AK Partili Turan'dan sert sözler! Türkiye'yi uşak gibi görmek isteyenlere...

ÇANAKKALE'de konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, "Türkiye'nin egemenliğini artık kabul etmek istemeyen, uşak gibi görmek isteyen insanlara, Türkiye hak ettiği cevabı veriyor" dedi.

BU HABERE YAPILAN YORUMLAR 14 Adet Yorum
tahir

Hangi cevabı nasıl verdiğimizi de söyleseymiş süpper olacakmış.

Misafir

Trollerden kim kaldı değil mi!

Misafir

Türkiye usak degildir. hamd olsun cumhurbaskanimiza habire ucak aliyoz...

Misafir

Eyy vatandas bu soylenenlerin hepsine inanıyormusunuz. Dünde borusuymuşuz. Dun borcun 10 ken bugun borcun 150 olmus. Cari acik kapanamayacak şekilde 2 e katlanmis. Dolar 3 aydan beri degil 2 seneden beri ciddi sekilde artiyor. Gelen paralar dogrudan üretim yerine betona yollara gömüldü. 2.ceyrekde büyüdü deniliyor ama 3.çeyrek eksi ile kapanacaktır. Sanayiciler kredi musluklari kapandığı için çalışamaz duruma gelmiştir.

Misafir

Fakir gelip meclise milyoner olup gidenlere hakkım ZEHİR ZİKKİM olsun.

HASAN AL

ABD ASKERİMİZİN BAŞINA ÇUVAL GEÇİRDİĞİNDE NEREDE İDİN. ABD NİN TÜM BU YAPTIRIMLARINA KARŞI ABD ÜSLERİNİ DAHİ KAPATAMAYIP KABADAYI GİBİ KONUŞMAK ANCAK HALKI KANDIRIR

Misafir

Allah zalimlere fırsat vermesin. Masumların ise muhafızı, yar ve yardımcısı olsun.

Misafir

Türkiye AKP uşagi oldu.Dolar turşusu kuranlar kışın bol bol turşu yer artık.

Misafir

Akp misyonunu tamamladı, kuruluş felsefesinin dışına çıktı, önceden ezilenin yanındaydı, şimdi ezenin yanında, güç sarhoşu oldular

Misafir

Bu hükümet ne yapsa malesef muhafazakar diye ön yargi ile bakarlar. Çünkü bunlar aslında yapılana değil yapana bakarlar. Yapılanı değil bozulani görürler.

Vatandaş

16 yılda ülkeyi getirdiğiniz yer belli. Ne komşu kaldı ne dost. Ekonomiyi konuşmaya gerek yok. Milleti bölmeyi şiyar edenler kendilerini aynada dev zannediyorlar.

MISAFIR

ZUGURT TESELLISI...LUX SARAYLARDA UCAKLARDA ITIBAR ARAYAN SONUNDA CAKILIR....

Misafir

RÜŞVET Mİ?............ KATAR EMİRİ’NDEN ERDOĞAN'A UÇAK.....

Recep

Demirtaşı başkan yardımcısı yapacağım diyen İnce'ye oy veren CHP'lilere sorsan 16 yıldır ekonomik kriz var, 16 yıldır batıyoruz. Gezi olayları, 17-25 aralık operasyonu, 15 Temmuz darbesini, ABD başkanının Türkiyeyi, Türk lirasını ve ekonomiyi hedef alan açıklamalarını bile görmüyorlar dolar neden artıyor diye soruyorlar.