Ailenizin Cumhurbaşkanı…

Seçeceğimiz cumhurbaşkanı ve milletvekilleri için gösterdiğimiz gayret ve performansı kendi cumhurbaşkanlığımız ve bakanlığımız için gösteriyor muyuz acaba?

BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR 6 Adet Yorum
molla kasım

Sade suya tirit yazı...

misafir

ailemi bıraktınız türkiyede boşanan boşanana neden ekonomi ve görüş farlılıklarından çoğu kısaca

BATTIK!_____________________

Bloomberg Açıkladı !!Türkiye Borsası Dolar Karşısında 9 Yılın en düşük seviyesinde Gene de alıcı yatırımcı bulmakta zorlanıyor!.........

Erol Baron

Endişeye gerek yok..... RTE açıkça ben FETÖ-cüyüm dese bile, bu ülkede ona oy verecek bir SÜRÜ insan var.... Siz nasılsanız öyle yönetilirsiniz diye boşuna söylenmemiş.... Mesela harap olmuş tarıma Fakıbaba ne yapsın, o da her şeyi dışarıdan almaya devam ediyor zavallı.... Başka çare yok.

çeşitliliğe imkan vermek

iyi bir yazı olmuş, ilk defa bize din dersi vermiyor sayın yazar .Dediği doğru, önce aile içinde adalet ve eşitlik sağlanırsa demokratik olunursa toplum demokratikleşir.Onun için kültürel kodlarımız böyle diye hemen kızlarımız böyle olacak erkek çocuklarımı şöyle olacak muhakkak şu okula gidecek demenden çeşitliliğe imkan verirsek olur bütün bunlar.

Misafir

Cumhurbaskani bu ulkenin siyasi partisine "TEZEK" diyor.Yazar efendi o sakalinin hakkini ver,bu olacak is mi,kabul edilebilecek bir durum mu?