Akrep Nalan karar verdi! İşte evini bağışladığı o vakıf

Sanatçı Akrep Nalan, yaşadığı evini ölümünden sonra devredilmek üzere Nesin Vakfı'na bağışladığını açıkladı. Çatalca'da bulunan Nesin Vakfı Aziz Nesin tarafından kuruldu ve maddi imkanı olmayan çocukları eğitiyor.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 8 Adet Yorum
Misafir

Tebrikler.Doğru karar.Esenlikler dilerim.

Misafir

Doğru karar.Tebrikler...

Misafir

Bıktırdınız be baydı artık şu yüzde muhabbeti !

alğtunga koçlu

Aziz Nesin çocukluğunda hafızdı,sarık bağlar cübbe giyerdi.Sonradan ateist oldu o başka.Ama fethullahla ilgili dediklerinin hepsi bir bir çıktı.Dindarlar ya da dindar geçinenler yanıldı ama Aziz Nesin haklı çıktı.Başka rakamsal mevzularda da haklı çıktı gerçi ama neyse.

Misafir

Beynin yanmış senin.içiniz kirli gerçi dolayısıyla düşünceler de kirli.Ensar vakfına verseydi alkışladın.Ateistse ateist sana ne sen kendini kurtar bırak elalemi.

Ahmet

Sözün bittiği an. Allahın dediği olur Cennet var Cehennem de.

Hüseyin Bey

O vakıf seni sokmasın Nalan Abla. Lütfen bir daha düşün. Kızılaya bağışla bence.

ateizmin ayak sesleri

yanlis yapmissin. belli ki ateistsin, o yüzden kendin gibi düsünen bir vakfa bagis yapiyorsun. biraz ahiretini düsünseydin evini ya bu vatani korumak icin canini feda edenlere mehmetcik vakfina, ya türk diyanet vakfina ya da türk egitim vakfina ya da herkesin yardimcisi türk kizilayina bagislardin. hic degilse amel defterin kiyamate kadar acik kalir, sevap kazanirdin. topraga girince defterimde kapansin dedigin icin gidip bir ateist vakfa vermissin. o zaman söylenecek tek söz kaliyor: girecegin cukurun derin olsun.