİYORUM.YAZIK BU ÜLKEYE NE HALE GELDİ,KURTULUŞ SAVAŞINDA KAÇ TANE ÜLKE ÜLKEMİZİ İŞGAL EDEMEDİ,BİR ADAM GELDİ İŞGAL ETTİ.BAK ŞU İŞE YAA HAYRETKİ HAYRET......

M.Aydın

Sen kimsin?Nesin?Cemaatçimisin?Sana ve sizlere bu şekilde konuşmak yakışıyormu?Neden o vakfın savunuculuğunu yapıyorsun.Bu sanamı kalmış.

ekonomist

kitapçık fırlatmayla ekonomik kriz çıktığına inanmak için senin zeka düzeyinde ve yandaş olmak lazım. sen hayatında ekonomiyle ilgili bırak bir kitabı tek bir makale okudun mu acaba cahil herif. Akkoyun...

ah demokrasi ah

Gerçekten demokrasi evet. Lafta ise hayır. Ama önce kendinde demokrasiyi yerleştir benimse sonra etrafındakileri eleştir. Emin ol sen demokrasiyi( fikirleri ipotek adına almak adına bölge halkına yaklaşımınızda uygulayın)gerçekten yaşarsan eleştirilerin daha inandırıcı ve yaptırıcı olur.

misafir

hoşştttt

hamo

Demokrasiyle alakası olmayanlar demokrasiden bahsediyorlar. Tamam yanlışlar olabilir ve düzeltilmeli. Ama sizler bence en son konuşmalısınız. Niye mi? Seçim bölgenizde acaba bütün insanlar özgürce ve baskı altında kalmadan mı oy kullanıyorlar. Sizin gibi düşünmeyenlere de demokratik yaklaşıyor musunuz?

baltacı mehmet

..Allah razı olsun,başta Cumhurbaşkanımız ve başbakanlığımız olmak üzere hepsi sorunumla ilgilendi..Beni yönlendirdiler,şikayet ettiğim PTT ye..PTT nin anayasanın onuncu maddesini Falım sakız gibi çiğnemediği,Nazar sakız gibi çiğnediği anlaşıldı..PTT şimdi asker yani A.Ş oldu,benim anlattığımda kamu kurumuydu..devlet işleri böööle uşaklar,derdinizden de ölüyolardı..

yasin gündüz

a.necdet sezer gibi cumhur lazım şimdi a.yasa kitapçığını fırlatacak..

halo

Bu adamları ciddiye almamak lazım. Dinlemek bile onlara pirim verir.

baltacı mehmet

..abe Cumhurbaşkanının görevini şöööle izah edebiliriz..''Devlet organlarının ,yasalara uygun çalışıp çalışmadığını eline kontrol kalemini alarak kontrol eder..''..basit bi örnek veriyim,PTT den bi şikayetim olmuştu,hem BİMERe hem Cumhurbaşkanına ,hem Ak partiye,hem ilimizin vekillerine,hem başbakanlığa vs vs şikayet ettim..didim ki,'' bu kurum anayasanın 10.maddesini falım sakız gibi çiğniyo''..

fth

yazık sana adamın her kelimesine imza atarım diktatörlüktür erdoğanın yaptığı

YuSuF

AKP nin başına GÜL geçecektir. Şu anda GÜLENin yanındadır ama takdir edersiniz siyasi olarak şu an bunu belli edecek hal ve tavırlara girerse RTE nin hışmına uğrayacak. RTE şu an medyayı elinde tuttuğu için beklemede, cumhurbaşklanlığı seçiminden sonra GÜL sahneye inecektir. O zaman AKP AK parti hüviyetine kavuşacaktır. RTE ve çetesi o zaman hesap vermeye başlayacaktır. Yani 1 sene daha dişinizi sıkın ey hak yolundakiler.

HADİ ORADAN

Hükümeti eleştirmek sizemi kaldı özgürlük istiyorsunuz öylemi 10 sene önce ağzınızı açamıyordunuz dağdan inemiyordunuz bugün Başbakan ve Cumhurbaşkanını eleştiriyorsunuz sizin istediğiniz özgürlük Amerikada bile yok CHP ve sizin gibi zihniyetlerin özgürlük anlayışı devlet yıkmak tek partili dönemlerde özgürlük nerdeydi,darbe dönemi şakşakcıkaları ozaman özgürlük istekleri nerdeydi yazıklar olsun size hiyanet olur ama bu kadarı kimsenin aklına gelmez bir tek projeniz yok şu ülke için ancak takoz olmak işiniz yazıklar olsun UŞAK olmuşlar konuşun bakalım sahiblerinizin adına ..

Abdullah Gül e çağrı boşuna.

Abdullah Gül e çağrı boşuna. Gül AKPlidir. Göstermelik iki tavır bir laf. Görevimin başındayım falan filan. Cumhurbaşkanı kastedileni bilmiyormuş gibi dalga geçiyor gibi algıladım ben. Hiçte gülmedik.

birleşin

doğru sözler. ama yine de yarın pusulanız yine şaşar sizin. yine akp ile süreç müreç diyerek pazarlıklara girişirsiniz ve elma şekeri uzatılınca da bugün söylediğinizi yarın inkar edersiniz. akp, cemaat, bdp içindeki akp sevdalıları ve kuyrukçuları, hepsi sonuçta aynı yerden besleniyor. ve birbirlerinden zerre farkları yok. bdp içindeki sol, devrimci, yurtsever, demokrat kesimle türk solu, devrimcileri, demokratları birleşmediği sürece, kuvvetli bir örgütlü güç ortaya konmadığı sürece gerçek demokratik türkiye hayaldir.

abcd

bu gercekleride sirf bdp li biri söyledi diye inkar Edip hakaret edin bakalim riyakarlar.

TİP ALTAN

ALTAN TAN SEN BU MEMLKETİN GÖRDÜĞÜ EN İTİCİ TİPLERDEN BİRİSİN. ÇİNE GİTTE SENİN GİBİ TERÖRİST UŞAKLARINA NELER YAPIYORLAR BİR GÖR. ADAM YERİNE KOYUP MECLİSE SOKMUŞLAR GOCUNUYORSUN...