Allah Tayyip Erdoğan'dan razı olsun!

Tayyip Erdoğan'la bir olup, FETÖ'nün katil sürüsüne izin vermediği için... Allah bu milletten razı olsun. FETÖ'nün kölesi olmaktansa ölmeyi tercih eden her bir şehidimizden Allah razı olsun.. Allah her birinden rahmetini esirgemesin....

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR24 Adet Yorum
Misafir

ben tankların arasından sıvışanı gördüm ama

Misafir

sen demıyeceksinde kim diyecek tankların üstüne cıkanı göremedim ben sen nerden gördün

Selçuk MECE

Mükemmel yazı. Allah sizden de razı olsun Hadi Bey. Ağzınıza sağlık...

Misafir

Bu hazımsızlar var ya. Bunların gözü var ama görmezler, kulakları var ama duymazlar, dilleri var ama doğruyu söylemezler. İşte bunlar hazımsız pkk seviciler ve onları meclise taşıyanlardır.

BOŞ TEBRİKLER

AMA ANLAYANA,ŞİMDİ BUNU DA CHP ALEYHİNE KULLANIRSINIZ,BAŞLAMIŞSINIZ BİLE.

Misafir

Liyakati dinamitleyen de işte o yalakalık.

Erol Baron

Yeni evlenenlerden 3 çocuk isteyen RTE, artan nüfusu doyurmak için hiç bir şey yapmıyor.... Mesela, tarıma bir el atsa çok iyi olacak..... Çünkü şu an çok iyi bir Tarım Bakanına ihtiyaç var..... İlk olarak %70 oy aldığı Konya'ya gitsin.

KURT

DOĞRULARI YAZAN EKSİKLERİ HATALARI ELEŞTİRENLERDENDE ALLAH RAZI OLSUN

Misafir

bu kin ne ya ni ye bu kadar nefret bu algıların amacı ney

Misafir

Her zaman önemlidir. Mensupları çabuk saf değiştirme özellikleri ile ünlüdür.

Misafir

yeni türkiyede artık devir padişahım çok yaşa deme devridir demeyenin işi bitiktir

kundemacı

Yalakalık çok önemli bir meslek haline geldi.

ASİLLER

İKTİDAR VE GÜÇ ALLAHINDIR. EY GÜÇLÜ OLAN ALLAHIM AKITILAN KANLARDA SEN HAİNLERİ BOĞ HAİNLERİN DERSİNİ SEN VER. SEN YANINA AL BELALARINI BULSUNALAR GERÇEKLERİ GÖRSÜNLER...

mevhibe inal

İktidar ve Güç, bütün Asilleri! yanına çeker.

Misafir

ne razı olsun be Türk kimliğini silmeye uğraşıyor bir ara çok öğünüyordu ikide bir söylerdi eeeeyyy avrupa biz 3.500.000 suriyeliyi kabul ettik onlar için 35milyar dolar harcadık diyordu avrupalı aptal mı o kadar suriyeliyi alsında o kadar parayı harcasın. amma şimdi böyle bir iddaası yok artık söylemez oldu miktarı hatta miktarda azaltmaya gitti cumhur nedense 27-26milyar dolar diyor. ayranımız yok içmeye mercedesle gideriz beştepeye

Misafir

Tek kelimeyle süper bir yorum.Çok çok çok teşekkürler.

Erol Baron

15 temmuz 2016 bize FETÖ gibi camileri kışla, minareleri süngü, kubbeleri miğfer olarak kullanan din bezirganlarına karşı çok dikkatli olmamızı öğretti sanırım.

Misafir

Yıllar önce meclis kürsüsünden Hain Fetullahın sinsi emellerini haykıran ve binlerce hakarete maruz kalan rahmetli Kamer GENÇ ten de ALLAH razı olsun.Amin.

rabia

yazınızı tebrik ederim, hislerimize tercüman oldunuz beyefendi...bana bosnayla sırpların kardeşçe uzun yıllar yaşadığını fakat birgün aniden hainlik edip katliam yaptıklarını hatırlattı...ne farkı vardı fetönün milletimize yaptıklarında neyazıkki göyya bunlar müslümandı ALLAH erdoğanımızı vatanımıza hediye etmiş bosnaya dönmemiştik elhamdülillah.

Misafir

Allah senden de razı olsun Hadi kardeş

Ahmet Baki Uysal

Milletvekili olmak için gidip Kılıçdaroğlu'na sığınan, Teröre verilen desteğe seyirci kalan, Sayın Erdoğan'a yapılan onca hakarete ses çıkarmayan, Başörtüsü zulmü yaşanırken çıt çıkarmayan, İmam Hatip öğrencileri katsayı işkencesine tabi tutulurken sessiz kalan, Sayın Erdoğan karşı CB adayı olmak için can atan. Birine bu kadar methiye düzmek bence yanlış.Aramış randevu alıp görüşmüş. Sayın Erdoğan'ın Başkan olduğunu ve yanına 2 tane yardımcı alacağını biliyor. Sayın Erdoğan'ı sevdiğinden mi aradı. 3 dönemdir CHP'de Milletvekili.

AKP İktidar Oldu Böyle Oldu

Pardon! 15 Temmuz gecesi RTE'yi koruyanların tamamı FETÖ'cü değil miydi!

t

Milletvekili olmak için gidip Kılıçdaroğlu'na sığınan,

tarikatlar develete marş yerleş

allah ondan razı olsun başımıza fetö ve menzil gibi dini cemmatleri develete soktuğu için bugün feto yarın menzil diğer gün süleymancılar v.s yapar o zaman ne yapacaksın??